سلام وبمستر ایرانی – پی ام گرافیک

اما با تمام مواردی که عرض کردم انجام و یادگیری این مراحل کار زیاد سختی نیست و با آموزش های حرفه ای سئو خیلی زود می توانید فعالیت خود را شروع کنید.

تغییر پیوندهای یکتا در وردپرس

این هم خدمتتان عرض کنم که وقتی ما در مورد سئو در موتور جستوجو حرف میزنیم، معمولا منظورمان گوگل است چرا که بیش از 91 درصد جستوجوهای انجام شده در کل ایران از روی گوگل انجام میشوند!

از آنجایی که تعداد افرادی که از موتورهای جستوجو برای ارائه خدمات و محصول استفاده میکنند بسیار زیاد است و تعدا کاربران این سایت ها از آن هم بیشتر است، موتورهای جستوجو مجبور شدهاند یک سری قوانین برای رتبهبندی و ترتیب نمایش این سایتها تعیین کنند.

افزونه سئو اتوماتیک وردپرس

در این دوره آموزشی به بررسی کامل افزونه یواست سئو پرداخته ایم،که هدف بیشتر استفاده از این افزونه داشتن محتوایی با سئو استاندارد است که در طول دوره نکاتی را هم پیرامون سئو محتوا ذکر کردیم،اگر شما از سایت ودرپرسی استفاده می کنید و قصد دارید در موتورهای جستجو و مخصوصا گوگل رتبه ی خوبی را داشته باشید،حتما به این افزونه نیازخواهید داشت.

افزودن تگ H1

4. دقت داشته باشید سایت هایی که قصد خرید بک لینک از آنها را دارید از نظر موضوعی کاملا با وب سایت شما مرتبط باشند.

خرید بک لینک نیز بخشی از فرآیند سئو خارجی می باشد که از این طریق می توان تعداد زیادی لینک ورودی به سایت بدست آورد و علاوه بر کسب جایگاه مناسب در موتور جستجوی گوگل بازدید کنندگان زیادی را به سایت جذب نمود.

بررسی بک لینک ها

به علاوه بک لینک های فالویی که در وب سایت های اسپم قرار گرفته باشند، موجب ایجاد مشکل می گردند، در صورتی بک لینک های نوفالو دارای چنین شرایطی نبوده و حتی می توانند موجب ایجاد ترافیک برای سایت شوند.

دانلود کتاب سئو فروشگاهی

حتی اگر سایتهایی که جریمه شدهاند، محتوایشان را اصلاح نکنند، ممکن است از لیست نتایج به کلی حذف شوند!

نرم افزار ثبت بک لینک

برای اینکه اطلاعات بیشتری در مورد سئوی کلاه سفید کسب کنید و حتی ببینید که این نوع سئو را چطور میتوان بصورت عملی پیاده کرد، میتوانید از مطالعه موردی سئوی کلاه سفید استفاده کنید.

بالابردن رتبه الکسا

این کار آن ها را بصورت طبیعی (و نه دستکاری شده) رتبه بندی میکند که به آن سئوی کلاهسفید میگویند اما اگر جایی اسم “سئوی اخلاقی” هم شنیدید تعجب نکنید چون همان سئوی کلاه سفید است!

حالا اگر خیلی سختگیری نکنیم، میتوانیم بگوییم که سئوی کلاه خاکستری تکنیکهایی استفاده میکند که از نظر موتورهای جستوجو کاملا طبیعی نیستند اما هنوز مجازاتی هم ندارند.

اسپم کردن سایت

اگر بتوانید سئوی وبسایتتان را به اندازه کافی قوی بکنید، قطعا در رتبههای بالاتری در موتورهای جستوجو قرارخواهید گرفت.

آموزش سئو سایت

تعداد دیگری هم از وبسایت ها وجود دارند که قوانین موتورهای جستوجو گر را چندان دوست ندارند و همیشه سعی میکنند دستکاریهایی در کدنویسی و کلمات کلیدی خود بکنند تا رتبه بالاتری در گوگل داشته باشند!

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد مشاوره سئو لطفا از صفحه ما بخواهید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *