ستاره شدن در گوگل: چگونه در گوگل ستاره دار شویم؟

خب حالا که تا حدودی متوجه شدید که الکسا چیست و کاربرد آن چیست بهتر است برویم سر اصل مطلب که همان روش های کاهش رتبه الکسا است.تا انتهای این مقاله با من همراه باش دوست خوبم.

آنالیز سایت از نظر سئو

منظورم از محتوا در مرحله اول همان مقالات سایت و پس از آن محتواهای دیگری مثل ویدیو و صوت است. نوشته های سایت را تغییر دهد که این تنظیمات شامل تغییر مسیر به یک آدرس دیگر هم می شود.

تاثیر این کار فقط در هدایت مخاطبان خلاصه نمی شود بلکه با این ترفند هنگامی که ربات های موتور جستجو صفحه سایت لینک دهنده را برسی می کنند، لینک شما را هم کرال کرده و از طریق آن وارد وب سایت شما می شوند و با ورد ربات ها تمامی صفحات شما مجددا کرال و ایندکس می شود که با این عمل ربات های موتور جستجو سریع تر متوجه موضوع وب سایت شما می شوند.

آموزش گوگل کنسول

جهت بهینه سازی تصاویری که از قبل بارگذاری کرده اید، میتوانید در بالای همین صفحه، آمار را ببینید. علاوه بر این، دارای قابلیت بازسازی داخلی و بهینه سازی فله ای است.

انتخاب پسوند مناسب برای هر تصویر میتواند در بهینه سازی تصاویر سایت و کاهش حجم فایل نقش مهمی داشته باشد. بدین ترتیب اگر یک سایت با نام D، آدرس سایت w را در صفحهی خودش به یک Anchor Text لینک دهد، سایت W یک بکلینک از سایت D گرفته است.

تست سئو سایت رایگان

در دایرکتوری های مرتبط با صنعت خود شرکت کرده و لینک سایت خود را قرار دهید. اگر مطالب بالا را با دقت مطالعه کرده باشید متوجه خواهید شد که بک لینک های شما باید از سایت هایی باشد که دارای ارزش هستند و جایگاه و هویت ارزشمندی نزد گوگل دارند.

رتبه کلمات در گوگل

اگر سایت خاصی که دارای ارزش و اعتبار است به وب سایت شما لینک بدهد، در ارزش و اعتبار خود، شما را سهیم می کند.

شما می توانید با قرار دادن لینک سایت خود در سایر وب سایت های مرتبط، کاربرانی که بر روی آن کلیک می کنند را به سمت سایت خود هدایت کنید.

تغییر پیوندهای یکتا در وردپرس

شما می توانید یک کتاب الکترونیک ایجاد کنید و لینک خود را در آن قرار دهید. شما می توانید در فروم های مرتبط با کسب و کار خود مشارکت داشته باشید و در صورتی که امکانش برای شما فرآهم باشد در انتهای پست هایی که قرار می دهید از لینک سایت خود هم استفاده کنید.

خرید اکانت الکسا

به این کار آنها به اصطلاح Crawl میگویند. البته فایل های دیگر موجود در این مسیر مشاهده می شوند. نرم افزاری مثل Advanced Jpeg Compressor یکی از محبوب ترین های این حوزه است.

روش افزایش رتبه الکسا

یکی از مهمترین و تاثیرگذار ترین فاکتورها در افزایش رتبه سایت و بدست آوردن اعتبار، لینک سازی در دیگر سایت ها می باشد. در مناسب ترین مکان ها از Back link استفاده کنید، از ایجاد شبکه های مصنوعی در لینک دهی خود داری کنید و در این امر زیاده روی نکنید.

بکلینک (Back Link) چیست و چه فایدهای دارد؟ شاید با خود بگویید این همه زحمت برای لینکسازی چه فایدهای دارد؟ بررسی دقیق نمایید که چه چیزهایی را نمی خواهید ربات ها ببینند.

انالیز رایگان سئو سایت

پس بیایید آن را بیشتر باز کنیم تا با بکلینک آشنا شوید. این دقیقا همان موضوعی است که می خواهیم در خصوص آن صحبت کنیم. همان طور که گفته شد یکی از راه های ایجاد بک لینک edu یافتن، ایجاد کامنت در سایت های دارای دامنه edu است.

مشاوره رایگان سئو

با عضویت در شبکه های اجتماعی در صفحات مرتبط با فعایت خود پست بگذارید و از لینک سایت خود استفاده کنید. هرگز در پی بی ان ها از محتوای کپی شده استفاده نکنید.

سایت رنک باز

پیشنهاد می کنم ابتدا مقالات “نکات ضروری و مهم در تولید محتوا” و “آموزش تولید محتوای سئو شده” را مطالعه کنید.

نصب Widgets الکسا :

برای انجام این کار تنها کافی است آموزشهای موردنیاز را کسب کنید تا بتوانید قالبی حرفهای و کاربرپسند طراحی کنید.

به این کار شما در واقع لینکسازی (Link Building) میگویند. در واقع منظور از کاهش رتبه الکسا سایت، متمایل کردن رتبه الکسا به عدد ۱ است. لینک در واقع پیوند دهنده و رابط دو صفحهی وب در اینترنت، به یکدیگر است.

سیاست استفاده از این کدها به این صورت است که اگر سایت لینک دهنده از کد nofollow استفاده کند می خواهد به موتور جستجو بفهماند که لیک سایت را کرال کن ولی در ارزش و اعتبار من ان را سهیم نکن.

توجه خود را بر روی لینک گرفتن از سایت های معتبر و با ارزش متمرکز کنید. حالت بر عکس این قضیه دقیقا کد follow است که می خواهد علاوه بر کرال کردن، سایت لینک خورنده را در ارزش و اعتبار خود سهیم کند.

به زبان ساده بکلینک، لینکی است که از یک سایت به سایت دیگر داده میشود. استاد شهریار بارها در شعرهایش از حافظ بزرگ نام برده است و به نوعی شعر خود را به این شاعر بزرگ پیوند (لینک) داده است.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد مشاور سئو لطفا به بازدید از وب سایت ما.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *