راه های افزایش قدرت لینک Domain Authority

بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو نیاز به تجربه فراوانی دارد و دارکوب جزو معتبرترین شرکت ها در زمینه طراحی سایت و سئو در تهران می باشد و با توجه به فعالیت 15 ساله خود و طراحی تعداد بسیار وب سایت می تواند سئو بودن وب سایت شما را تضمین نمایید.

متا تگ Canonical

درصورتیکه فایل Robots.txt ندارید، میتوانید به کمک افزونه یوست سئو آن را ایجاد کنید. تنظیمات این افزونه نه مانند برخی از پلاگین های دیگر ساده و نه مانند برخی دیگر پیشرفته می باشد.

الگوریتم گوره خر

به علاوه این با دو افزونه برای المنتور همراه است. در گوگل سرچ کنسول و برای حذف لینکهای ایندکس شده سایت در گوگل پس از مراجعه به ابزار گوگل سرچ کنسول از سمت چپ صفحه همانند تصویری که در زیر قرار دادیم در بخش Legacy tools and reports به دنبال بخش Removal باشید.

پس از کلیک بر روی Temporarily hide و وارد کردن آدرس کامل صفحه ای که تمایل دارید از گوگل پاک شود و سپس انتخاب Continue وارد صفحه زیر خواهید شد.

تفاوت گوگل سرچ کنسول با گوگل آنالیتیکس در ارائه آمار این است که در آموزش گوگل آنالیتیکس دیدیم بیشتر آمار کمی بازدید را در اختیار شما صرفا جهت اطلاع از بازدید قرار میدهد، اما گوگل سرچ کنسول با ارائه آمار کیفی و مشخص کردن مواردی مانند کلیدواژههای سرچ شده، لینکهای هدایت شده به وبسایت شما، نمایش صفحات حاوی خطاهایی مانند ۴۰۴ و …

خب، بعد از ثبت سایت در گوگل، بد نیست، کمی هم درباره ثبت صفحات سایتتان در گوگل بدانید.

بالا بردن الکسا

ارسال صفحات جدید و یا حذف صفحات قدیمی و نحوه برخورد گوگل با آن مورد بررسی قرار می گیرد. به عنوان مثال میتوانید محتوایی قدرتمند و عالی تولید کنید که چند وبلاگنویس بانفوذ آن را به اشتراک گذاشته و از طریق این روند به طور طبیعی بقیهی وبلاگنویسان هم از آن مطلع شوند.

قبل از شروع کار با گوگل آنالیتیکس لازم است به چند نکته توجه داشته باشید تا بتوانید بهترین و بیشترین بازدهی ممکن را از آن دریافت نمایید.

بک لینک Edu رایگان

اما این ابزار با تمام اطلاعات ارزشمندی که در اختیار کاربران قرار میگیرد و آن را به یک ابزار لازم برای صاحب هر وب سایتی تبدیل میکند، خلاصه نمی شود، بلکه از همه مهمتر رایگان بودن آن برای کاربران است که آن را منحصربفرد میکند.

متاسفانه به دلیل تحریم گوگل، امکان استفاده از این ابزار برای ایرانیها و چند کشور دیگر وجود ندارد. برای اینکه به عنوان فردی با اصالت و تخصص شناخته شوید ، باید حداقل چند پاراگراف بنویسید.

دانلود نرم افزار سئو

اما اگه صفحات شما پیش از این در گوگل ایندکس شده اند و در صفحات جستجوی گوگل هستند، برای حذف لینک های ایندکس شده چاره ای جز درخواست حذف URL این صفحات به گوگل ندارید.

چرا باید گوگل آنالیتیکس را راهاندازی کرد؟ Remove page from cache only: انتخاب این گزینه منجر به حذف شدن صفحه مورد نظر شما از گوگل نخواهد شد، این گزینه فقط اطلاعات ایندکس این صفحات رو پاک خواهد کرد و گوگل تجدید نظر دوباره ای درباره این صفحه خواهد داشت.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد مشاوره سئو بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *