سئو تکنیکال و نکات ضروری آن برای سئوکاران چیست؟

البته برای تشخیص دادن راههای بسیاری است و اگر بخواهید یک کارشناس سئو حرفهای شوید باید تمام آنها را بررسی کنید و یاد بگیرید.

بک لینک گوگل

الکسا یک بسته ابزار کامل سئو ارائه می دهد که شامل تحقیق در مورد کلمات کلیدی، تجزیه و تحلیل رقبا و ابزار تجزیه و تحلیل وب سایت خودتان می شود.

متا تگ های گوگل

با استفاده از امکانات ارائه شده در این آموزش، شما دیگر مشکلی در زمینه دسترسی به تصاویر ماهواره ای رایگان نخواهید داشت. یکی از بهترین مزیت های نت افراز هم اینه که هاست های حم بالا رو با قیمت خیلی مناسب ارائه میده که برای سایت هایی که حجم زیادی از اطلاعات قراره در خودشون داشته باشه میتونه گزینه مناسبی باشه.

یکی از نکاتی که توصیه می کنیم سئوکاران و وبمستران به آن توجه کنند این است اطمینان پیدا کنند که گوگل بات به همه صفحات مورد نظرشان به همراه منابع آنها ( مانند عکس، CSS و جاوااسکریپت) دسترسی داشته باشد.

بک لینک رایگان

اجازه بدهید با یک مثال شروع کنیم. هر کدام از نقاط آبی رنگ، در مثال ما یک مشتری است که با توجه به ویژگی سن (محور افقی) و ویژگی قد (محور عمودی) در صفحه مختصات رسم شده است.

در مثال بالا (فروشگاه)، فرض کنید ویژگی قد، تاثیر زیادی در اینکه یک فرد از فروشگاه خرید کند نداشته باشد.

در مقاله آموزش لینک داخلی، به این موضوع اشاره کردیم که صفحات یتیم یا همان Orphan page، صفحاتی هستند که از داخل سایت شما، هیچ لینکی دریافت نکرده اند. در این بخش از مطلب میخواهیم به یکی از مباحثِ اصلی و پیشرفتهتر در جبر خطی بپردازیم که به آن آنالیز مولفه اصلی (Principal Component Analysis) یا به اختصار PCA میگویند.

قالب پرشین 3

در واقع PCA آن ویژگیهایی را که ارزش بیشتری فراهم میکنند برای ما استخراج میکند. PCA همانطور که از نامش پیداست میتواند مولفههای اصلی را شناسایی کند و به ما کمک میکند تا به جای اینکه تمامیِ ویژگیها را مورد بررسی قرار دهیم، یک سری ویژگیهایی را ارزشِ بیشتری دارند، تحلیل کنیم.

PCA این قضیه را متوجه میشود و در الگوریتمِ خود ویژگیِ قد را تا جای ممکن حذف میکند. البته این بدان معنا نیست که در فرآیند کاهش ابعاد، PCA دقیقا همان ویژگی را حذف میکند.

بالا بردن رتبه الکسا

یکی از کاربردهای اصلیِ PCA در عملیاتِ کاهشِ ویژگی (Dimensionality Reduction) است. به این کار در اصطلاح کاهش ابعاد یا Dimensionality Reduction میگویند.

پیدا کردن صفحات 404

این الگوریتم برای مبارزه با سایت هایی که از کلمات کلیدی پربازدید برای سایتشان استفاده می کنند و در عمل به نوعی کار اسپم انجام می دهند طراحی شده است.

بزرگ ترین مزیت sitemap این است که به گوگل یا سایر جستجوگرها کمک می کند به صفحات سایت دسترسی پیدا کنند و آن ها را از ایجاد تغییر در صفحات قدیمی یا به وجود آمدن صفحه جدید آگاه سازند.

بررسی بهینه بودن سایت

شما قادر هستید با انتخاب بسته « Medium » از امکانات پلتفرم تحقیق کلمات کلیدی Moz بهره ببرید. پیج آتوریتی ( PA ) یک امتیاز پیشرفت یافته به وسیله Moz است که پیشبینی میکنه چطوری یک صفحه خاص در صفحات موتورهای جستجو رتبه بندی خواهد شد ( SERP ) .

نمونه سوالات امتحان آیین نامه رانندگی با جواب رایگان چگونه می توان در 60 دقیقه در آزمون آیین نامه راهنمایی رانندگی قبول شد؟

ثبت مطالب در گوگل

این یک بهینه ساز تصویر است که می توان آنرا به راحتی دانلود کرد و به فشرده ساز های مختلفی از جمله (PNGOUT ، OptiPNG ، DeflOpt) می توان متصل کرد.

بک لینک از گوگل پلاس

بلکه PCA توان این را دارد که به یک سری ویژگی جدید برسد. PCA با توجه دادهها و دامنهی تغییراتِ هر کدام از آنها، میتواند ویژگیهایی را انتخاب کند که تاثیر حداکثری در نتیجه نهایی داشته باشند.

هدف از اجرای این بخش از سئو، آماده سازی سایت برای ایندکس شدن توسط موتورهای جستجو است. اصل دوم در نوشتن متن جایگزین خوب این است که قبل نوشتنش چشم های خود را ببندید و تصویر کنید که عکس را نمیبیند بعدش با خودتون بگین چه متنی در توصیف بهتر این عکس میتوانم بنویسم برای کسی که آن را نمیبیند، تا بتواند با توصیف من عکس را درک کند و برای بارگذاری و دانلود عکس هم ترغیب شود.

نحوه افزایش رتبه الکسا

فرض کنید یک فروشگاه میخواهد ببیند که رفتار مشتریانش در خریدِ یک محصول خاص (مثلا یک کفش خاص) چطور بوده است.

کسب درآمد از سئو

برای مثال، مدیرِ فروش به ما گفته است که به جای اینکه هر ۷بُعد را در تصمیمگیری دخالت دهیم، نیاز به ۳بُعد (۳ویژگی) داریم تا بتوانیم آنها را بر روی یک رابطِ گرافیکی ۳بُعدی به نمایش دربیاوریم.

بک لینک کامنتی

در واقع اینجا PCA به یک ویژگی ترکیبی از محل تولد شخص و سن رسیده است. PCA میتواند آن مولفههایی را انتخاب کند که نقش مهمتری در خرید دارند. PCA میتواند این کار را برای ما انجام دهد.

ثبت سایت در گوگل

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد مشاوره سئو لطفا از سایت ما دیدن کنید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *