رتبه الکسا و روشهای بهبود آن

در این مسیر عده ای از افراد تازه کار و حتی سودجو رو به سمت سئو کلاه سیاه می آورند تا با روشهایی، قوانین گوگل را دور بزنند و سریعتر به نتیجه برسند این روش به سرعت کسبوکار شما را به نتیجه می رساند ولی هیچگونه ضمانتی در جهت ثبات کسبوکار شما در نتایج گوگل وجود ندارد و هر لحظه امکان جریمه شدن سایت و حتی حذف کامل آن از نتایج گوگل وجود دارد اما برعکس سئو کلاه سفید درواقع همان روشی است که متخصصین سئو استایل نت سرلوحه ی کار خود قرار داده اند و در این روش روند رشد سایت آهسته و پیوسته و طبق الگوریتم و استانداردهای گوگل انجام میشود و اینجاست که ضمانت ماندگاری در بهترین نتایج گوگل به میان میآید و باعث رضایت همیشگی مشتری میشود.

آموزش ثبت سایت در گوگل

ابزار گوگل کیورد پلنر (google keyword planner) یکی از بهترین ابزار گوگل است که از آن میتوان برای پیدا کردن کلمات کلیدی برای سئو و بهینه سازی سایت و تبلیغات در گوگل ادوردز استفاده کرد.

نرم افزار دیگری که برای یافتن کلمات کلیدی مرتبط به وب سایت وجود دارد Keyword Planner شرکت گوگل می باشد که به جای Google Keyword Tool توسط گوگل پیاده سازی شده است.

تعداد سرچ یک کلمه در گوگل

سپس نتیجه به صورت دو تب Ad group ideas و Keyword ideas نمایش داده می شود که برای یافتن کلمات کلیدی مرتبط می بایست بر روی تب Keyword ideas کلیک نمایید.

پرفروش ترین محصولات در تلگرام

برای استفاده از این ابزار می بایست ابتدا در گوگل عضو شوید. در ادامه هر یک از این نرم افزارها را برای شما توضیح خواهم داد. به اینصورت که رتبه ها از چندین میلیون تا یک وجود دارند و هر قدر رتبه کشوری و جهانی یک سایت به عدد ۱ نزدیکتر باشد به این معنی است که جایگاه بالاتر و بهتری دارد.

کد انتقال 301

نکته بعدی، مرتبط بودن کلیدواژه با محتوای صفحهای است که با آن بالا میآید. در این بخش دو تب وجو دارد، Top و Rising که تب Top به شما مهمترین کلمات کلیدی مرتبط و تب Rising کلمات کلیدی مرتبط به جستجوی شما را که دارای رشد بسیار در جستجو کاربران می باشد نمایش می دهد.

سئوی سایت فروشگاهی

۳۲ میلی ثانیه ۵ میلیون ۳۴۰ هزار نتیجه برای کلمه کلیدی «تور بلغارستان»، همچین طی ۲۹ میلی ثانیه، یک میلیون و ۲۰ هزار نتیجه برای کلمه کلیدی «تور تابستان بلغارستان» و نهایتا در مدت ۴۰ میلی ثانیه، هشت میلیون و ۹۷۰ هزار نتیجه برای کلمه کلیدی «تور بلغارستان تابستان ۹۸» از پایگاهداده خود واکشی کرده و از این منظر که میزان فراگیری این کلمات در نزد کاربران و در نتیجه رقابتی بودن یک کلمه را نشان میدهد، اهمیت مییابد.

ابوالفضل دانش سئو

آیا تا به حال از یک نردبان بالا رفته اید ؟ فرض کنید برای سایت خودتان در چندین وبلاگ و سایت لینک سازی کرده اید. وقتی سایت به روز رسانی شده باشد و به خصوص زمانی که مطالب جدیدی به سایت اضافه شده باشد، یک سیگنال تازه سازی از طرف سایت برای گوگل ارسال می شود.

سپس در آخر روی لینک “Tools” (ابزارها) دوباره در منو کلیک کنید، باید یک لینک به پلنر کلمه کلیدی مشاهده کنید. اما در اینجا به هنگامی که سعی میکنید به این ابزار دست پیدا کنید اتفاقی رخ میدهد: از شما خواسته میشود یک کمپین ادوردز راهاندازی کنید.

رنکینگ گوگل برای سایت

شاید برایتان سوال شود که چرا استفاده از از پست مهمان باعث جابه جایی رتبه میشود؟ پیشنهاد وب رمز: تبلیغات گوگل ادوردز چیست و چرا باید از آن استفاده کرد؟

بخش مهمش اینجاست: زمانیکه شما “What’s your main advertising goal” (هدف اصلی شما از تبلیغات چیست؟) را روی صفحه دیدید هیچ کدام از آن سه گزینه را انتخاب نکنید، در عوض روی لینک “Experienced with GoogleAds” (تجربه گوگل ادز را دارید؟) کلیک کنید.

بهبود رتبه سایت

گوگل کمی در این زمینه خشن عمل میکند و درواقع هیچ راهی نیست که بتوانید بدون اینکه کمی پول خرج کنید به این ابزار دسترسی داشته باشید اما ما خبرهای خوبی برای شما داریم: شما میتوانید بدون اینکه تبلیغات ادوردزی کنید به این ابزار دسترسی داشته باشید، شما تنها باید چندین مرحله را طی کنید.

پرسش و پاسخ سئو

خب پس باید راهی باشد که جلوی آنها را بگیریم. هردو گزینه شما را به کیورد پلنر سوق میدهند اما آنچه که شما مشاهده میکنید بسته به انتخابتان فرق میکند.

افزونه افزایش رتبه الکسا

لینکها معمولاً به مرور زمان ارزش خود را از دست میدهند. Google Insights قبلا ابزار دیگری از گوگل بود که می توانستید کلمه کلیدی خود را بررسی نمایید که این نرم افزار جای خود را به Google Trends داد و با آن ادغام شد.

افزایش بازدید لینک

قبلا به راحتی ثبت می کردم اما الان مدتیه که نمیشه.. با یافتن مهمترین کلمات کلیدی مرتبط به زمینه شغلی خود می توانید عناوین درست و پر بازدیدی برای مطالب خود بیابید و مقالات مرتبط برای کلمات کلیدی مشاوره سئو خود ایجاد نمایید.

برای ساخت بک لینک فعالیت خود را در فرومهای تخصصی افزایش دهید و در بخش نظرات سایتهای دیگر دیدگاه ارسال کنید.

آموزش Google Xml Sitemaps

در مجموع به هر صفحه ای که می خواهید دسترسی دهید از allow استفاده کنید و با دستور disallow اجازه دسترسی ربات جستجوگر را منع کنید. گوگل حساسیت زیادی نسبت به بحث هکرها دارد و از اینکه ربات بتواند از سایت شما استفاده کند بسیار متنفر است.

حتی میتونه بک لینک بگیره و میتونه کلی کامنت و بحث و ترافیک برای سایت شما داشته باشه.

هاست ایران یا خارج؟

برخی از مشتریان عزیز توجه به این نکته ندارند که بک لینک های خارجی دائمی هستند و نیاز به تمدید ماهیانه ندارند.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *