سئو تصاویر در وردپرس؛ راهنمای بهینه سازی تصاویر برای مبتدیان – راست چین

برای انتخاب بهترین ابزار برای کسبوکارتان ابتدا میزان بودجه و سپس استراتژی سئو شرکتتان را مورد بررسی قرار دهید.

پیشنهاد کلمات کلیدی

شما می توانیدبرای بالا آوردن سایت از فضای هاست استفاده کنید و از آن به سایت مورد نظر خود لینک دهید.

اولین چیزی که باید مورد بررسی قرار دهید Domain Authority سایت موردنظر است. ولی تمام این موارد طبق بررسی نمونه کار سئو وب سایت های معتبر بررسی شده و نهایت این آموزش رایگان سئو سایت در اختیار شما قرار داده شده است.

در ادامه لیست سایت هایی را که برای ساخت بک لینک های رایگان قوی وجود دارند را به صورت دسته بندی شده مشاهده خواهید کرد. قبل از اینکه من تکنیک های سئو سایت وردپرس را با شما به اشتراک بگذارم، لازم است یک نکته را قید کنم که اکثر نکات اشاره شده در اینجا بسیار واضح و کاملا مفید هستند، اما ممکن است برخی از افراد با آن ها مخالف باشند.

فیلم آموزشی سئو

بگذارید مثالی بزنم شما در کار فروش ماشین آلات راه سازی هستید و وب سایتی دارید به یکی از این سایت ها مراجعه می کنید تا آگهی شما را در سایتشان قرار دهند و ملاکتان رتبه الکسای خوب آن وب سایت است.اما بازدید کننده های روزانه این سایت کسانی هستند که به طور درصدی با سایت های کلیکی کار می کنند و یا رباط ها هستند چه اتفاقی می افتد؟

بررسی جایگاه سایت در گوگل

شما باید از صفحات مهم سایت موردنظرتان که به تنهایی رتبه و اعتبار خوبی دارد اقدام به ساخت بک لینک کنید.

تعریف سایت مپ برای وبلاگ

در واقع این اصل به عنوان یکی از قوانین سئو شناخته شده است و رعایت آن بر رتبه سایت شما نیز تأثیر دارد. تا میتوانید در این سایت ها اسپم نکنید چون هم لینک شما از بین میرود و هم به آن سایت آسیب میزنید.

شما میتوانید نوع این کلمه را تطبیق گسترده انتخاب کنید، اما از گوگل بخواهید تنها به این شرط تبلیغ شما را نمایش دهد که در عبارت جستجوی گوگل حتماً کلمه «کلاه» وجود داشته باشد.

پرفروش ترین محصولات در اینستاگرام

سایز تصاویر بدون تغییر در کیفیت تا ۷۰٪ کاهش مشاوره سئو مییابد. استفاده از تصاویر کمتر و کم حجم تر، زمان بارگذاری سایت را کمتر خواهد کرد باعث خواهد شد تا کاربران بی حوصله از سایت شما فرار نکنند.

ثبت مطالب در گوگل

متن جایگزین یا Alt یک ویژگی html است که به تگ img(برای نمایش تصاویر در صفحات سایت) اضافه می شود.

ثبت سایت در بینگ

در صورتی که این قالب ها را برای سیستم وردپرس یا CMS های دیگر نیاز دارید باید نحوۀ پیاده سازی قالب های گرافیکی روی این سیستم های مدیریت محتوا را یاد بگیرید.

طراحی اپلیکیشن اندروید

این ها شامل شیوه های تبلیغاتی به منظور مورد توجه قرار دادن موتورهای جستجو می باشند.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *