رتبه سایت خود را در گوگل افزایش دهید! (2)

محبوبترین سایتها طبق رتبه بندی الکسا کدامند؟ طبق گزارشی از آمازون، شما حتی میتوانید مهارتهایی که ساختهاید را در فروشگاه مهارتهای آمازون به اشتراک بگزارید تا افراد دیگری که از دستگاههای الکسا استفاده میکنند نیز از آنها بهرهمند شوند.

Fetch As Google آموزش

طبق گفتههای دیوید لیمپ، مدیر اجرایی آمازون که بر توسعهی این سرویس نظارت میکند، نام الکسا برای چند دلیل انتخاب شد.

منظور ما از انتخاب درست نام عکس این است که عکسی که آپلود می کنید، با نام هایی مانند DSC8545.jpg نباشد!

دیوید لیمپ افزود: «ما به نامهای متفاوتی فکر میکردیم و انتخاب نام برای شکلدادن شخصیتی که از این صدای کامپبوتری تحت ابر انتظار میرود بسیار مهم است.

پس از آن، اپراتورهای دایان با مشتری تماس گرفته و آدرس و مشخصات مشتری گرفته شده و سفارش ثبت می شود.

استفاده از Iframe در وردپرس

لیست کارهایی که الکسا میتواند انجام دهد قطعا بسیار بیشتر از موارد قابل ذکر در این مقاله است که البته در ادامه با قابلیتهای مورد علاقهی ما آشنا میشوید. اما با این وجود علوم کامپیوتر نیز یکی از دلایل این نامگذاری بود.

به عبارت دیگر استفاده از این ابزار برای یافتن کلیدواژه های مناسب زیاد هم مشاور سئو بد نخواهد بود. بلکه عنوان نمایش داده شده ترکیبی از این چند عنوان خواهد بود. امروزه این روتینها درحال پیشرفت هستند و شما میتوانید از الکسا بخواهید چراغها را روشن کند، ده دقیقه صبر کند، و سپس قهوهساز را روشن کند.

به عنوان مثال لینک دادن به منابع یک مطلب از یک سایت معتبر می تواند به افزایش اعتبار آن کمک زیادی کند.

، پشتیبانی از سرویس های محبوب مثل mailchimp، hubspotو … شبکه های اجتماعی؟ ایمیل مارکتینگ؟ • نرم افزار Databox یک داشبورد همه کاره برای مانیتورینگ وب سایت، مشاهده آمار اکثر شبکه های اجتماعی در یک داشبورد، مشاهده آمار از چندین آمارگیر مختلف مثل گوگل آنالیز و …

، میزان فعالیت در شبکه های اجتماعی مختلف، کلمات کلیدی پر بازدید این سایت در گوگل، کلمات کلیدی پربازدیدی که در گوگل adsتبلیغ داده است، از چه سایت هایی ارجاع داده شده به این سایت، از چه کشورهایی بیشترین بازدید را دارد، بیشترین بازدید از کجاست؟

از مهم ترین موارد در تدوین یک مطلب مناسب برای تولید محتوا، آموزش یافتن بهترین کلمات کلیدی می باشد. وبینارها و ضبط آنها فرصتی مناسب جهت ایجاد بکلینک است.

اما شاید بهترین قسمت برای ساخت بکلینک در توییتر را بتوان بخش توییت یا همان پستها معرفی کرد.

در سال ۲۰۱۴، Matt Cutts، سرپرست بخش Web Spam گوگل، اعلام کرد که اگر میخواهید از پست مهمان فقط برای ساخت بکلینک استفاده کنید، بهتر است به کار خود پایان دهید!

Sitemap Could Not Be Read مشکل

اگر میخواهید خواب شریکتان را به هم نزنید میتوانید از قابلیت whisper mode الکسا استفاده کنید؛ در این صورت الکسا با شما به آرامی سخن میگوید و صحبتهای آهستهی شما را نیز متوجه میشود.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *