ساخت نقشه سایت با افزونه Google XML Sitemaps

این مقاله از منابع انگلیسی زبان دو سایت مطرح ترجمه و گردآوری شده است (البته در ابتدا درک شده است)، مقاله Neil patel یکی از مطرح ترین کارشناسان سئو در جهان و searchenginejournal از دیگر وبسایت های مرتبط با سئو که فوق العاده مطرح و قدرتمند است.

سئو کلمه کلیدی

این اطلاعات ارزش بسیار بالایی دارند چرا که لینکها همچنان مهمترین جزو سئو هستند. برخی ترافیک وبسایت را فقط تعداد افراد وارد شده به سایت می دانند، اما عبارت ترافیک سایت جزئیات بیشتری را شامل می شود که اعم از اطلاعات درحال گردش میان کاربر و سایت، جستجوها و شیوه ی ورود کاربران و…

خرید اکانت الکسا

اما در صورتی که از رفع چنین مشکلی زیاد مطمئن نیستید می توانید با کمک ابزار شناسایی لینک های اسپم سایت با نام Moz Link Explorer بک لینک های مخرب را شناسایی کنید.

دانلود کتاب سئو

رباتهای گوگل وقتی میبینند که شما در اولین روزهای شروع کار خود فرضا ۱۰۰ لینک دارید، بدون تردید میفهمند که شما بک لینک خریدهاید و شما را جریمه میکنند. میتوانید وارد صفحات وبسایت خود یا وبسایتهایی که به شما لینک دادهاند بشوید.

اگر وبسایت شما وردپرسی است، میتوانید از افزونههایی همچون Yoast Seo و All in one seo pack یا دیگر ابزاری که برای ساخت نقشه سایت وردپرسی در دسترس هستند استفاده کنید.

تعداد بازدید: 233 ساخت نقشه سایت در وردپرس با افزونه Google XML Sitemaps نقشه سایت XML یک فایل متنی حاوی…

به منظور ثبت نقشه سایت در گوگل کنسول باید ابتدا یک فایل نقشه سایت به صورت sitemap.xml ایجاد کنید. Google صاحبان وب سایت را ترغیب می کند تا نقشه سایت را ارسال کنند تا خزندگان آنها بتوانند سایت را بهتر درک کنند.

Broken Link Checker افزونه

کاربرد کلمات کلیدی و جایگاه آنها را در صفحات موتورهای جستجو بهصورت لحظهای ردیابی و پیگیری کنید. آنها متوجه شدند در میان ۶۰ پستی که در طول شش ماه مورد بررسی قرار داده بودند مقالاتی که دارای کلمه کلیدی در URL بودند به نسبت دیگر مقالات رتبه بهتری دریافت نموده بودند.

• هک شدهاید در این قسمت ممکن است پیامی مبنی بر هک توسط شخص سومی دریافت کنید.

سئو سایت چگونه است

گوگل برچسب هک به سایت شما میزند و رنکینگ شما را کاهش خواهد داد. یکی دیگز از روش های بالا بردن بازدید سایت در گوگل تبادل لینک می باشد، تبادل لینک که نوعی ریپورتاژ آگهی محسوب می گردد، از جمله روش های موثر در حوزه تبلیغ کسب و کار آنلاین میان سایت های مختلف خواهد بود.

خرید بک لینک چیست

کسب و کارهای جدید و نوپا که به تازگی اقدام به طراحی سایت می کنند، جلب اعتماد برای گرفتن بک لینک با کیفیت و ایجاد اعتماد کار دشواری است. بسیاری از وبمستران در اولین روزهای تاسیس وبسایت خود بک لینک میخرند.

• لینکهای غیرطبیعی/ خرید بک لینک از دریافت لینک به صورت غیرطبیعی یا خرید بک لینک که به آن سئوی سیاه میگویند خودداری کنید. علاوه بر این، میتوانید ببینید که چه وبسایتهایی به شما لینک دادهاند، چه تعداد لینک از این وبسایتها دریافت کردهاید و در نهایت، چه عبارات یا کیوردهایی بیشترین لینک به وبسایت را دریافت کردهاند.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد مشاور سئو لطفا به بازدید از وب سایت ما.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *