ستاره دار کردن مطالب در نتایج گوگل به سه روش مختلف

در کنار موارد بالا، خوب است مواردی مثل استفاده از تصاویر و ویدیو بین محتوای نوشتاری برای جلوگیری از خسته کننده شدن و همچنین به منظور کاهش نرخ پرش، استفاده از نوشتههایی با کاراکتر محدود در کنار نوشتههای بلند و همچنین طراحی سایت برای دستگاههای مختلف مثل موبایل و تبلت و …

بهترین سایت سئو

اگر ابزاری برای ویرایش تصویرهایتان ندارید می توانید از ابزارهای انلاین برای برش ، تغییر سایز و ویرایش تصاویر استفاده کنید مانند مشاور سئو Pixlr .

آجر نما Ajor-shahrokh.ir

باز هم تاکید می کنم رتبه الکسای سایت یکی از معیارهای تشخیص یک سایت قدرتمند و معتبر است نه تمام معیارسنجش.

در واقع این الگوریتم به شما اجازه میدهد تا با خیال راحت صندلیتان را مقابل صندلی آقای گوگل بگذارید و با هم گفت و گو کنید.

جست و جوی معنایی کمک میکند تا گوگل علاوه بر توجه به مفهوم واژهها و همنشینی کلمههای مختلف در یک عبارت، اطلاعات شخصی شما مثل تاریخچهی جستجوهای پیشین، سن و سال، محل زندگی و اطلاعات مرتبط دیگر را هم در نظر بگیرد و شما را به بهترین نتیجهی ممکن برساند.

سئو وب سایت Itroz.com

این الگوریتم بیشتر به تجزیه و تحلیل عبارات جستجو شده توسط کاربران می پردازد تا گوگل با این کار بتواند نتایج بهتری را به کاربران نمایش داده و نتایج خود را بهبود بخشد.

در واقع این الگوریتم تاثیر مستقیمی در نتایج رتبه بندی ندارد و صرفا عباراتی را که کاربر جستجو کرده بررسی می کند و بر اساس خواسته های کاربر سعی می کند بهترین نتیجه را نمایش دهد.

در اینجا مواردی ذکر شده است که شما در این شرایط نیاز به تغییر ساختار پیوند یکتا خود دارید. مواردی مثل خطاهای دیاناسی، خطاهای اتصال به سرور، خطاهای فایل robot.txt، خطاهای صفحات 404 و …

فرمت PNG برای تصاویر گرافیکی ساده مثل آیکونها و نمودارها مناسباند و همچنین تصویرهایی با تعداد رنگ بالا را پشتیبانی میکنند.

چك كردن سئو سايت

اگر تا به حال عادت کرده بودید مثل رباتها فکر کنید و یا مدام از کلمات کلیدی مشخص در متنتان استفاده کنید، حالا کافیست به ذهن طبیعی و انسانی خودتان برگردید و همانطور که فکر میکنید بنویسید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *