راهنمای جامع Robots.txt و سئو – آژانس دیجیتال مارکتینگ یونیک

جهت سئو تصاویر در وردپرس برای موتورهای جستجو باید Alt هر یک از تصاویر سایت خود را بعد از بارگزاری کامل کنید.

بررسی بهینه بودن سایت

این تصاویر اگر بیش از حد فشره سازی شوند ، شطرنجی شده و کیفیت خود را از دست می دهند.

زمان بارگذاری وب سایت بسیار مهم می باشد هم برای خزنده ها و هم برای کاربران در دنیای امروز کسی دیگر وقت آن را برای گذراندن ساعت ها معطلی تا به یک وب سایت متصل شود را ندارد ( ساعت ها ! ) .

چگونه بفهمیم سایت در کدام صفحه گوگل قرار دارد؟

چرا که متن Alt برای سئوی تصویر بسیار مهم است. با این حال، آنها هنوز هم به دارندگان وب سایت اعتماد می کنند تا تصویر را به قول خودشان توصیف کنند.

متن جایگزین عکس

یکی از راهکارهای سئو، بررسی ماندگاری کاربر در سایت می باشد. برای مشاهده جزئیات میتواند با خرید اکانت پرمیوم به این قسمت دسترسی کامل داشته باشد که اطلاعات فوقالعاده ارزشمندی در اختیارتان قرار خواهد دارد با کمک این قسمت میتوانید لینک های دریافتی رقبای خود را آنالیز کنید و استراتژی درستی در مقابل آن انتخاب کنید سبب بهبود الکسا سایت خود شوید.

اطلاعات این افزونه قابل اطمینان است و میتوانید برای بررسی رتبه در یک کلیدواژه خاص از آن استفاده کنید. شما میتوانید از طریق نرم افزار IPTS و یا سیستمهای افزایش بازدید ایرانی که در گوگل نیز موجود است، میتوانید به این روش بازدید خود را افزایش دهید.

اگر ساختار پیوند صفحه را تغییر دهید ، به صورت خودکار 301 تغییر مسیر ایجاد می کند.

خرید هاست از خارج

استفاده از تصاویر به سایت شما و به مقالات، جنبه بصری خوبی می دهد. هنگامی که با استفاده از بلوک پیش فرض وردپرس، تصویری را اضافه می کنید، وردپرس به شما امکان می دهد متن Alt، عنوان و همچنین کپشن برای تصویر اضافه کنید.

بهینه سازی تصاویر در وردپرس

این نرم افزار همراه با ویژگی ذخیره تصاویر بهینه شده برای وب “Save for Web” ارائه می شود که به سادگی می توانید تصاویر خود را بهینه شده برای وب ذخیره کنید.

توجه داشته باشید که اگر سایتی با یکی از نشانه ها بر حسب اتفاق منطبق شد، صدرصد نمی توانیم بگوییم لینک هایی که در این سایت منتشر شده مضر است، بلکه باید بطور کلی و با نشانه های دیگر آنرا بررسی کنیم .

اما به دلیل تحریم نمی توان از ابزار ادوردز یا تبلیغات گوگلی به صورت مستقیم استفاده کرد و باید مراحلی را برای دور زدن گوگل طی کنید.

در وبلاگ سئوکار می توانید آموزش های گوگل ادوردز را به صورت مقاله، کتاب و فیلم آموزشی مشاهده فرمایید و همچنین از خدمات متنوع تبلیغات در گوگل، از جمله ساخت اکانت اختصاصی، شارژ اکانت ادوردز، مدیریت اکانت ادوردز و همچنین کلیک های تضمینی تبلیغات در گوگل استفاده کنید.

متن Alt برای دستیابی و سئو تصویر استفاده می شود، در حالی که قسمت عنوان توسط وردپرس برای جستجوی رسانه در وردپرس استفاده می شود.

چگونه نام و تصویر خود را در گوگل ثبت کنیم! بنابراین لازم است یک بار این کلمات را مرور کرده و کلمات بهدرنخور را از فهرست خود حذف کنید.

ما معتقدیم که بهترین راه برای بهینه سازی تصاویر، انجام آن قبل از بارگذاری تصاویر در وردپرس است. کروم عکسها را در هند چند میلی ثانیه دیرتر بارگذاری میکند.

موتورهای جستجوی مدرن می توانند یک تصویر و محتوای آن را با استفاده از هوش مصنوعی تشخیص دهند.

و برای نمایش تصاویر در یک صفحه وب استفاده می شود. فقط مطمئن شوید لینک های مورد نظر شما در واقع برای مخاطبان شما و وب سایتی که با آن کار می کنید ارزشمند هستند.

خط ۱: اگر شما یک وب سایت دارید، فقط یک حساب گوگل آنالیتیکس با یک وب سایت در دارایی نیاز دارید.

با این حال، اگر یک سایت با چند نویسنده دارید یا به یک راه حل خودکار نیاز دارید، می توانید یک افزونه فشرده سازی تصویر وردپرس را امتحان کنید. حجم تصویر با توجه به انتخاب گزینه ها مثل انتخاب نوع فرمت تصویر، انتخاب کیفیت تصویر (high، low و..) تغییر می کند.

این متن جایگزین تصویر به موتورهای جستجو کمک می کند تا موضوع تصویر را درک کنند.

بهبود رتبه ی الکسا

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد مشاوره سئو بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *