سئوی سایت ارزان

افزونه سئوی وردپرس که با نام Yoast SEO نیز مشهور است، یکی از قدرتمند ترین افزونه های تنظیمات سئوی سایت و همچنین ایجاد نقشه سایت است.

اشتباهات رایج سئو

در این مطلب مشکل ایجاد نشدن نقشه سایت افزونه سئوی وردپرس Yoast را بررسی می کنیم تا این خطای آزار دهنده را با چند کلیک از بین ببرید.

یکی از مشکلاتی که خیلی از کاربرانی که از افزونه سئوی وردپرس استفاده می کنند، این است که پس ار فعالسازی قسمت نقشه XML سایت، با مراجعه به لینکی که افزونه برای مشاهده نقشه سایت به شما می دهد، با این پیام مواجه می شوید که این صفحه وجود ندارد!

پس از فعال سازی افزونه منو جدیدی به نام Maps Marker به پیشخوان وردپرس اضافه میشود. در حالی که شما می توانید نقشه های تعاملی را با استفاده از Google Maps ایجاد و اضافه کنید، اما این نقشه همچنان برخی ویژگی ها را ندارد و تنها محدود به Google Maps است.

اکنون روی دکمه پیش نمایش کلیک کنید و نقشه تعاملی را در سایت خود مشاهده نمایید. حال گزینه On – Public on the web را انتخاب و روی دکمه save / done کلیک کنید.

سپس در پنچره باز شده لایه ای که ایجاد کردید را انتخاب و روی دکمه insert map کلیک کنید. روی زیر منو Maps Marker /Add New Marker کلیک کنید و اولین نشانه خود را اضافه کنید.

آموزش لاراول راکت

در پنجره باز شده کد نقشه را کپی و در صفحه یا نوشته ای که قصد دارید نقشه تعاملی را اضافه کرده جایگذاری کنید.

بک لینک خارجی

حال صفحه یا نوشته خود را ذخیره کنید و نقشه تعاملی را در سایت مشاهده نمایید. در این مدت زمان به گوگل فرصت میدهید که صفحه شما را دوباره ایندکس گذاری کند.

همچنین شما باید نشانه خود را در لایه ای که قبلا ایجاد کرده اید قرار داده و ذخیره کنید.

راهی که شما باید بروید ذخیره سازی توسط گزینه safe for web می باشد . نظرات یکی از مهم ترین مولفه ها برای رتبه بندی در گوگل مپ است ولی مزیت آن صرفا به دلیل بهینه سازی برای موتورهای جستجو و یا بالابردن رتبه در گوگل مپ نیست.

مفهوم سئو فقط مربوط به موتورهای جستجو نیست بلکه مناسب سازی سایت برای بازدیدکنندگان نیز از فاکتورهای اصلی آن میباشد.

این موتور جستجو برای آنکه بتواند بهترین نتایج را به کاربران خود نمایش دهد دارای الگوریتم های رتبه بندی است و یکی از فاکتور ها قرار داشتن کلیدواژه در Username است.

بازدید رایگان بهبود رتبه الکسا

خطای 404 جریمه گوگل را همراه دارد و بهترین راه برای جلوگیری از بروز چنین خطایی استفاده از ریدایرکت است. سایت مپی که این افزونه ایجاد می کند کاملا واضح و استاندارد است و گوگل به راحتی و به بهترین صورت صفحات شما را ایندکس می کند.

متا تگ Canonical

رقمی که قطعا همه را انگشت به دهان می کند. البته توجه داشته باشید، گاهی اوقات اگر یک Www به ابتدای آدرس خود اضافه کنید، یا اگر www وجود داشته باشد ، آن را بردارید این مشکل حل می شود!

رتبه کلمه کلیدی در گوگل

پس از ایجاد کردن لایه باید نشانه های مورد نظر خود را روی نقشه اضافه کنید. پس از اتمام کارتان وارد صفحه یا نوشته مورد نظرتان شوید و روی دکمه Add Map کلیک و نقشه خود را اضافه کنید.

سایت مپ در وردپرس

وارد صفحه افزونه شوید و روی دکمه Add New Layer کلیک کنید. با این حال، برچسب H1 غنی از کلمات کلیدی رابطهی عمیقی با رتبهبندی صفحهی اول و ارتقاع جایگاه شما در این صفحه ندارد.

چنانچه از نسخه ی رایگان این ابزار استفاده میکنید می توانید به صورت روزانه سه کلمه ی کلیدی را وارد ابزار ubersuggest کرده و خروجی مورد نظر را از آن بگیرید.

از ابزار های تحلیل بک لینک استفاده مشاوره سئو کنید. مگر اینکه آن لینک وجود نداشته باشد و با خطای Not Found مواجه شود، یا اینکه مطلب شما شرایط اسپم شدن را داشته باشد و گوگل مطلب شما را اسپم کند!

برخی از صاحبان کسبوکار برای اینکه متحمل هزینه نشاند اقدام به خریداری هاستهای پرقدرت نمیکنند و کار خود را با یکهاست ارزان و معمولی شروع میکنند. با این حال، با وجود اینکه اینها یک نقطه شروع خوب هستند، اما برای ارائه دادن یک تصویر واضح از اینکه آیا یک لینک خوب است یا بد، کافی نیستند.

اگر شما میخواستید برای یک کلیدواژه خاص مانند “جوکهای خندهدار” به رتبه اول گوگل دست پیدا کنید، فقط کافی بود تا از این کلیدواژه به طور مکرر در متن خود استفاده کنید، آنرا بولد کنید و امیدوار باشید که فرآیند اول شدن شما را سریعتر کند.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *