راه های افزایش سرعت و سئو جوملا – جومینا مارکت

خود منوی الکسا ۵ تا زیر مجموعه داره: Work space ، Site Audits، SEO Tools، Competitive Analysis و Site Metric.

Centerit.ir کاهش رتبه الکسا

بهبود رتبه الکسا ایران یکی از مهم ترین اقداماتی است که مدیران سایت باید به آن عمل کنند البته بیشتر کسانی که قصد فروش اینترنتی تبلیغات را دارند؛ رنک الکسا یک معیار است برای بررسی پربازدید بودن یا نبودن سایت لذا بسیاری از افراد که قصد خرید تبلغات ایترنتی مانند بنر و رپورتاژ آگهی را دارند به رتبه Alexa سایت دقت می کنند.

پرفروش ترین محصولات در تلگرام

اما پس از آنکه لیست SEARCH TERMS را بررسی کردیم، متوجه شدیم که سایت ما روی کلماتی مانند: کتاب درسی، رمان های خارجی، کتب دانشگاهی و حتی خرید کتاب الکترونیکی هم ورودی گرفته است.

بالا بردن سایت در سرچ گوگل

زیرا با استفاده از استراتژی های اتوماتیک، گوگل ادوردز قیمت کلمات شما را به صورت خودکار تغییر خواهد داد.

برای رسیدن به این هدف می توانید قیمت کلمات کلیدی خود را افزایش دهید. چه زمانی قیمت کلمات کلیدی را افزایش دهیم؟

چه زمانی قیمت کلمات کلیدی را کاهش دهیم؟ در مورد استراتژی های قیمت گذاری به طور مفصل در قسمت ۸ صحبت کرده ایم.

از طرفی دیگر، دریافت بک لینک از سایت های بی کیفیت و بی ارزش چیزی جز بی اعتباری برای شما به ارمغان نخواهند آورد. حتماً برای شما نیز پیش آمده است که به هنگام ورود به یک فروشگاه با موزیکی روبرو شده اید که شاید سنخیتی با فضای کار نداشته ، مانع تمرکز کردن شما بوده ، صدای آن آزارتان داده و یا اشعار مبتذل و بی ارزش آن احساس بدی را به شما القا کرده مشاور سئو است .

فعال کردن کلمه کلیدی: گاهی برخی از کلمات کلیدی بدلیل پایین بودن قیمت پیشنهادی شما غیر فعال می شوند و در حالت پایین تر از حد لازم برای قرارگیری در صفحه اول (BELOW FIRST PAGE BID) قرار می گیرند.

در این شرایط، برای اینکه تبلیغ شما روی آن کلمه به کاربر نشان داده شود، لازم است قیمت کلمه را افزایش دهید.

به عنوان مثال، اگر کاربری عبارت «کتب دانشگاهی» را جستجو کند، دیگر تبلیغ ما را نخواهد دید، زیرا ما به گوگل گفته ایم که این کلمه را در لیست کلمات منفی کمپین قرار دهد.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *