رتبه الکسا: بهبود و افزایش رتبه

یکی از مواردی که روند سئو را بسیار جذاب میکند، ابزارهای بسیار خوبی است که در این زمینه وجود دارد. خواندن و تحلیل اعداد در عنوان مطالب و جملات برای مخاطب بسیار آسان است.

۱۰ پیشنهاد دوستانه در سئو

کلمات کلیدی گزینه بسیار مناسبی برای قرار گرفتن به عنوان متن پیوند(anchor text) هستند. پس بهتر است عنوان و سر عنوانها به طور واضح فایده نهایی را مشخص کنند. یکی از اولین مواردی که در بررسی وب سایت ها توسط موتورهای جستجو مورد ارزیابی قرار میگیرد، سوء استفاده کردن از متا تگ هاست؛ زیرا در بخش ابتدایی کد های ما در صفحه درون تگ Head قرار میگیرند؛ بنابراین خیلی مهم هست که در همین اول توضیح سئو متا تگ ها در نظر داشته باشید که گوگل و سایر موتور های جستجو هوش بالایی در تشخیص تقلب دارند؛ پس در زمان استفاده از این تگ و داده های آن دقت کنید.

Top Paid To Click Cryptocurrencyb2b.com

پس برای مخاطبتان عنوان و زیرعنوانهای مفید بنویسید. در عنوان مطلبتان از اعداد استفاده کنید. مخاطب موقع خواندن عنوان مطلب میپرسد: این عنوان چی برای من داره؟ از “است” استفاده کنید و با مخاطب راحت باشید.

در صورت استفاده از تصویر در مطلب ویژگی alt آن بایستی شامل کلمه کلیدی باشد. این خزنده یا به اصطلاح Crawler درست مانند ما انسانها منتظر میماند تا صفحه سایت مورد نظر که در حال بررسی است به صورت کامل لود شده و الگوریتمهایی که گوگل برای رتبه بندی دارد را در آن بررسی کند.

یک 301 Redirect یک بازدیدکننده وبسایت را به صورت اتوماتیک وقتی که برروی یک لینک قدیمی کلیک می کنند، به لینک جدید می فرستد.

وقتی که شما از سایت های معتبر به سایت خودتان لینک داشته باشید باعث می شود که موتور جستجو اعتماد بیشتری به محتوای سایت شما کند و سایت شما را اعتبار دهی کند.

مثلا میتوان بررسی کرد که “آموزش سئو” در یک ماه گذشته در ایران روزانه مشاوره سئو چقدر جستجو شده.

تعداد بک لینک سایت

مثلا بهتر است به جای “طرحهای زیبای گلدان” از “با این طرحها گلدان زیباتری داشته باشید” استفاده شود. نیازی به استفاده از کلمات پیچیده مثل “میباشد” نیست.

افزایش بازدید کانال یوتیوب

نیازی نیست معرکه بودن یا غم انگیز بودن ذکر شود. کلمات کلیدی حداقل یکبار در تگ h1 یا همان Heading 1 باید به کار بروند.

عادل فردوسی پور گزارشگر و مجری تلویزیون این نکته را در نظر دارد و کمتر از سایر مجریان از کلمات اضافه همچون “شده است” و “میباشد” استفاده میکند.

بررسی سئو صفحه

با استفاده از کلمات ملموس محتوای شما برای مخاطب ماندگارتر میشود. محتوا باید مدام به روز شود، با اینکار به مخاطب خود ارزش می گذارید. با بیان این موارد، بیایید به سه روش مختلف برای افزودن iFrames به سایت خود نگاهی بیندازیم.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *