روش اضافه کردن سایت وردپرس به ابزارهای Yandex Webmaster

پس از پر کردن تمامی مشخصات مورد دانلودی که می توانید هر فایلی باشد که البته وردپرس از آپلود آنها پشتیبانی می کند، باید از جعبۀ انتشار روی “انتشار” کلیک کنید.

الگوریتم گوره خر

باید بدانید که در امر سئو سایت این بازیکنان در حقیقت محتوای سایت شما می باشند و بودجه ای که برای خریدشان تخصیص داده اید نیز مجموع هزینه های مستقیم و غیر مستقیمیست که برای تولید محتوا و به بار نشاندن مطلبی جدید در فضای مجازی صرف کرده اید .

در این مقاله قرار است لیست سایت هایی که بک لینک رایگان ارائه میدهند که حاوی سایت های ایرانی و خارجی هستند را ملاحظه کنید. این موتور جستجوی بالغ بر میلیونها محصول از ۱۵۰۰ فروشگاه معتبر اینترنتی ایرانی را جمعاوری کرده است تا به کاربران کمک کند در کمترین زمان بهترین قیمت را بین فروشگاههای مختلف پیدا کنند.

پرینتر سه بعدی

با توجه به تصویر بالا متوجه خواهید شد که گوگل به سایتهای ایرانی هم توجه دارد.

توجه داشه باشید ملاک برای تشخیص تعداد نتایج intitle یا میانگین سه مدل جستجو خواهد بود. توجه داشته باشید که در یکی دو هفته ی اول پس از ثبت وبسایتتان در گوگل وبمستر ممکن است هیچ اطلاعاتی در پنل گوگل وبمستر خود نتوانید مشاهده کنید که به به مرور گوگل شروع به جمع آوری اطلاعات از وبسایت شما خواهد کرد و آنرا از طریق این پنل برای شما به نمایش خواهد گذاشت که در رابطه با این اطلاعات و اینکه گوگل وبمستری چه مزایایی دارد قبلا در همان مطلب “گوگل وبمستر چیست” قبلا صبحت کردیم.

ساخت کمپین در گوگل ادز

وقایع : گزارشات یا همان Log های افزونه برای امور رفع ایراد و توسعه در این قسمت جمع آوری می شود. Reports یا گزارش ها : گزارش های مربوط به تمامی دانلودهای سایت و فایل های دانلودی در این قسمت لیست می شود.

تنها اختلافی که در این صفحه وجود دارد جعبه ای با عنوان Downloadable Files/Versions است از اینجا فایل قابل دانلود خود را باید روی سایت بارگذاری (آپلود) کنید.

متاتگ کلمات کلیدی

دقت کنید که همانطور که گفته شد، وردپرس باید پسوند فایل را حتماً بپذیرد. با این کار دیگر نیازی نیست لینک دانلود فایل را بسازید.

مشاهده بک لینک ها

شما با دریافت بک لینک و یا دادن بک لینک به سایت های دیگر موتورهای جستجو رو به این نتیجه خواهید رساند که محتوای منتشر شده در وب سایت شما چقدر ارزشمند می باشد.

آنالیز حرفه ای سایت

اگر سرعت سایت شما کند است، بهتر است که به فکر بالا آمدن در نتایج جستجو نباشید و بازدید سایت خود از طریق جستجوی گوگل را فراموش کنید. متاسفانه عدم توانایی پشتیبانی مناسب تا یک مقدار بازدید کننده میره بالا به بهانه های مختلف ورودی ها رو میبند آی پی های خارج از کشور رو میبندند.

افزونه مدیریت دانلود در وردپرس Download Monitor یک صفحه تنظیماتی هم دارد که به صورت گروه بندی شده درون سربرگ های مختلف گزینه های تنظیمی وجود هستند. در نهایت از صفحۀ Reports یا گزارش ها، اطلاعات تمامی فایل های دانلودی و دانلودها به صورت نموداری و بسیار عالی نشان داده مشاور سئو خواهد شد.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *