در پروفایل بک لینک شما هم ظاهر می شوند

در حال حاضر تصاویری که در داخل متن مطالب سایت استفاده می کنید تاثیر بسیار زیادی در بهینه بودن مطلب برای کاربران و موتورهای جستجو (مخصوصا گوگل) دارند .در ادامه این مطلب ، به روش ها و افزونه هایی برای بهینه سازی عکس های مطالب در وردپرس اشاره خواهد شد.

گری بک لینک

حتی اگر تمام نکات و اصول سئو وردپرس را رعایت کنید اما امنیت وردپرس و سایت تان پایین باشد طوریکه براحتی توسط هکرها امکان نفوذ و ایجاد اختلال میسر باشد با افت رتبه سئو روبرو خواهید شد.

آموزش لینک در کامنت سایت ها

خوشبختانه موتور جستجو این کار را بسیار آسان کرده است تا از طریق جستجوی سایت خود، متوجه شوید که آیا سایت ایندکس شده است یا مشاور سئو خیر.

شبکه جستجو (Search Network) شامل تبلیغات متنی آشنا در نتایج جستجو می باشد، اما این تبلیغات متنی همچنین می توانند در نقشه گوگل (Google Map)، بخش خرید (Shopping) آن و وبسایتهایی که همکار جستجو هستند به نمایش در آیند.

بررسی جایگاه کلمات کلیدی در گوگل

همچنین می توانید از گوگل سرچ برای بررسی ایندکس شدن صفحات خاص استفاده کنید. هرچند سرچ کنسول جدید لیست صفحات ایندکس شده را به شما نمایش می دهد.

سئو سایت فیلم

راه اندازی یک حساب گوگل سرچ کنسول رایگان است. اما روش گوگل آنالیتیکس براساس پارامترهای وبسایت موردنظر است که البته این پارامترها را الکسا نیز اندازهگیری میکند.

تقویت رتبه الکسا

کپی کردن استراتژی های دیگر سایت ها، ایده کاملی محسوب نمی شود، اما ابزار مناسبی برای یافتن بهترین استراتژی لینک سازی در وب سایت شماست. اما تبلیغات کلیکی محدود به این دو روش نیست.

منظور از تخصص این است که مثلا کار گرافیکی انجام دهد ، پادکست تولید و ضبط کند و یا قلم خوبی برای نوشتن مقاله داشته باشد و حتی دو تخصص را همزمان داشته باشد.

نقشه Xml سایت

سایت پاپ اپ طلا و بقیه سایت هایی از این قبیل که سرور سایتشان در ایران است به خاطر پینگ بسیار پایین ، لود بسیار سریع نیز دارند. چرا ایندکس سازی سایت مهم است؟

خوشبختانه مراحلی وجود دارد که می توانید برای ایندکس سازی کارآمدتر انجام دهید. حتی ممکن است که از وجود کتاب نیز اطلاع داشته باشند و اگر خواننده ای به دنبال آن کتاب می گردد، واقعاً برای یافتن آن کتاب با مشکل مواجه می شود.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *