سئو و افزایش سرعت سایت وردپرس – ۱۰ افزونه برتر + لینک دانلود

در وردپرس به کمک افزونه های موجود، می توان بسیاری از کار های سخت را به شکل آسانی انجام داد و افزایش سرعت سایت نیز یکی از آن هاست. در حقیقت واژه سنج براساس الگوریتم رنک برین مطابق با نیاز کاربر فاکتورهای مختلف را در جستجوهای مختلف وزندهی میکند.

افزونه پیشنهاد کلمات کلیدی وردپرس

با توجه به تاثیر مستقیم ایجاد sitemap بر سئو سایت این امر از هیچ کاربر وردپرسی پوشیده نیست که از افزونه هایی برای ایجاد سایت مپ استفاده کند. وب سایت plugin نیز تم های رایگان را که می توانید استفاده کنید مشاور سئو ارائه می دهد.

خرید بک لینک تخصصی

به شما این امکان را میدهد که بدون دست زدن به کد و بدون تغییر تم، یک وب سایت املاک بسازید.

سایت بررسی سئو سایت

همچنین دارای ویجت نوار کناری و کد کوتاه است که به شما اجازه می دهد لیست ها را از طریق وب سایت خود نمایش دهید.

همچنین در دوره آموزش سئو نیز به طور عملی افزایش سرعت سایت را آموزش داده ایم که پیشنهاد می کنم این دوره آموزشی را نیز از دست ندهید.

افزایش رنک الکسا رایگان

توسعه دهنده افزونه همچنین سرویسهای IDX / MLS را برای اضافه کردن ویژگیهای بیشتر در صورت نیاز فراهم میکند.

بهترین سایت بررسی سئو

همچنین میتواند با خدمات MLS / IDX به عنوان یک ویژگی اضافی پرداخت شود، سایر سفارشی کردن نیز توسط توسعه دهنده افزونه به عنوان یک سرویس ارایه میشوند.

شامل یک ویژگی جستجوی پیشرفته، گوگل مپ، IDX / MLS، فرمهای تماس، زمینههای سفارشی، و فهرست یا دیدگاههای چیدمان شبکه است.

کتاب آموزش سئو سایت های وردپرسی

با قدرت گرفتن موتورهای جستجوگر در دو دهه اخیر و افزایش تمایل کاربران اینترنتی به استفاده از این واسطه ها ، این مطلب که مخاطب بتواند به جای نوشتن کامل آدرس تارنمای شما ، تنها با جستجوی کلیدواژه یا مطلبی مرتبط به آن به سایت مذبور دسترسی پیدا کند از اهمیت فراوانی برخوردار شده است .

تگ نو ایندکس

در این بخش میبینید که آیا صفحات به درستی نمایش داده میشوند یا نه. پس نتیجه می گیریم هنوز هم این عوامل در سئو سایت تاثیر گذار هستند. البته قبلا در مقاله آموزش افزایش سرعت سایت های وردپرسی به طور کامل تمام تکنیک های لازم افزایش سرعت را گفته ایم که پیشنهاد می کنم حتما آن مقاله را بخوانید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *