راه های کاهش رتبه الکسا در سال 2021 – بلاگ کلیک اول

اما به دلیل این که رتبه الکسا یک رتبه همیشه ثابت نیست، باید چندین بار برای اطلاع از رتبه الکسا به این سایت مراجعه کنید.

Sitemap Can Be Read But Has Errors

پرش رتبه الکسا چرا اتفاق می افتد؟ درواقع گوگل به وب سایت ها یک فرصت می ده تا خودشون رو نشون بدن این فرصت چطور اتفاق می افته؟

بهینه سازی تصویر

۴ – شبکه های اجتماعی با توجه به افزایش استفاده کاربران از شبکه های اجتماعی امروزه وجود هر فرد و سازمانی در شبکه های اجتماعی امری ضروری محسوب میشود، میزان فعالیت شما در شبکه های اجتماعی و محبوبیت وب سایت تان در میان کاربرانی که در شبکه های اجتماعی فعالیت دارند بسیار برای پاندا اهمیت خواهد داشت و آن وب سایت و یا صفحاتی از وب سایت را که توسط افراد زیادی به اشتراک گذاشته شود و یا محبوب شود را در اولویت قرار خواهد ً داد، زیرا می داند در شبکه های اجتماعی مطالب واقعا منتشر و محبوب می شوند که محتوای مفید و جالبی داشته باشند.

افزونه All in One SEO دارای رتبه بندی 4.55 از 5 هست و بدون شک جزء 3 پلاگین سئو محبوب کاربران وردپرسی است.

مشاوره سئو و بهینه سازی

۷ – از خرید لینکهای تبلیغاتی نامناسب دوری کنید. لینکهای اضافه شده به صفحات که غیر مرتبط با محتوای وبسایت شما هستند به عنوان اسپم توسط موتورهای جستجو مشاهده خواهند شد و در رتبهبندی جریمه میشوند.

کتاب آموزش گوگل آنالیتیکس

گوگل پاندا نام الگوریتم جدید شرکت گوگل در رتبه بندی صفحات است که برای اولین بار در فوریه ۲۰۱۱ آغاز به کار کرد. توصیه دوستانه ای که ما به شما داریم این است که، سئوی سایت خود را به شرکتی بسپارید که سایت آن شرکت حداقل با یک یا چند کلمه کلیدی در زمینه فعالیت ایشان صفحه اول گوگل باشد و نمونه کار موفق و قابل ارائه و مستند داشته باشد.

نسخه حرفه ای افزونه All In One Seo Pack

این الگوریتم موجب شد تا بسیاری از وب سایتهای مطرح دنیا که به صورت نامتعارف در صفحات نخست گوگل بودند را پیدا کند و به رده های پایین بکشاند الزم به ذکراست که بسیاری از این وب سایتها خوب بودند ولی به دلیل تبادل لینک نادرست با وب سایتهای کماهمیت رتبه خود را از دست دادند یا به عنوان سایتهای اسپم شناخته شدهاند.

انجام سئو سایت ارزان

۲ – افزایش گردش در سایت برای افزایش گردش در سایت باید کاربران را ترغیب به دیدن بخشهای دیگر سایتتان کنید، با ساخت لینکهای داخلی در میان مطالب سایت و یا پیشنهادهای شگفت انگیز واقعی میتوانید کاری کنید که کاربر بعد از وارد شدن به یکی از صفحات سایت شما به بخشهای دیگر آن نیز مراجعه کند.

سایت تبلیغاتی پینگون

اما خوب اگر این الگوریتم در نتایج وب سایت تأثیرگذار است پس دیگر نیازی نیست ما برای بهبود سایت مان در این مورد اقدامی انجام دهیم؟

بهبود رنک الکسا

پس کیفیت را فدای کمیت نکنید. در واقع الگوریتم جدید گوگل تأثیری در نتایج رتبه بندی به ً طور مستقیم ندارد و صرفا عباراتی را که کاربر جستجو کرده بررسی می کند و بر اساس خواسته های کاربر سعی میکند بهترین نتیجه را نمایش دهد.

انتقال سایت به آدرس جدید

اولین چیزی که باید در پروسه لینک سازی بررسی کنید Domain Authority سایت موردنظر است. ۵ – برندسازی اینترنتی برند سازی اینترنتی موضوعی بسیار گسترده می باشد، اما اگر بخواهیم آن در چند جمله خالصه کنیم میتوان گفت: ایجاد یک تصویر ذهنی برای کاربر زمانی که نام برند شما را میشنود به طوری که برند شما احساس و یا رفع نیاز خاصی را در مشتری ایجاد کند، اما خوب چطور این موضوع می تواند به پاندا مربوط شود!

پلاگین لینک سازی داخلی

این موضوع از دید پاندا بسیار مهم محسوب میشود. لینک سازی دارای اصول و قوانینی می باشد که گوگل با آن بسیار هم سازش خواهد داشت اما اگر به عنوان مثال سعی کنید لینکهای بسیاری را خریداری کنید و یا از سایتهایی که لینک می فروشند لینکهای با مدت محدود بگیرید آنجاست که پنگوئن به سراغ شما خواهد آمد و بر خالف تصور شما افت بسیار شدید در نتایج گوگل خواهید داشت.

ایندکس شدن بک لینک

الگوریتم پنگوئن در واقع با لینک سازی ضعیف و بهینه سازی نادرست به شدت مبارزه میکند. خزنده های گوگل تمامی اطلاعات وب سایت ها را بررسی و ذخیره می کنند و الگوریتم ها وظیفه دارند تا با انجام معادلات و رتبه بندی سایت ها بهترین نتیجه را به کاربران ارائه دهند.

ساخت سایت مپ وردپرس

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد مشاوره سئو بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *