راهکارهای استخراج کلمات کلیدی – آموزش یافتن بهترین کلمه – سئوپندار

امکان نصب افزونههای وردپرس از طریق مخزن وردپرس یا به صورت دستی وجود دارد. در مخزن وردپرس حجم عظیمی از افزودنیهای کاربردی و رایگان وجود دارد اما میتوان پلاگینهای تجاری یا مواردی را که از دیگر منابع دریافت کردهاید را با روش بارگذاری افزونه، نصب نمایید.

آموزش یافتن بهترین کلمات کلیدی

اگر نسخه به خصوصی از یک افزونه را – که در مخزن وردپرس وجود ندارد – از منبع دیگری دانلود کرده یا یک افزونه تجاری را خریداری نموده و فایل نصب پلاگین را در دست دارید؛ در این صورت، میبایست فایل پلاگین را به صورت دستی در سایت آپلود نمایید.

این افزونه محدودیتی با بهینهسازی تصاویر ندارد و در ماه هر چند تصویر که آپلود کنید، آن ها را برای شما بهینه می کند. با این کار فایل و اطلاعات افزونه از بین نمیرود اما میتوان آن را برای استفاده مجدد در زمانی دیگر، غیرفعال نمود.

تعداد سرچ گوگل

در این مطلب بصورت کامل رتبه الکسا را مطرح کرده و آنرا مورد بررسی قرار خواهیم داد. قیمت و تعرفه انواع خدمات به وضوح و شفافیت و جلوی چشمتان روی وب سایت قرار دارد.

با نگهداشتن موس روی گزینه افزونه های وردپرس، سه گزینه فوق نمایش داده میشود و با کلیک بر این گزینه به بخش افزونههای نصبشده انتقال داده میشوید. برای مثال با کلیک بر افزونههای فعال، تنها موارد فعال نمایش داده خواهد شد و افزونههای غیرفعال مخفی میشوند.

3-بخشی برای بارگذاری فایل نصب افزونه نمایان خواهد شد. آپدیت: دانلود رایگان افزونه 3.3.2 در تاریخ 1398.09.17 به وردپرس باران اضافه شد.

جایگاه سایت در گوگل

برای نصب کردن افزونه انتخابی بر دکمه «هم اکنون نصب کن» کلیک کرده و پس از پایان نصب، برای فعالسازی افزونه، در همان نقطه، بر روی «فعال کردن» کلیک کنید.

5-پس از انتخاب فایل آرشیو افزونه، بر روی دکمه Open کلیک کنید. یا از قسمت افزونهها روی گزینه بارگذاری افزونه کلیک کنید و از لینک زیر افزونه را دانلود کنید و در قسمت بارگذاری، افزونه را بارگذاری کنید.

بهینه سازی تصاویر در جوملا

برای آپلود افزونههای وردپرس درون سایت از طریق پیشخوان، ابتدا باید فایل نصب پلاگین با فرمت .Zip را فراهم کرده و آن را در فضای ذخیرهسازی دستگاه قرار دهید.

پس از این، دو گزینه در زیر این متن به نمایش گذاشته میشود که به معنای تائید موفقیتآمیز بودن عمل نصب است. امکان افزودن فایل پلاگین به صورت دستی از طریق پنل مدیریت هاست امکانپذیر است اما اگر افزونه شما نکته به خصوصی ندارد، میتوان بهسادگی آن را از طریق پیشخوان وردپرس نصب نمود.

همچنین دکمه «پاک کردن»، امکان حذف افزونههای غیرفعال را به شما میدهد. با ظهور الگوریتم پنگوئن گوگل، سایتهایی که بک لینکهای انبو هی از سایت های بی کیفیت و اسپم دریافت کرده بودند از نتایج اولیه موتور جستجوی گوگل حذف شدند.

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت مشاوره سئو.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *