سایت الکسا چیست؟

با نصب این تولبار شما به تخمین دقیق تر بازدید سایتتان توسط سرویس الکسا کمک می کنید.

افزونه سئو تصاویر

هر چقدر فرد معتبر تری فروشگاه را معرفی کند، بازخورد آن فروشگاه از این بک لینک مطلوب تر خواهد بود.

بهبود رتبه الکسا

همچنین گوگل با استفاده از بررسی تعداد لینک هایی که در یک بازه زمانی خاص به سایت شما داده شده و مرتبط بودن سایتی که به شما لینک داده است بک لینک های سایت شما را بررسی می کند.

نرم افزار کاهش رتبه الکسا

حالا که میدانید بک لینک چیست و چرا در سئو سایت پر اهمیت است بیایید نحوه به دست آوردن بک لینک را بررسی نماییم. با من همراه باشید تا به بررسی یکی از تاثیر گذار ترین بخش های سئو بپردازیم.

آموزش سئو حرفه ای

این دقیقا تاثیر گذاری و اهمیت بک لینک در فضای اینترنت است. خرید بک لینک خارجی و دائمی فالو قوی و معتبر، فروش بک لینک ایرانی با اتوریتی بالا آشنا وب.

خرید رپورتاژ در وب فارسی بسیار رایج شده به طوری اکثر وبسایت های معروف و حتی خبری ایران در حال فروش رپورتاژهای وبسایت خود هستند. هدف شما این است که یک سایت مثلا از رتبه 25 به رتبه 3 ارتقا یابد پس شما در پی کاهش رتبه در گوگل با سئو سایت هستید نه افزایش آن.

شما به عنوان کسی که سایت داره و سعی داره و در صفحه اول گوگل قرار بگیره، باید این موارد را در سایت به بهترین شکل پیاده سازی کنید. مت کاتس، کارمند گوگل، یک تازه سازی در الگوریتم Penguin را که کمتر از 0.1 از جستجوهای انگلیسی را تحت تاثیر قرار میدهد، اعلام کرد.

مقاله تفاوت بک لینک فالو و نوفالو و بهترین بهره گیری از آن را مطالعه کنید که بسیار در راندمان کار لینک سازی شما تاثیر گذار خواهد بود. بنابراین یک متخصص به شما خواهد گفت در کجا و چگونه لینک سازی کنید و رپورتاژ بخرید تا بهترین نتیجه ها را با کمترین هزینه بگیرید.

اگر به دنبال تقویت رتبه بندی الکسا هستید؛ میتوانید عضویت Certified Alexa Rank را به قیمت 19 دلار در ماه بخرید.

پینگ (ping) کردن موتورهای جستجوگر در دنیای وب بدین معنی است که به موتورهای جستجوگر اطلاع دهیم که مطلب جدیدی بر روی سایت منتشر کردهایم و از آنها تقاضا کنیم تا خزندههای خود را به سایت ما ارسال کرده و آن مطلب را ایندکس نمایند.

به همین دلیل با این کار شما میتوانید در نوشتههای خود لینک دهی کرده و سئو سایت خودتان را از این طریق بالا ببرید.

بهترین تیم سئو

اگر میخواهید بک لینک هایی موثر و کاربردی داشته باشید، بطور کلی لینک گرفتن از سایت های ضعیف ( آتوریتی پایین ) را فراموش کنید. خرید رپورتاژ آگهی در واقع تفاوتی با ایجاد بک لینک قوی در وبسایت های باکیفیت بالا ندارد.

مورد پراهمیتی که در مورد بک لینک در سئو میبایست به خاطر بسپارید این است که تعداد بک لینک ها مورد بحث نیستند بلکه کیفیت بک لینک ها مهم است.

جستجوی یک کلمه در یک سایت

بنابراین باید یاد بگیرد که چگونه به ساخت بک لینک اقدام کند. 28- به سرعت باز شدن سایتتان در مرورگر Chrome توجه کنید.

سئو وب ایران

با توجه به مثال قبل، مقالهی علی از اهمیت بیشتری برای ایجاد یک گفتگو برخوردار است، چون منجر به ایجاد بسیاری از صفحات وب دیگر که به یکدیگر ارتباط دارند شده است.

توجه ویژه ای به معتبر بودن فرد لینک دهنده داشته باشید! با این حال وجود محتوای تکراری بدون اینکه کلمه ای را کپی کرده باشید در وب سایت شما امری کاملا محتمل است.

بهبود رتبه الکسا سایت

تصور کنید فردی بسیار معتبر و قدیمی در بازار، فروشگاهی دیگر را معرفی می کند و مشتریان خود را به خرید از آن فروشگاه ترقیب می کند؛ اگر این موضوع را در فضای اینترنت در نظر بگیریم میتوانیم بگوییم فرد معتبر به آن فروشگاه لینک داده است یا آن فروشگاه از فردی معتبر بک لینک دریافت کرده است.

انجام سئو سایت

اگر فرد معرفی کننده و فروشگاه هم زبان و هم محل ( لوکیشن نزدیک به هم ) باشند، بک لینک موثر تر است. هر چقدر زمینه کار این فرد با فروشگاه به هم نزدیک تر باشد، بازخورد بک لینک بیشتر خواهد بود.

همینقدر که بک لینک بعد مثبت دارد، از جهت منفی هم میتواند یک سایت را نابود کند و یکی از عوامل بسیار مهم که میتواند از این اتفاق جلو گیری کند، لینگ گرفتن تنها از سایت های معتبر است.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از مشاور سئو ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *