رپورتاژ آگهی چیست؟

❔ اصطلاح کارشناس فنی سئو دقیقاً به چه معناست؟ ❔ آیا با اصطلاح Indexable Content آشنا هستید؟

بررسی سایت هاست ایران

❔ آیا میدانید ربات گوگل با نوعی از Headless Browserها صفحات را تحلیل میکند؟ من هم با شما موافق هستم که گوگل به سمت هوشمند تر شدن حرکت می کنه، یعنی معناگرا میشه و میتونه انکرتکست هایی که برای لینک سازی خارجی استفاده میشه را از نظر معنایی هم درک کنه.

اسپم کردن سایت

این موارد مفید هستند زیرا بازدیدکنندگان را به گشتن داخل سایت ترغیب میکند و آنها را با محتوای مرتبط داخل سایت شما مشغول میکند و نرخ درگیری سایت افزایش پیدا می کند.

محبوبیت را افزایش دهید تا بتوانید کلمات کلیدی را آنالیز کنید که به طور مکرر در موتورهای جستجو یافت می شوند.

بررسی بهینه بودن سایت

SEO استانداری است برای بهینه سازی موتورهای جستجو (Search Engine Optimization) که تعداد و کیفیت ترافیک یا بازدید سایت را از طریق نتایج جستجوی ارگانیک افزایش می دهد.

چک کردن بک لینک های یک سایت

❔ از چه طریق میتوان را گوگل ارتباط برقرار کرد؟ ❔ آیا میدانید robots.txt دقیقاً چه وظیفهای دارد؟ ❔ آیا زبان برنامهنویسی سایت (مثل PHP) روی سئو تأثیر دارد؟ ❔ کدهای JS و CSS چه تأثیری روی سئو دارند؟

دیدن بک لینک های سایت

به همین علت، معمولاً صاحبان رسانه تلویحاً یا تصریحاً سعی میکنند این پیام را منتقل کنند که اگر چه برای رپورتاژ آگهی پول میگیرند، اما میکوشند در آن مطالب خلاف واقع وجود نداشته باشد.

کسی از آپدیتهای گوگل و معیارهای جدید آن یا فعالیتهایی که دیگر سایتها و رقبا انجام میدهند خبر ندارد، بنابراین تنها راهی که می توان انجام داد تمرکز بر رفع نیاز کاربر و رعایت موارد بهینه سازی محتوا و توجه به الگوریتم های گوگل است.

اسپم شدن سایت

❔ آیا میدانید داشتن Sitemap برای همهی سایتها الزامی است؟ خوشحال می شویم اگر نظر خود را برای آی وحید در نظرات درج کنید.

ثبت سایت در یاهو

شما می توانید با عضویت در این سایت ها و قرار دادن لینک سایت خود در بخش پروفایل، بک لینک رایگان دریافت کنید.

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت مشاوره سئو.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *