سئو محتوا: با آموزش محتوای سئو شده، در گوگل پادشاهی کن! – ویکی دمی

و اما آخرین مرحله از چک لیست بررسی وضیعت سئو سایت، تکنیکی در تولید محتوا است. به طور کلی هر چه یک صفحه به صفحه اصلی شما نزدیکتر باشد، اهمیت آن بیشتر است.

متا تگ کیورد

خوب اجازه دهید صفحه نتایج را با جزییات بیشتری مورد بررسی قرار دهیم. دقت کنید این در دل این روش های به ظاهر ساده، جزئیاتی قرار دارد که توجه و دقت شما به آن ها می تواند منجر به نتایج فوق العاده در سئو سایتتان شود.

بعد از انجام این کارها شما به سرعت متوجه رشد صفحه خود در گوگل می شوید. با استفاده از ابزارهایی نظیرKW finder یاGoogle Keywords Planner میتوانید از میزان جستجوی کلید واژهها توسط کاربران مطلع شوید.

(افزایش ورودی گوگل از طریق بهینه سازی سایت)

از این جهت ابزارهایی بسیار کاربردی توسط شرکتهایی نظیر Ahref، Moz، Kwfinder، Semrush در اختیار وبمسترها و صاحبان سایتهای اینترنتی قرار گرفتهاست تا به این هدف خود برسند.

کپی مطالب سایت

این ابزار همواره در حال تغییر است و اکنون نسخه جدیدی از آن در اختیار وبمسترها قرار گرفته است که دیگر برخی از امکانات گذشته را پشتیبانی نمیکند.

بک لینک کامنتی رایگان

همه فرمت های دیگر به صورت پیکسلی (Raster) هستند، در حالی که SVG یک فرمت برداری (Vector) است.

بهینه سازی وردپرس

رتبه الکسا : یک معیار واحد است که یک خلاصه سریع از عملکرد سایت خود یا رقیب شما را نسبت به سایروب سایت ها ارائه می دهد.

دانلود فیلم Dlfars

یکی از سوغاتیهای منفی که محتوای بدرد نخور برای شما میآورد، همین کاهش ترافیک و افزایش نرخ بانس ریت است.

به عنوان مثال ممکن است شما متوجه شوید در یک کلمه کلیدی مانند “سئو محلی” رتبه خوبی ندارید و زمانی که به این محتوا مراجعه می کنید، می فهمید دلیل آن این است که شما محتوای که مورد نظر کاربر است را در این صفحه قرار نداده اید و به جای آموزش سئو محلی و اهمیت آن، تنها یک مطالعه موردی بی ارزش و چند عکس که منسوخ شده است را قرار داده اید.

یعنی شما برای کسب رتبه مناسب در گوگل باید سیگنال های تجربه کاربری خود را بهینه کنید؛ به عبارت دیگر محتوای شما باید برای کاربر جذاب باشد.

زیرا این محتوا برای مشاوره سئو کاربران جذاب است. سرچ کنسول گوگل مهمترین ابزار در مدیریت سئو سایت و کلمات کلیدی است. این ابزارها اطلاعات جامعی در مورد کلمات کلیدی سایت، جایگاه سایت در موتورهای جستجو، تعداد لینکهای خارجی و میزان اعتبار آنها را در اختیار شما قرار میدهند.

مشاهده بک لینک

بعضی از وبسایت ها هستند که با استفاده نا به جا از کلمات کلیدی پر کاربرد می خواهند رتبه های بالاتر را از آن خود کنند. با ورود سرمایه و سرمایه گذاران به بخش خصوصی ،شرکت های زیادی در بخش های مختلف به تازگی تاسیس شده اند و به همین بزرگترین بازارهای رقابت در بخش های خصوصی فعالیت دارند و رقیبان بسیار قدری برای هم محسوب می شوند به گونه ای که با لحظه ای غفلت ،رقیبانتان مشتریان شما را می ربایند.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *