سئو تصاویر وردپرس با استفاده از افزونه

شاید تصور کنیم بدون درنظر گرفتن عامل انسانی و صرفا با تکیه بر مطالب خوب و نرمافزار خوب میتوان سایت موفقی داشت. برای شروع بهتر است در صفحه ی ورد شروع به تایپ محتوای خود نمایید تا هم سرعت تایپ خود را بسنجید و هم عادت کنید تا از نویسندگی سنتی بر روی کاغذ دست بکشید چرا که امروزه تمام کارهای نوشتن برای سایت ها مقالات و حتی نوشتن کتاب توسط تایپینگ صورت می گیرد.

افزونه ساخت نقشه سایت

قبلا در سرچ کنسول گوگل بخشی به اسم fech وجود داشت که میتوانستید به کمک آن بعد از انتشار یک مطلب، گوگل را برای ایندکس خبر کنید.

آنالیز سایت از نظر سئو

امروزه هر سایتی در نتایج جستجوی گوگل توفیق بیشتری کسب کند در میزان و تعداد فروش نیز نسبت به رقبای خود در وضعیت بهتری قرار مشاور سئو دارد. چطور می شود که با تصاویر سایت میزان ترافیک سایت خود را بالا برد؟

در این مقاله شمارو با نحوه ساخت اکانت رایگان Kwfinder فقط با یک ایمیل (Gmail) آشنا می کنم، این روش در سایت های مختلف با قیمت زیادی در حال فروش هست ولی آموزش رایگان حق شماست پس تا انتهای مقاله همراه ما باشد.

صفحات ایندکس شده در گوگل

این ویروس ها به صورتی طراحی شده اند که در زمان ورود به یاهو مسنجر اطلاعات شما به صورت خودکار و مخفی به سازنده ویروس ارسال میکنند که باعث لو رفتن اطلاعات شما و هک شدن میشه.

گوگل سرچ کنسول منابعی که هاست، دسترسی گوگل به آنها را مسدود کرده است، لینک های حذف شده و یا صفحه هایی که گوگل به آنها اجازه دسترسی ندارد را برای شما مشخص می کند.

اطلاعات خوب و سیستم نرمافزاری کارآمد صد البته در موفقیت یک سایت تاثیر به سزایی دارند اما به نظر من آنچه که فراتر از همه این عوامل عمل میکند و معمولا مورد غفلت واقع میشود «عامل انسانی» است.

وبسایتی که محتوای خوب و هدفمندی دارد، به نیاز کاربران توجه و دقت میکند و بهطور منظم در حال بهروزرسانی است، از نظر گوگل و کاربران وبسایت معتبری شناخته میشود.

افزایش رتبه الکسا

اما از آنجایی که دنیای وب بسیار پرشتاب است و خیلی زود نو به نو میشود، کارآمدترین نرمافزارهای تحت وب آنهایی هستند که همه عوامل موثر در موفقیت یک سایت را پوشش میدهند و به اندازه کافی انعطافپذیرند.

توجه داشته باشید که بازدید از یک صفحه وب از همان آدرس IP چندین بار در همان روز ، به عنوان تعداد بازدیدهای چند صفحه حساب نمی شود. همواره به یاد داشته باشید که محتوای خواندنی و رایگان مثل آهنربایی عمل میکند که هم کاربران بیحوصله و سرگردان و هم کاربران کنجکاو و باهوش را جذب خود میکند.

فروش بک لینک

اینها سوالاتی است که باید از ابتدا به فکر آن باشد تا بتوانید همگام با تحولات شبکه اینترنت و عادتها و نیازهای کاربران خود را به سرعت سازگار کنید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *