ساخت بک لینک با استراتژی لینک شکسته

سئو ، حرفه ای رقابتی است به این معنا که ممکن است پیشرفت یکی از رقبا به معنای افت و پسرفت شما باشد.

آموزش رایگان سئو

اما در ابتدا به طور خلاصه توضیح می دهیم که اصلا سایت مپ چیست. چرا به سایت مپ نیاز داریم؟ در نظر بگیرید یک پروفایل بک لینک را که طبیعی به نظر می رسد مشاور سئو ، پرورش دهید.

من در Google Search Console هم در بخش warning و هم Crawl anomaly یک مشکل دارم و آن این است که می خواهد https://ftp.MYSITEXXX را ایندکس کند.

پیشنهاد دهنده کلمات کلیدی

بنابراین شما نیاز دارید که یک سلسله مراتب بر اساس اهمیت و اینکه چطور می خواهید صفحات ایندکس شوند، بسازید.

اما در واقعیت لازم نیست شما یک نابغه ی تکنولوژی باشید یا حتی پیش زمینه ای از مسائل فنی داشته باشید تا بتوانید سایت مپ بسازید. موتور های جستجو صفحات این نوع وب سایت ها را بصورت پیش فرض نمی توانند کرول نمایند از این رو سایت مپ می تواند به عنوان بهترین ابزار برای معرفی صفحات این وب سایت ها باشد.

آجر قزاقی Ajor-shahrokh.ir

XML خلاصه کلمه ی “extensible markup language” می باشد که به معنی “زبان نشانه گذاری قابل گسترش” است و راهی است برای نشان دادن داده ها بر روی سایت.

همان طور که می بینید، صفحه درباره ما (About) لینک داده به صفحه our team و Mission & Values و صفحه our team لینک داده به Management و Contact us.

بررسی رتبه کلمات کلیدی

از sitemap template استفاده کنید و دریابید که صفحات سایت شما چگونه در یک نمودار یا جدول نشان داده می شود.

سایت مپ، محل یک صفحه در سایت شما را به موتورهای جستجو نشان می دهد.

ترافیک بیشتر ، اعتبار و رتبه و جایگاه سایت شما را در گوگل افزایش می دهد، به شرط اینکه طبیعی ، غیرمتقلبانه و باکیفیت باشد. حالا امروز میخوایم چند نرم افزار سئو رایگان و فوق العاده خوب برای پیدا کردن رتبه کلمه کلیدی سایت در گوگل بهتون معرفی کنیم.

حتی ممکن است گاهی بتوانید از چند سایت مختلف برای یک مقاله در سایت خودتان لینک بگیرید که این کار اعتبار آن مقاله را بسیار بالا می برد و حتی ممکن است آن مقاله شما در رتبه اول گوگل قرار بگیرد.

به بیان ساده، سایت مپ یا فایل XML سایت مپ، لیستی از صفحات مختلف یک وب سایت است.

در این مقاله قصد داریم هر آنچه که لازم است برای ساخت سایت مپ (sitemap) و ثبت آن در سرچ کنسول گوگل بدانید را به شما توضیح دهیم.

اصطلاحات گوگل ادوردز

ممکن است بعضی از شما نسبت به دیگران آشنایی بیشتری با سایت مپ داشته باشید. بدون یک سایت مپ درست و حسابی، ربات های گوگل ممکن است فکر کنند که سایت شما محتوای تکراری و duplicate دارد که می تواند بر سئو سایت شما تاثیر مخرب داشته باشد.

نشان دادن رتبه سایت در گوگل

محتواهای خود را در ردیف هایی، اولویت بندی کنید که پیرو یک سلسله مراتب منطقی باشد. کدهای اسکیما در واقع به موتورهای جستجو کمک می کنند تا درک بیشتری از محتوای سایت شما بدست آورند.

افزونه Smush It

سپس باید از خودتان بپرسید که قرار است صفحه اصلی به کجا لینک دهد. وقتی می خواهید این کار را انجام دهید، شما باید عمق وبسایت را در ذهنتان داشته باشید.

سئو سایت ارزان

استفاده از گوگل ادوردز بسیار ساده می باشد اما این سادگی زیاد باعث گردیده برای افراد پیچیده شود برای شروع کار بهتر است مبلغ زیادی را هزینه نکنید نکته دوم این است که در ابتدا باید صبور باشید تا نتیجه دلخواهتان حاصل شود .

صفحه اول گوگل

به این نکته توجه داشته باشید که اطلاع از اینکه کدوم صفحات بیشترین ترافیک رو دریافت میکنند، میتونه خیلی کاربردی و سودمند باشه.

ساخت Sitemap برای وردپرس

همان طور که به زودی یاد می گیرید، می بینید که اصلا کار سختی نیست. اگر کلمه کلیدی صفحه دقیقا همان چیدمان عبارت جستجو را داشته باشد، مطمئنا در رتبه بندی گوگل نتیجه بالاتری نسبت به سایت دیگری که کلمه کلیدی اش همان عبارت جستجو است اما ترتیب کلمات در آن یکی نیست کسب می کند.

همان طور که در بالا اشاره کردم، “ML” در XML مخفف markup language یا همان زبان نشانه گذاری است که در HTML نیز به همان معناست.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *