ربات کامنت گذار وردپرس مخصوص بک لینک سازی سایت – رایگان – اُکسی، مجله آنلاین

یکی مهمترین گزینه های مورد استفاده در آموزش الکسا این گزینه است که با ورود به آن یک فیلد به شما میدهد تا آدرس سایت مورد نظر خود را وارد کنید و ترافیک سایت موجود و تجزیه و تحلیل هایی از جمله کشور مخاطب و …

افزونه نقشه سایت وردپرس

در این گزینه سایت های تاپ و بلند مرتبه در سطح جهانی را مشاهده میکنید این لیست بطور اتوماتیک از طریق خود الکسا تهیه میشود در این لیست شما میتوانید تعداد بک لینک هایی که به سایت های تاپ وجود دارد را نیز پیدا کنید.

انجام خدمات سئو سایت چه مزایای برای شما در پی دارد؟ برای تهیه داشبورد پریمیوم و پولی الکسا با پشتیبانی سایت سئو تک در ارتباط باشید. این گزینه به معنی چک کننده و آنالیز کننده سئو بیرونی سایت است و با این ابزار میتوانید محتوای خود را برحسب کلمه کلیدی برای موتورهای جستجوگر آنالیز کنید در واقع به شما کمک میکند تا معایب محتوا های خود را پیدا کنید.

با این ابزار میتوانید مخاطبین الکسا را که از ابزار الکسا استفاده میکنند را پیدا کنید و راههایی برای دسترسی به آن ها از طریق کلمه کلیدی را بدست آورید و همین طور میتوانید تجزیه تحلیل های رقابتی روی سایت های رقبا انجام دهید.

با این گزینه که به معنای متریک های رقابتی کلمه کلیدی است شما میتوانید ایده های مختلفی برای رقابت کردن در یک کلمه کلیدی بگیرید این ایده ها شامل کلمات مترادف و مشابه که رقابت کمی در آن ها وجود دارد را نیز شامل میشود.

همانطور که متوجه شدید چند بار به کلمه رقابت و رقبا اشاره شد چون در این آموزش الکسا متوجه میشوید که ابزار الکسا یک ابزار مقایسه ای است و وقتی شما سایت خود را با رقبای خود مقایسه میکنید نتایج معنا داری را بدست می آورید که به شما کمک میکند تا به بهترین شکل ممکن با آن ها رقابت کنید.

درآوردن کلمات کلیدی

در این قسمت از آموزش سئو میرسیم به گزینه موجود که به معنی بهبود عملکرد سایت برای جستجوگرها میباشد این ابزار به شما کمک میکند تا خودتان را با عملکرد جستجوگرها هماهنگ کنید و بالا بیایید.

بهینه کردن سایت برای یک کلمه کلیدی

با این ابزار شما میتوانید کلمه کلیدی ای که میخواهد از طریق آن بالا بیایید را آنالیز کنید و تعداد سایت ها و قدرت آن ها را در این کلمه کلیدی آنالیز کنید .

گروه مهندسین پیشبرد

تنها کاری که باید انجام بدهید این است که کلمه کلیدی موردنظر خود را وارد کنید، سپس، این ابزارها، همه ترکیبات ممکن که مربوط به آن کلمه کلیدی خاص باشد را برای شما لیست می کنند.

بیش از 10 کلمه کلیدی برای یک صفحه انتخاب نکنید. به معنی ابزار آنالیز سختی کلمه کلیدی است. در اینجا منظور از کلمه کلیدی، همان فایل Name هست که در آموزش تصویری که در ادامه آمده است مشاهده می کنید.

داشتن بک لینک بخصوص برای وبسایت های تازه راه اندازی شده اهمیت ویژه ای دارد؛ زیرا بک لینک ها به سریع تر پیدا شدن و ایندکس شدن وبسایت کمک می کنند.

بررسی رتبه سایت

این گزینه مانند گزینه بالایی به شما یک فیلد برای وارد کردن آدرس سایتتان میدهد اما این بار تفاوتی فاحش وجود دارد این بار شما میتوانید با وارد کردن آدرس سایت خود سایت های مشابه از جهت محتوا و مخاطب را بصورت کلاسیک بررسی کنید.

Fetch As Google

یادگیری و آموزش الکسا را با SEO Tools ادامه میدهیم. میباشد با بردن کلیک روی گزینه Features پنجره ای باز میشود که حاوی SEO Tools و Competitive Analysis Tools است.

افرادی که میخواهند محتواهای همتراز با رقبای سرسخت خود تولید کنند . افرادی که میخواهد بر روی سایت خود سئو حرفه انجام دهند . برای افرادی که میخواهند از رقبای خود عقب نمانند و بازاریابی اینترنتی درستی انجام دهند .

بنابراین هر تغییری که در مالکیت دامنه صورت میگیرد کاملا ثبت شده و برای گوگل در دسترس خواهد بود. جالب است بدانید که اغلب این ابزار ها در سایت Moz و KWfinder نیز یکسان است ولی هر کدام از این سایت های آنالیز سورس هایی هستند که با روش ها و متریک های مختلفی آنالیز میکنند.

کتاب گوگل آنالیتیکس

من می خواهم به شما لیستی از لینک رایگان معتبر قدرتمندی را که فقط چند دقیقه طول می کشد هر کدام را برای وب سایت خود اجرا کنید. در حالت پخش ویژه بازدیدکنندگان سایت همگی « بلا استثنا » آهنگ شما را میبینند و در نتیجه آهنگ شما بیشتر به گوش بازدید کنندگان میرسد.

که در این آنالیز رنک جهانی اینیستاگرام 14 و رنک کشوری آن 10 است که کشور مبدا آن آمریکا است که در اینجا مشخص شده است.

فهمیدن تعداد بک لینک سایت

یعنی با این که همیشه در حال بهروزرسانی الگوریتم موتور جستجو است اما هدفی که دنبال میکند و نحوه تعامل آن با وبسایتها تغییر زیادی ندارد. تنها در سال ۲۰۱۸ ، آنها ۳۲۳۴ تغییر در الگوریتم خود را گزارش دادند.

Meta Robots چیست

برای بسیاری از کاربران و یا حتی وبمستران پیشآمده است که با تغییر پیوند یکتا دچار مشکلاتی اعم از ارور ۴۰۴ مواجه شدهاند، در این آموزش قصد داریم شمارا با افزونه Change Permalink Helper آشنا کنیم، این افزونه با استفاده از الگوریتم جدید، آدرسهای اینترنتی را بر اساس شناسه آنها در پایگاه داده جستجو میکند و در صورت وجود پست مرتبط آن را به پست صحیح هدایت میکند و پیام (نقلمکان بهموقع ۳۰۱) را در هدر سایت بهمنظور تغییر آدرس پست به کاربر نمایش میدهد.

دی ان اس های نت افراز

همانطور که همه ما میدانیم برای انجام درست کارهای سئو و ساختن بک لینک نیاز به ابزارهای حرفه ای داریم اما گاهی اوقات استفاده از این ابزار به آن راحتی ها که فکر میکنیم نیست .

چک کردن بک لینک

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از مشاوره سئو ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *