رازهای سئو حرفه ای – سئو سایت – سئو ایران

برای اینکه سئو حرفه ای داشته باشید به چند نمونه از رازهای سئو حرفه ای در ادامه برایتان اشاره کرده ایم. برای این که رتبه الکسا سایت خود را بالا ببرید (عدد آن را کاهش دهید) مطمئن شوید در هر دو زمینه سئو داخلی و خارجی محتوای خود را مشاوره سئو بهینه کنید.

پیدا کردن جایگاه کلمه کلیدی در گوگل

این پسوند مختص برای مدارس، موسسات آموزشی و سایر سازمانهای آکادمیک تحت مجوز وزارت آموزش و پرورش جمهوری اسلامی ایران بوده و ارائه کپی مجوز مذکور و درخواست کتبی در سربرگ موسسه الزامی می باشد.

تعداد بازدید سایت در روز

آیا می خواهید مطمئن شوید فیلم های شما در نتایج موتور های جستجوگر گوگل ظاهر می شوند؟

بهترین سایت ها برای بک لینک

کمپینهای تبلیغاتی در فیسبوک یا گوگل راهاندازی کنید. محتوای حماسی به شما کمک می کند با گذشت زمان بک لینک جمع آوری کنید.

کلمات کلیدی گوگل ادوردز

میانگین زمان بارگذاری سایت یک عامل در بهبود رتبه الکسا می باشد. زمانی که شما می دانید که چه افرادی با چه ویژگی هایی وب سایت شما را بازدید می کنند و یا به کسب و کار شما علاقه دارند در این زمان شما می توانید این افراد را به دقت بهتر هدف بگیرید و برای آن برنامه داشته باشید.

اما افزونه wp smush pro فشرده سازی تصاویر دایرکتوری رو هم به راحتی انجام می دهد تنها کافی است فولدر مورد نظر در دایرکتوری را انتخاب کنید تا شروع به فشرده سازی تصاویر موجود کند.

چگونه در صفحه اول گوگل باشیم ؟ کلمه کلیدی خود را در پاراگراف اول و چندین مرتبه در کل متن (0.3 تا 0.5 درصد محتوا) تکرار کنید. از آن جایی که گوگل روزبهروز روی کیفیت و عمق مقالات در حوزههای خاص تاکید بیشتر میکند، فکر خوبی میتواند باشد که حداقل برای هر محتوا 2000 کلمه در نظر بگیرید.

مقالههای طولانی با حداقل 2 هزار کلمه بنویسید که ترجیحا برای کلمه کلیدی که قصد دارید رتبه بالایی داشته باشد، متوسط شمارش کلمات آن از مقاله رقبا بیشتر باشد. یک شروع هدفمند خوب برای کاهش رتبه الکسا، کاهش رتبه بیشتر از حد متوسط حوزه فعالیتتان است.

آموزش سئو تصاویر

این نکته قابلتوجه است که ۵ بک لینک معتبر و باارزش بسیار بهتر از ۵۰ بک لینک بیاعتبار و غیرطبیعی است.

اگر بتوانید با موفقیت از سایتهای مرتبط با حوزه فعالیت خود و معتبر بکلینکهای بیشتری بگیرید، دامین آتوریتی سایت خود را افزایش میدهید. بنابراین تا این جا رتبه الکسا را معرفی کنیم و این که چطور کار میکند.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *