رتبه الکسا چقدر در سئو سایت موثر است؟

با الکسا چه کارهایی میتوانید بکنید؟ همانند دیگر مثالها شما میتوانید درصورت نیاز به ارقام بیشتر هزینه ای بپردازید. شما میتوانید وضعیت سایت مپ، اخطارهای ایندکس مطالب و کلمات کلیدی که در آنها رتبه گرفتهاید را مشاهده نمائید.

چگونه از پنالتی گوگل خارج شویم

هم چنین در توضیحات Alt تصاویر نیز حتما کلمه کلیدی خود را استفاده کنید. این سایت ها که بنابر قدرت خود حتی تا توان معرفی سایت به 50 موتور جستجو را ممکن می سازند در دراز مدت می توانند رتبه سایت را بهبود بخشند.

ساخت فایل روبوت

شرکت الکسا با بهره گیری از متخصصان این حوزه سعی در بهینه سازی و ارائه اطلاعاتی بدون انحراف به کاربران دارد تا بتوانند تصمیمات مهمی را بر مبنای رتبه الکسا اتخاذ نمایند.

در آن صورت است که گوگل وب سایت را مشاهده می کند و به صفحات اول نتایج جستجو خواهید آمد و به دلیل افزایش ترافیک سایت، رتبه الکسا هم بهبود خواهد یافت.

این طور نیست که ما به صورت شانسی در اینترنت جستجو کنیم و در هر دایرکتوری که پیدا کردیم، سایتمان را ثبت کنیم.

دایرکتوری که ما سایتمان در آن ثبت شود باید یک سری خصوصیات داشته باشد و باید ارزش این را داشته باشد که ما سایتمان را در آن ثبت کنیم.

از قرار دادن سایت در یک وب دایرکتوری میتوانیم علاوه بر اینکه ترافیک خوبی را از آن جا میگیریم ساخت بکلینک خوبی هم داشته باشیم و قروشمان را افزایش بدهیم.

افزونه Google Xml Sitemap

اگر قرار باشد پول اندکی هم به این دایرکتوریها بدهیم به نظر من اشکالی ندارد و خیلی مفید است؛ مخصوصا اینکه لینکهای معتبری را از آنها دریافت میکنیم و البته برای بازاریابی و فروش سایتمان هم مناسب است.

مرتبط بودن از جهات مختلفی اهمیت دارد و مهمترین اهمیت آن این است که بازار هدف شما در آنجا حضور دارد.

بهبود رنک الکسا

وب دایرکتوریها معمولا مشاغل را بر اساس بازار هدف، محل و دسته خدمت دستهبندی میکنند و وقتی شخصی از یک دایرکتوری آنلاین استفاده کند، در واقع قسمتی را جستجو میکند که واقعاً به نیازهای او مربوط است و دقیقا همانطوری جستجو میکند که به آن نیاز دارد.

الگوریتم گوره خر

دایرکتوریهای آنلاین که به اسم دایرکتوریهای شغلی هم شناخته میشوند، یک راه بسیار راحت و معمولا رایگان هستند برای اینکه ما بکلینکهای خوبی بگیریم و ترافیک زیادی را به سایتمان انتقال دهیم.

ایجاد سایت مپ برای وردپرس

دایرکتوریهای آنلاین سایتهای بسیار معتبری برای گوگل هستند و دارای اعتبار بالایی برای موتورهای جستجو هستند و این برای ما خیلی مناسب است که از آنها لینکی را دریافت کنیم.

مزایای تبلیغات بنری

البته موتورهای جستجو هم لینکی که از سایت مرتبطی گرفته شده باشد را لینک ارزشمندتری میدانند. این امر باعث می شود موتورهای جستجو به سختی بتوانند آن ها را کشف کنند.

بسیاری از دایرکتوریهای اینترنتی اجازه میدهند که مشاغل و سایتهای مختلف آدرس سایت شان را به صورت رایگان در آن ثبت کنند.

البته تعدادی دیگر با گرفتن هزینههای خیلی کم اجازه میدهند یک سایت آدرسش را در آن دایرکتوری ثبت کند. حال این یک پارامتر کوچکی است که زمانی که عمر دامنه ی شما بسیار کم است این احتمال وجود دارد که دیگر این دامنه تمدید نشود که انقدر به تاریخ انقضاء نزدیک شده ایم.

نکته ای که باید به شما بگویم این هست که در تمامی تکنیک هایی که در ادامه مقاله به شما گفته می شود، همیشه در نظر بگیرید چه طوری بهترین تجربه را برای کاربران سایت خود ایجاد کنید و تجربه کاربری، یکی از جدیدترین راهکارهای سئو 2019 است و به صورت غیر مستقیم روی خیلی از فاکتور های سئو تاثیر خیلی بالایی دارد و در همین مقاله بیشتر در مورد آن صحبت خواهیم کرد.

فرق هاست ایران با خارج

اگر شما در سئو حرفه ای نیستید و نمیتوانید برای سایتتان بکلینک بگیرید و این قضیه همیشه یکی از نگرانیهای شما بوده است، استفاده از وب دایرکتوریها میتواند برای شما کارگشا باشد.

مشاهده بک لینک های سایت

البته مورد مهمی را حتماً باید مد نظر داشته باشید اگر شما وب سایتتان را در یک دایرکتوری نامربوط یا دستهبندی نامربوط ثبت بکنید این سیگنال را به گوگل میدهید که وب سایت شما مربوط به آن حوزه است و این برای سئو سایت شما خطرناک است.

ساخت نقشه سایت در وردپرس

البته مورد دیگری که باید به آن دقت کنید این است که مخاطبان شما از آن دایرکتوری استفاده بکنند.

مشتریها در هرجایی که باشند میتوانند با یک جستجو اطلاعات خرید خودشان را پیدا بکنند و به اینها دسترسی داشته باشند. امروزه اکثر دانشجویان، به دلیل عدم وجود سرمایه اولیه و توانایی سرمایه گذاری، به صورت های فردی یا گروهی اقدام به طراحی یک وب سایت برای خود و یا گروه دانشجویی خود تحت عنوان «استارت آپ» کرده اند.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد مشاور سئو لطفا از سایت ما دیدن کنید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *