سایتی سریع و امن با هاست وردپرس میزبان فا – راست چین

افزونه های رایگان گوگل کروم می توانند تأثیر بسزایی در بهره وری و بهبود سئو وبسایت شما داشته باشند. کلمات کلیدی در واقع قلب سئو هستند، اما دیگر اولین قدم برای رشد اصولی محتوای شما نیستند.

Fetch As Google

گوگل کروم، برنامه ای است که قابلیت های بی شمار تری نسبت به مرورگر دارد؛ به گونه ای که می توانید تبلیغات را حذف کنید، یا سایت هایی که فیلتر هستند، بدون فیلتر شکن وارد شوید و…

نرم افزار کلمات کلیدی گوگل

قطعا برای همه ما اتفاق افتاده است که از طریق اینترنت به واتساپ رفته ایم و صحفه از آن خارج شده، برای این که، این اتفاق رخ ندهد، می توانید افزونه pushbullet را نصب کنید و همیشه با بهترین سرعت ممکن در واتساپ گشت بزنید.

به طوری که هر زمان اراده کنید می توانید بدون وارد کردن شماره، به حساب کاربری خود وارد شوید. افزونه الکسا این امکان را به شما می دهد که محبوب ترین سایت ها در بین مردم و در سایت گوگل بیابید؛ به طوری که دیگر برای انتخاب یک سایت مناسب دو دل نباشید.

این افزونه که یکی از کاربردی ترین افزونه های کروم محسوب می شود، می تواند فایل های بسیار پر حجم را هم به راحتی ارسال کند و همچنین می تواند نگه داری خوبی از اکانت و حساب کاربری شما بکند و همیشه آن را در حافظه خود ذخیره کند.

افزونه All In One Seo Pack

البته مجبور نیستید هر زمان که مطلبی را در سایت قرار می دهید فوری آن را هم به شبکه های اجتماعی ارسال کنید.

همان طور که گفتیم لینکهای خارجی سرمایههای سایت شما هستند. به طور مثال شما روزانه در یک بازه زمانی خاص مطلب و محتوایی را در سایت انتشار میدهید و با این کار باعث ارسال باز خورد زمانی به گوگل میباشید و گوگل متوجه این بازه مشاوره سئو زمانی میشود.

متا کی ورد

سایت خبرگزاری تسنیم با در نظر گرفتن دو حوزهی وسیع کاری در داخل و خارج کشور تلاش دارد اهداف خود را در جهت آگاهی بخشی و بصیرت افزایی محقق سازد و آمار بالای بازدید سایت این مجموعه نشان دهنده موفقیت این برند میباشد.

همچنین داشتن قسمت ارزیابی وضعیت سایت شما در موتورهای جستجوگر و نیز ارائه آمار دقیق بعد از ارزیابی از دیگر امکانات و قابلیت های این نرم افزار به شمار میرود.

این امتیاز بندی تقریبا هر ماه یکبار یا دو بار توسط گوگل بازبینی شده و تغییر میکند. تعداد صفحات مشاهده شده، میزان ماندگاری کاربر در سایت و بانس ریت سایت از پارامترهای رتبه بندی الکسا است.

اگر می خواهید صحفه های باز کرده در اینترنتان برای کسی نمایان نشود، فقط کافی است که این افزونه را نصب کنید. افزونه ad block blus این امکان را برای شما فراهم می کند که از دست تبلیغ های سایت ها به سه صورت خلاص شوید؛ در روش اول می توانید تبلیغ ها را کلا مسدود کنید که اصلا ظاهر نشوند یا می توانید از روش دوم هم استفاده کنید که تبلیغات را به صورت اشکال هندسی سفید رنگ نشان می دهد.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *