در صورتی که توسط فایل Robots.txt مسدود شده باشد

هر چند شما هم مثل من بخوبی می دانید که بیشتر اصطلاحات سئو مفهومی بوده و ثابت هستند.

گروه مهندسین پیشبرد

بعضیا دوست دارند تصویر را در حالت دیداری وردپرس هم بگذارند و نمیدونن همین امر باعث میشه دو بار تصویر در پست نمایش داده شود. برای رتبه گرفتن در صفحه جستجو باید حداکثر این فاکتورها نسبت به رقبای شما را داشته باشید.

سیامک متوسلیان پویا

رتبه سایتها را در میان سایتهای ایرانی و سایتهای جهانی بصورت منفک مشخص می کند. استفاده از پلتفرم های برگزاری وبینار ، اطلاع رسانی از قبل به کاربران ، تبلیغات در شبکه های اجتماعی و موتورهای جستجو ، تبیین روشن مباحث و آموزشها ، در نظر گرفتن تخفیف در زمان ثبت نام ، می تواند بازدیدکنندگان سایت را چند برابر کند.

گوگل (و دیگر موتورهای جستجو) از یک سری الگوریتم استفاده میکند. الگوریتم را مانند یک کامپیوتر یا ماشین حساب پیشرفته در نظر بگیرید که تعداد زیادی ورودی می گیرد و با یک سری فرمول، محاسبه می کند که یک صفحه چه کیفیتی دارد.

گوگل برای کشف صفحات از یک سری برنامه کامپیوتری به اسم خزنده crawler یا ربات استفاده می کند. چگونه از ابزار Google Remove URL برای حذف کردن یک صفحه استفاده کنیم؟

یک راه ساده برای اینکه بفهمید صفحه شما توسط گوگل ایندکس شده یا نه، وارد کردن عبارت site: در پشت آدرس صفحه مورد نظر و جستجوی آن در گوگل است.

روشی که به آن بازاریابی درونگرا گفته می شود. چون سئو روشی است که با آن به مشتریان هدف خود دسترسی پیدا می کنیم، می توان سئو را روشی برای بازاریابی دانست.

Top Paid To Click

کار یک متخصص سئو این است که این فاکتورها را به گوگل بخوراند! اگر بخواهیم یک آمار نظارت بر وب سایت برای شما بگیریم، گوگل ابزارهای قدرتمند جهت تجزیه و تحلیل آن را دارد.

میتوان این فاکتورها را در سه دسته عمومی قرار داد. به این ورودی ها فاکتورهای سئو می گویند و از طریق ربات های گوگل در اختیار الگورتیم های گوگل قرار می گیرند.

پیدا کردن رتبه کلمه کلیدی

بازاریابی سئو یعنی شما با استفاده از روش ها و ترفندهای سئو سایت، از طریق موتورهای جستجو به مشتریان خود دسترسی پیدا کنید.

۳ – لینکهای تجاری (لینکهای خریدنی/ پولی ) : در این روش مدیران وب سایت ها در ازای پرداخت پول و یا خدمات از مدیران وب سایتهای دیگر، اقدام به خرید لینک کرده و هزینه آن را به صورت ماهیانه به صاحب سایت پرداخت میکنند.

کاهش تضمینی رتبه الکسا، رتبه الکسا معیاری مهم برای اعتبار سایت به شمار می رود و بسیاری از وبمستران به دنبال روش های برای بهبود رنک الکسا سایت مشاور سئوخود هستند.

دنیای سئو – کسب بهترین رتبه کلمه کلیدی در گوگل وبمستر – تعیین جایگاه کلمه کلیدی و رتبه کلمات کلیدی در ابزار گوگل وبمستر – هدف از تولید محتوا در کنار جلب رضایت کاربران، افزایش ورودی سایت از موتورهای جستجو و تولید محتوای دارای کلمات کلیدی با رتبه بالاتر ، افزایش بازدید کنندگان سایت و در کل بهینه سازی وب سایت و سئو برای داشتن رتبه اول برای کلمه کلیدی هدف می باشد.

همچنین مطالب مفید و جذاب می تواند باعث شود تا مخاطبان سایت شما با استفاده از شبکه هایی که در دسترس دارند اقدام به توزیع این محتوا نمایند. بعد از آن سایت شما سئو میشود و به صدر موتورهای جستجو همانند گول میآید و از سراسر کشور و حتی در کل دنیا برند و محصول شما توسط کاربران هدف دیده میشود .

این ربات ها برای شناسایی تغییرات صفحات قدیمی و کشف صفحات جدید، کل وب را میخزند. فرض کنید شما یک مغازه دار هستید یا ارائه دهنده یک نوع از خدمات هستید (مثلا : وکیل یا دکتر یا تعمیرکار و… )و یا یک شرکت دارید و به دنبال فروش محصولات خود هستید،اولین کار این است که بازاریاب هایی باید استخدام کنید تا بتوانند محصولات شما را تبلیغ کنند و شما به درآمد برسید !

قدرت صفحه از چه طریقی پیدا میشود؟ سپس به موتور جستجو اعلام میکند که این صفحه را در نتایج خود ایندکس نکند. این ورودی ها مواردی مانند محتوای صفحه، تیتر و عنوان صفحه، لینک های موجود در صفحه، رفتار کاربر داخل صفحه و …

برای شناسایی لینکهای مضر به وب سایت خود، به حساب Monitor Backlinks خود وارد شوید و لینک های پشتیبان خود را براساس Authority ،Trust Flow و Citation Flow طبقه بندی کنید.

کسب درآمد از گوگل ادوردز

گوگل برای رتبه دادن به صفحات ابتدا باید آن ها را کشف کند. اما سئو فقط مربوط به بهبود رتبه الکسا و افزایش ترافیک وب سایت شما نیست.

برای دیدن این اطلاعات می توانید از نسخه رایگان استفاده کنید ، اما جزئیات مربوط به تعداد کمی لینک برای هر دامنه را دریافت خواهید کرد.

اما در صورتی که از وجود چنین ابزاری محروم باشیم، برای کسب رشد و موفقیت در بازاریابی محتوا، تنها متکی به دانش و اطلاعات خودمان خواهیم بود. اطلاعات صفحات شناسایی شده توسط ربات های گوگل سپس وارد چندین دیتابیس بسیار بزرگ گوگل شده و در آنجا بر اساس الگوریتم هایی طبقه بندی می شوند.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *