رتبه بندی الکسا – افزایش رتبه سایت در الکسا

در رتبه بندی الکسا آن سایت هایی که در یک ردیف و رنج مشابه می باشند، معمولا رتبه های یکسانی دارند.

چک کردن بک لینک های وبسایت

گوگل ترندز هم مشابه با کیورد پلنر یکی از قدیمی ترین ابزارهای موجود برای یافتن بهترین کلمات کلیدی است. به جز مثال فوق، سایر صفحات مشابه نیز باید تعیین تکلیف شوند.

پس از تهیه فایل XML و ساخت نقشه سایت فروشگاه آنلاینتان باید این نقشه را به سرچ کنسول گوگل وصل کنید تا گوگل ساختار سایت و فروشگاه و محصولات شما را بهتر درک مشاور سئو کند .

با استفاده از تگ canonical به گوگل گفته می شود نسخه ای از این صفحات باید crawl و ایندکس شده و در نتایج جستجو گوگل نمایش داده شود.

به عبارت دیگر اگر دو صفحه تکراری X و Y وجود دارد و صفحه X را به عنوان کانونیکال انتخاب کرده اید، به هیچ عنوان با یک تگ دیگر صفحه Y را نیز به عنوان canonical انتخاب نکنید.

مثلا شاید شما را بهعنوان یک شریک احتمالی سودمند ببینند و همین موضوع به کسب درآمد بیشتر شما از سایتتان کمک میکند. به همین دلیل بهتر است در استفاده از تگ کنونیکل دقت کافی را داشت.

آموزش Google Xml Sitemaps

هنگامی که همه قسمت ها را پر کرده و دکمه را ارسال کردید ، این نظر منتشر می شود یا تحت بررسی قرار می گیرد. جربمه ای که مدت ها وبمسترها منتظرش بودند سرانجام در این روز منتشر شد.

معمولا استفاده از تگ canonical برای صفحه هایی که با توجه به ویژگی هایی مثل محل، خصوصیات محصول یا موارد این چنین ایجاد شده اند نیز ممکن خواهد بود. گفته میشود که هنگام طراحی سایت باید به آن توجه کرد.

توجه داشته باشید که لینکها مسیری هستند که رباتها را به صفحات جدید هدایت میکنند و رباتها نیز از صفحه اصلی وبسایت شما شروع به کرال کردن میکنند. هر بار که شما تغییری در وبسایتتان ایجاد میکنید، خزندههای گوگل برای کشف تغییرات و ایندکس کردن سایتتان به شما سر میزنند.

منظور از این اصطلاح این است که گوگل به هیچ عنوان زمان خود را با crawl کردن چندین نسخه یک صفحه مشخص تلف نمی کند.

سعی کنید بعد از انتشار محتوای خود به دنبال اطلاع رسانی به موتور های جستجو برای اطلاع از بروزشدن وب سایت خود کنید نکته مهم در اینجا این است که استفاده بی رویه از پینگ اثرات سوء به همراه خواهد داشت وردپرس به صورت خودکار امکان پینگ را دارد ولی اگر وب سایت شما توسط وردپرس یا سی ام اس های دیگر نبود یا امکان پینگ نداشت میتوانید از وب سایت Pingler استفاده کنید .

میتوانید به راحتی مشکلات را رفع کنید و آنالیز سئوی متن خود را سبز نمایید. اما اینکه این محتوا دقیقا متعلق به صفحه اصلی وب سایت شما می باشد موضوعی است که اهمیت دارد.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *