سئو سایت فروشگاهی-[11 گام عملی برای بهینه سازی فروشگاه آنلاین]- مدیر سئو

در دوره آموزش سئو نیز مفصل در این مورد صحبت کرده ایم و آموزش های عملی داده ایم که می توانید این دوره را هم از سایت تهیه کنید.

بهبود رتبه الکسا Rankirani.ir

تمرکز این قالب روی تبدیل بازدیدکننده به مشتری و افزایش فروش شما است. که به تیم ای از صفحه ها اینترنت مربوط به یکدیگر را که گروه ای از فایلها را در قالب عکس، متن، فیلم، صوت و…

ثبت سایت در الکسا جدید

یک اینترنت سرور نرم افزار(اپلیکیشن) ای میباشد که با به کار گیری از HTTP (پروتکل انتقال ابرمتن) برای جواب به درخواست یوزرها که برگه خاصی از وبسایت را تقاضا می نمایند.

افزونه رنک مس

میزبانی اینترنت سرویسی میباشد که به سازمانها و اشخاص اذن میدهد یک تارنما یا این که ورقه اینترنت را به وب ارسال نمایند.وقتی که یوزرها وب میخواهند وبسایت شمارا ببینند، تمامی ی آن ها بایستی نشانی تارنما یا این که دامنه شمارا در مرورگر خویش تایپ فرمایید.سایت ها در رایانه های خاص به اسم سرور ها ذخیره میگردند.آنگاه کامپیوتر آنان به سرور شما متصل میشود و صفحه های اینترنت شما از روش مرورگر به آنان تحویل شود.

بالا بردن رتبه سایت در گوگل وردپرس

نکته: اگر ۲ وبسایت رتبه دامنه مشابهی داشته باشند، در این حالت میتوان از ابزار Ahref Rank استفاده کرد تا بتوان قدرت نسبی هر یک را بررسی کرد. و اگر اساس کنیم که مطلبی داخل سایت ما هست که بخواهیم به عنوان منبع استفاده کنیم آن را طبق قوانین ویکی پدیا ویرایش می کنیم و لینک خودمان را به عنوان منبع قرار می دهیم.

چگونه از وبسایت آتوریتی استفاده کنیم؟ با استفاده از استراتژی Target outranking share bidding شما میتوانید دامنه رقیبتان را به ادوردز معرفی کنید و با آن رقابت داشته باشید.

نسبت کلیک به نمایش تبلیغ (CTR): به هر میزان که تعداد کاربرانی که یک تبلیغ در گوگل ادوردز را مشاهده و بر روی آن کلیک کرده اند افزایش یابد ، نمره کیفیت سایت و تبلیغ افزایش یافته و در نتیجه هزینه هزینه هر کلیک در گوگل ادز کاهش خواهد یافت.

هاست داخل ایران

در نهایت پیج آتوریتی صفحه شما نیز مشاور سئو بهبود خواهد یافت. البته طبیعتا پیج هایی که زیر محموعه یک دامنه با آتوریتی بالا باشند از پیج های مشابهی که زیر مجموعه دامینهای کم آتوریتی هستند، اعتبار بالاتری دارند.

به طور عام می توان گفت، هر چه نمره اعتبار دامنه بالاتر باشد بهتر است.

یک قانون کلی وجود دارد: اگر رتبه دامنه شما از سایت های مشابه بالاتر یا قابل مقایسه با آنها باشد، خوب است. اگر وبسیات آتوریتی سایت شما از سایت رقبا بالاتر باشد، نشان دهنده این است که سایت شما از نظر link popularity یا تعداد بکلینکهای دریافتی، بهتر عمل کرده است.

دامنه یا این که دامین به عبارتی اسم یا این که نشانی تارنما میباشد که با پسوند های متفاوت میتوان آن را برای وبسایت تثبیت نمود.

مشهور ترین پسوند در بین المللی .com و معروفترین پسوند اهل ایران .ir میباشد که برای سایتها با هر موضوعی قابل قرار دادن میباشد. در چنگ استفاده کننده قرار میدهد گفته میگردد و به وسیله نشانی مخصوصی که به عبارتی دامنه است قابل دسترسی میباشد.

یا اگر از سیستم های اختصاصی یا دیگر CMS ها استفاده میکنید به برنامه نویس خود این مورد را اطلاع دهید که تصایر وبستتان را به نقشه سایت اضافه کند.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *