روش ثبت سایت در گوگل وبمستر تولز- ایران وی پی اس

مشکل نمایش ندادن نقشه گوگل در سایت های وردپرس جزو مشکلاتی می باشد که اخیراً برای برخی وب سایت ها رخ داده است.

بالا بردن رتبه الکسا

این نقشه های سایت بهتر است و شما می توانید کنترل کنید که کدام محتوا را از نقشه سایت XML وردپرس خود حذف مشاوره سئو یا اضافه کنید.

خرید هاست از خارج

برای سایت های فروشگاهی شما شانس این را دارید که به یکی از مهمترین چکیده های چشم گیر یعنی امتیازها دسترسی پیدا کنید.

نصب افزونه الکسا

با این حال، موتورهای جستجوگر اصلی این کار را گامی به جلو برداشتهاند و اکنون از این نشانه گذاری برای ارائه نتایج جستجوی غنیتر استفاده کنید، به کاربران این امکان را میدهد تا اطلاعات آسانتری را که به دنبال آن بودند راحتتر پیدا کنند.

بالا بردن رتبه سایت در نتایج گوگل و حفظ جایگاه یکی از مهمترین فاکتورهای تأثیرگذار در افزایش میزان بازخورد دریافتی برای یک کسب و کار آنلاین و سایت است. ابزارهای آنلاین بررسی جایگاه کلمات کلیدی شیوه دیگری برای تعیین و بررسی رتبه یک سایت است.

مزیت این روش نسبت به شیوه قبلی، بررسی سریع و همزمان جایگاه چندین کلمه کلیدی و تعیین نتایج موردبررسی است.

کاهش رنک الکسا

Ad impre. Share : نسبت تعداد بار نمایش آگهی شما به تعداد کل نمایش کلمه کلیدی در گوگل.

برای این کار لازم است که مرورگر مورداستفاده در حالت Incogonito (گوگل کروم) یا Private (مرورگر فایرفاکس) قرار گیرد و سپس تکتک کلمات موردنظر در صفحات مختلف موردبررسی قرار گیرد تا جایگاه آنها مشخص شود.

که مخفف content delivery network است و شبکهای از سرورها در مکانهای مختلف جغرافیایی است که با هم کار میکنند تا با ارائه آن از مکانی در نزدیکی بازدیدکننده، سریعتر بارگیری کنند.

بنابراین مسلم است که اگر کلمه کلیدی در تگ H1 وجود داشته باشد، گوگل از شما بسیار راضی میشود و امتیاز خوبی برای این کار در نظر میگیرد! نکته دوم: تمامی عکسها در تگ ALT حاوی کلمه کلیدی محصول باشند.

اگر قصد داشته باشید که رباتهای خاصی را، مانند رباتهای گوگل و بینگ، منع کنید باید از چند تگ مختلف استفاده کنید.

اما به خاطر داشته باشید که برای یادگیری سئو لازم نیست این مقاله را یک بار از بالا تا پایین بخوانید؛ بلکه از آن به عنوان یک مرجع مانند یک لغتنامه استفاده کنید.

گوگل لینک نوفالو را بررسی میکند، اما بهسادگی آن برای محاسبه PageRank از استفاده نمیکند. هرجایی که نمیخواهید لینک شما به نوعی تایید کننده باشد یا تاثیری در رتبهبندی گوگل داشته باشد از نوفالو استفاده کنید.

در قسمت افزودن رکورد دامنه گزینه Override TTL Value را روی 14400 تنظیم کنید و ذخیره را بزنید. بعد از تکمیل تمامی فرآیندهای این بخش روی دکمه بررسی کلیک کنید تا به صفحه بررسی کلمات منتقل شوید.

Rich Snippets اصطلاحی است که برای توصیف دادههای ساختار یافته دادهها استفاده میشود که اپراتورهای سایت میتوانند به HTML موجود خود اضافه کنند، که به نوبه خود به موتورهای جستجو این امکان را میدهد که اطلاعات هر صفحه وب را بهتر درک کنند.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *