زیر و بم لینک های فالو (Follow) و نوفالو (No Follow)

سئو نیازهایی دارد که باید توسط شما تامین گردد. گوگل همواره برای انواع بک لینکها اهمیت زیادی قرار داده و انواع مختلف لینک دهنده را معرفی کرده است که تعیین میکند چگونه موتور جستجوگر پیوندها بین وب سایت ها را کنترل میکند.

افزونه الکسا چیست

به هر حال به نظر من اگر یک سایت تعداد زیادی لینک نوفالو داشته باشد، از سایتی که این لینکها را ندارد جلوتر است. علاوه بر مواردی که ربات های گوگل نمی توانند بخزند یا صفحاتی که وجود ندارد را پیدا کنند، شما می توانید فعالیت های ربات های گوگل در 90 روز اخیر بر روی سایت خود را مانیتور کنید.

کسب درآمد اینترنتی با سئو

تگهای h2-h4 بیش از تگهای دیگر برای تولید سرتیترها در سایت به کار میروند. روش دیگر برای استفاده از این ابزار استفاده از قابلیت بک لینک است. همانطور که توضیح داده شد روش گوگل برای تشخیص اینکه غلظت کلیدواژه شما مناسب است یا خیر، مقایسه مطلب شما با مطالب مشابه در سایتهای دیگر است.

تغییر پیوندهای یکتا در وردپرس

قبل از اینکه بخواهیم زیر و بم رتبه بندی وبسایتها بر اساس اعتبار دامنه را برای شما شرح بدهیم، مهم است که بدانیم فرق اعتبار دامنه با اعتبار صفحه چیست.

Sitemap Could Not Be Read

آن ها کلمات کلیدی مرتبط هستند که به گوگل کمک می کنند تا صفحه شما را بهتر درک مشاور سئو کند. حجم جستجو به شما نشان می دهد که یک کلمه کلیدی خاص تا چه حد مورد علاقه افراد قرار می گیرد.

شما باید این تگ عنوان را با کمتر از 70 کاراکتر و به روشی که برای جستجوکنندگان کاربردی باشد بنویسید، به نحوی که آن ها این تگ را در نتایج جستجو ببینند.

تگ عنوان یکی از مهم ترین المان های سئو داخلی است و باید شامل نام تجاری به همراه کلمه کلیدی اصلی که مد نظر شماست باشد.

بهینه سازی تصاویر برای سایت

به بهترین سایت های رقیب نگاهی بیندازید و کارهای صورت گرفته برای بهینه سازی آن ها را بررسی کنید. برای بهبود سایت خود راهکارهای آن ها را شناسایی کنید.

دانلود برنامه Google Keyword Planner

خواندن و درک آدرس های URL سئو شده و کوتاه هم برای کاربران آسان تر است، هم درک موضوع صفحات را برای خزنده های گوگل آسان تر میکند.

رقبای بزرگ مسلماً در گذشته وب سایت های خود را بهینه سازی کرده اند و شما می توانید بسیاری از رازهای آن ها را در مورد وبسایتشان متوجه شوید.

بهینه سازی تصاویر در سئو

برای این کار میتوانید از شبکه های اجتماعی و وبلاگ های مرتبط با سایتتان استفاده کنید. بک لینک از سایتهای مرتبط با موضوع سایت خودتان بک لینک مناسب و خوب است و از سایتهای غیرمرتبط بک لینک بد.

چگونه می توانید تشخیص دهید که یک وب سایت برای یک کلید واژه خاص بهینه سازی شده است؟ محتوای جذاب و خاصی که متناوبا به روز رسانی می شود و برای مخاطبانتان ارزش قائل می شود، تهیه کنید.

در نهایت، هدف کاربر نشان می دهد که وقتی مردم یک کلمه کلیدی خاص را در نوار جستجوی گوگل وارد می کنند به دنبال چه چیزی هستند.

حجم بالای جستجو حاکی از عمومیت آن کلمه است و بدین معنی است که شما جستجوهای بسیار فعالی برای آن کلمه کلیدی دریافت خواهید کرد.

کدام یک از صفحات سایت شما ترافیک بیشتری دریافت می کنند؟ به نظر می رسد سئو سایت فروشگاهی یک کار بزرگ باشد خصوصاً اگر وبسایتی با هزاران محصول داشته اید.

آموزش بالا بردن رتبه الکسا

استراتژی سئو سایت فروشگاهی شما باید برای برتر بودن از رقبا طراحی شده باشد. این طور نیست که شما به راحتی و بطور یکسره برای یک سایت لینک بسازید و انتظار ارتقا در رتبه بندی داشته باشید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *