سئو تصاویر وردپرس راهی برای پیشی گرفتن از رقبای قدرتمند و پیروزی در نتایج گوگل

چرا که الکسا بر اساس همین نوار ابزار به دیتای شما دسترسی پیدا می کند و شروع به آنالیز می کند و در واقع نحوه تشخیصش بر اساس همین نوار است.

پیدا کردن رتبه یک کلمه در سئو برای یک سایت

اگر سرور یا هاست شما لینوکس است میتوانید با قرار دادن کد زیر در فایل htaccess در هاست دامنه اصلی کلیه آدرس های دامنه قبلی را به دامنه جدید ریدایرکت نمایید.

اگر سایت در پنل گوگل وبمستر ثبت نشده است پیش از هر اقدامی باید سایت خود را به گوگل معرفی کرده و هویت خود را بعنوان مالک آن تایید کنید.

در ابتدا شما باید دامنه جدید که قصد انتقال سایت به آن را دارید خریداری کرده و مراحل ثبت و تایید هویت را نهایی کنید. گوگل میکنید و تمام کیف های مورد نظرتان، متناسب با آنچه سرچ کرده اید به شما نمایش داده میشود.

پس از ارسال درخواست تغییر آدرس معمولا ۲ تا 6 هفته زمان نیاز است تا کلیه آدرس های دامنه قبلی از ایندکس خارج شده و دامنه جدید جایگزین آن شود.

لینک سازی لایه ای

دقت کنید که اگر دامنه جدید با آدرس https یا همراه با www باز میشود در خط آخر این موارد را لحاظ کنید و دقیقا آدرسی که سایت جدید با آن باز میشود را وارد نمایید.

در این مرحله باید هر آدرسی که در دامنه قبل داشته اید را به آدرس متناظر خود در دامنه مشاور سئو جدید ریدایرکت کنید.

چک کردن بک لینک های وبسایت

بیشترین احتمال افت جایگاه در این شرایط مشاهده میشود. آنچه در کتاب سئو برای همیشه می خوانیم: کتاب سئو برای همیشه در ۹ فصل تهیه و منتشر شده است و در پایان به یک آزمون سئو منتهی میگردد.

افزونه سئو تصاویر

بسیاری از سایت ها در این مرحله لینک های موجود در منو، سایدبار، فوتر و حتی محتوای صفحات را به روز رسانی نمی کنند و این آدرس ها همیشه به سایت قبلی باقی می ماند.

امتیاز دهی رزبلاگ

دقت کنید که قدم های دوم ، سوم، چهارم و پنجم را باید به سرعت و نهایتا طی یک یا دو روز به صورت کامل انجام دهید. ایده آل برای نقشه های صفحه تماس، راه، نقشه ها ، نمایش مناطق تحویل و هر گونه استفاده دیگر شما می توانید از این افزونه استفاده کنید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *