رفع مشکل تکرار شدن تصویر شاخص در پست وردپرس – اسکریپت ها

آیا شما می توانید افرادی که به آنها مشاوره سئو داده اید به من معرفی نمایید؟ عوامل زیادی بر سرعت ایندکس سایت و بهبود رتبه شما در گوگل تاثیرگذارند که باید در نظر داشته باشید.

نمایش بک لینک های یک سایت

اگرچه ممکن است سایت شما از نظر محتوا بسیار با کیفیت باشد ولی توسط موتور جستجو قابل دسترسی نباشد.

بهبود رنک گوگل

در پروژه های ماهانه سئو می توانید این فرایند را به ما بسپارید تا سایت شما از نظر به روز رسانی نیز مشکلی نداشته باشد. اگر سایت شما ایندکس میشود باید بر روی اعتبار صفحات، ارائه محتوای مفید و متمایز و بدست آوردن بک لینک مناسب تمرکز کنید.

در این مرحله بهتر است کار با یک CMS را یاد بگیرید و ببینید محتوای یک وب سایت چطور به کمکِ جادوی Back end مدیریت میشود. بنابراین بازدید صفحات ایندکس شده تاثیری بر رتبه آنها در نتایج گوگل ندارد بلکه اعتبار صفحه، پیج رنک گوگل و محتوای شما و به طور کلی تجربه کاربری (UX) سایت شما بر این رتبه تاثیرگذار خواهد بود.

ثبت سایت در بینگ

موتورهای جستجو از طریق این لینکها به صفحات شما وارد میشوند و اینکار موجب افزایش سرعت ایندکس شدن صفحات شما خواهد شد.

و جهت یادآوری بگوییم که گوگل سایت لینک در صفحات موبایل فضای بیشتری را اشغال می کنند در نتیجه امکان این که کاربر بر روی آن کلیک کند نیز افزایش می یابد که در ادامه باعث افزایش اعتبار و هایلایت شدن برند می شود.

متا کی ورد

جستجوهای مرتبطی که در گذشته انجام دادهاید(البته اگر در اکانت گوگل خود Sign in باشید و گزینهی Web & App Activity را فعال مشاور سئو کرده باشید). همچنین شما میتوانید از تعداد صفحات ایندکس شده توسط گوگل مطلع شوید.

استفاده از ابزارهای رایگان بررسی سئو سایت مانند Open Site Explorer کمپانی ماز میتواند شما را در این امر یاری کند. آیا میزان بازدید سایت بر رتبه گوگل تاثیرگذار است؟

درحالیکه رفتار گوگل در بررسی صفحات با گذشته متفاوت است و مشابه با یک کاربر واقعی عمل میکند. اگر با استفاده از این دستور لیستی از نتایج را مشاهده کردید یعنی سایت شما توسط گوگل ایندکس شده و مشکلی ندارد ولی در صورت مشاهده صفحه ای مانند تصویر زیر سایت شما یا ایندکس نشده یا به هر دلیلی برخلاف قوانین گوگل بوده و از نتایج آن حذف شده است.

نمایش توضیحات سایت در تلگرام

همیشه برای بند اگشتی ها برچسب alt بزنید و این عکسها را تا حد ممکن کوچک ولی با کیفیت خوب آپلود کنید تا وبسایت خوبی داشته باشین. با این حال اکثر صفحاتی که در گوگل ایندکس شده اند و بعنوان نتایج صفحه اول نمایش داده میشوند بازدید بالایی دارند، ولی این دلیلی برای حضور در صفحه اول گوگل نیست.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *