سئو سایت از طریق وبمستر تولز گوگل

برای یک متخصص سئو ، مهم است که بدانید چه موقع تگ های Canonical را در وب سایت پیاده سازی کنید. Average CTR به معنی تعداد کلیک بر روی سایت و مطالب سایت شماست که هرچقدر این میزان بیشتر باشد به رشد سئو کمک قابل توجهی خواهد کرد .

راهنمای سئوی فروشگاه

متا دیتا (Metadata) یکی از عناصر HTML است که قابل مشاهده نیست اما اطلاعات سایت را مستقیما به موتورهای جستجو منتقل میکند.

میهن وب هسات

بررسی کنید که آیا صفحات قابل خزیدن و فهرست بندی هستند؟ هنگامی که به یک URL اجازه می دهید و عنکبوت موتور جستجو را از خزیدن نسخه های دیگر URL با robots.txt مسدود کنید، یک موتور جستجو نمی داند که آن آدرس وجود دارد.

همیشه می توانید پیوندها را با برچسب canonical مخلوط کنید وقتی که محتوا دقیقاً در نسخه های متعدد URL کپی شده است.

بهترین نرم افزار بک لینک

موتور جستجو تمام URL های هش را به عنوان یک URL در نظر می گیرد. گوگل وبمستر آماری از آدرسهای url سایت شما را که گوگل قادر به شناسایی و ذخیره اطلاعات آنها میباشد، تهیه میکند و در این صفحه به شما گزارش میدهد.

اگر می خواهید تمامی صفحات لینک شده را در سایت مشاهده کنید باید بر روی دکمه More در انتهای فهرست Your most linked content کلیک نمایید. به عنوان مثال اگر پستی به نام «بهترین ایدهها برای مارکتینگ اینستاگرام» نوشته باشید، نامک آن چیزی شبیه «best-ideas-instagram-marketing» خواهد بود.

بهبود رنک گوگل

هنگامی که محتوای جدید را به عنوان یک مقاله جدید بازنویسی یا به روز می کنید و می خواهید نسخه قدیمی را حفظ کنید، کانونی سازی گزینه بهتری برای ادامه کار خواهد بود.

هرچقدر منابع تخصیص داده شده به هاست بالا باشه و روی سرور هم تعداد سایت کمتری میزبانی بشه سرعت سایتها بهتر خواهد بود.

آموزش All In One Seo Pack

متا دیتا اطلاعات را برای موتورهای جستجو تصریح میکند، از این رو نقش مهمی در بهبود سئوی سایت دارد.

خدمات سئو حرفه ای

می خواهید آنالیز وب را مسدود کند. این تحلیلگر میتواند ترافیکهای ورودی بر روی وب سایتها را جمع آوری کند و این اطلاعات را در اختیار مدیران وب مشاوره سئو سایت قرار دهد.

هنگامی که وب سایت های بسیار پیچیده ای دارید که دارای تنوع پارامترهای URL است و گاهی اوقات پاک کردن همه این پارامترهای URL باورنکردنی است.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *