رفع لینک های اسپم سایت – آرت دیزاین

کارکردن با افزونه All in One SEO Plugin Pack برای مبتدی ها خیلی آسان است، همینطور برای برنامه نویس ها نیز امکانات پیشرفته و کاربردی خوبی مشاور سئو دارد. بیشتر سایتهای بزرگ بیش از 50000 آدرس URL دارند که ایندکس شدنشان در موتورهای جستجو خیلی برایشان اهیمت دارد.

کاهش رتبه الکسا سایت

در واقع ممکن است مطالب صفحه برای کاربران مفید باشد اما از نظر موتور جست و جو صفحه مفیدی تلقی نشود. این افزونه امکانی را به مرورگر شما اضافه می کند که می توانید از متن ها ، عکس ها ، پیوند ها ، مقالات در بین مطالب خود استفاده نمایید.

مشکل پیوند یکتا در وردپرس

پس مطالب جدیدتری را به بازدیدکنندگانی که سایتتان را دنبال می کنند ارائه دهید تا بازگشت آن ها را به سایت خود بدست بیاورید و آن ها یک بازدید کننده ثابت سایت شما باشند.

آموزش ثبت سایت در گوگل

چگونه با استفاده از Performance Report، CTR خود را بهبود ببخشیم؟ یکی از دلایل ایندکس نشدن صفحه استفاده از URL نامناسب است. با پایین رفتن در بخش exclude میتوانید دلایل ایندکس نشدن یک صفحه استثنا توسط گوگل را مشاهده کنید.

آجر نما Ajor-shahrokh.ir

متاسفانه گوگل دلایل دقیق این کار را نمیگوید. این اتفاق اساسا مشکلی ندارد اما اگر بک لینکها یا لینکهای داخلی که به URL اصلی صفحه اشاره کنند در آن وجود نداشته باشد، گوگل صفحه اصلی را ایندکس نخواهد کرد.

افزایش رنک رایگان

مثلا می توانید یک محتوا در خصوص یک کلمه کلیدی خاص با کیفیتی بهتر از رقیب خود بنویسید. شما می توانید یک یا چند کمپین گوگل ادز را باهم راه اندازی نمایید.

آموزش رپورتاژ آگهی

اگر می خواهید فقط تصاویر خاصی را فشرده سازی کنید ، می توانید با استفاده از گزینه “Media list list” این کار را انجام دهید. منظور از بهینه سازی تصاویر چیست؟

اگر در حال کار با Mac هستید ، بهینه ساز تصویر دیگری را انتخاب کنید.

فرق هاست ایرانی و خارجی

حال در جعبه ظاهر شده باید گزینه Greater than 4.9 را انتخاب کنید. بنابراین شما میتوانید برای دسترسی به کلمات کلیدی با رتبه 5 و پایینتر و CTR کمتر از 4.35 درصد، در قسمت Filter تیک گزینه CTR را فعال کرده و آن را روی حالت smaller than 4.35% قرار دهید.

پس از این کار برای تمرکز بر روی صفحاتی که رتبه آنها از 5 کمتر است، باید موقعیتهای 1 تا 4 را فیلتر کنید.

کتاب سئو فروشگاه

در ابتدا باید پست هایی را بیابید که برای کلمات کلیدی سخت در نیچ یا بازار کاری تان می توانند رتبه خوب و بالایی به دست بیاورند.

در اینجا میتوانید کلمات کلیدی را پیدا کنید که به تعداد زیاد تکرار شدهاند اما تعداد کلیکهای آنها کم بوده است.

برای استفاده از این امکان ابتدا باید صفحات با CTR کم را پیدا کنید. بدون شک برای رفع این مشکل باید سئوی صفحه را بهبود داده و با افزودن محتوای مناسب یا اصلاح آنها سئوی صفحه را تقویت کنید.

منظور از برچسب عنوان همان نوشتهای است که در نتایج جستجو به رنگ آبی نمایش داده میشود و با کلیک کردن بر روی آن به صفحه مورد نظر راه پیدا میکنید.

ساخت نقشه سایت برای وبلاگ

برای انجام این کار روی دکمه Filter کلیک کرده و Position را علامت بزنید. هرچند بسیاری از اطلاعات همان چیزی است که از Search Analytics استخراج میشود، اما در این امکان جدید میتوانید کارهای جالبی مانند استفاده از فیلتر “فقط نتایج AMP” را انجام دهید.

این همان کاری است که یک URL متعارف انجام میدهد. متن alt در واقع یک جمله حداکثر ۸ کلمه ای است که حتی زمانی که تصویر بارگذاری نمی شود، این متن برای کاربر نشان داده خواهد شد.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *