در سئوی یک فروشگاه آنلاین چه نکاتی را رعایت کنیم؟

از دادههای تجربی وبسایتهای مختلفی که برای کاهش رتبه الکسا و ارتقای سئو از من مشاوره گرفتهاند به تخمین خوبی از رتبه الکسا به ازای بازدید روزانه رسیده ام.

افزونه های سئو گوگل کروم

نصب Alexa Traffic widget منجر به تقویت رتبه سایت شده و هیت های ثبت شده به الکسا برگردانده میشود و این موضوع نقش زیادی در افزایش رنک الکسا خواهد داشت.

خرید بک لینک کامنت

اگر بخواهیم این افزونه را با افزونه های مشابه مقایسه کنیم می توان گفت تمامی ویژگی های کامل را داراست و می تواند از همه ی امکانات پشتیبانی کند. در اصل ، ویژگی “ثبت نام” در نصب پیش فرض وردپرس وجود دارد که می تواند در داشبورد وردپرس مراحل ذکر شده فعال شود.

مثلا صفحه محصولات آشپزخانه دیجی کالا این عنوان و دسته بندی را دارد. Redirect error : این صفحه به جای دیگه ریدایرکت شده .

این نوع سوالات هم بکلینک خوبی ایجاد میکند؛ چون شخصی که در آنجا نظر میدهد اگر سایتی داشته باشد خود او اولین کسی هست که لینک صفحه شما را در سایتش قرار میدهد تا اعضای سایت او بینند.

مثلا فکر کنیم چون دادههای زیادی داریم خیلی خوب است یا چون دادههای کمی داریم خیلی بد است.

مثلا سایت دیجی کالا یکبار اعلام کرد فروش یک روز آنها مبلغ ۱۲۰۰۰۰۰۰۰۰ تومان است و این خیلی در جامعه پیچید. نکته بسیار مهم این است که ما به دادههایی که داریم نباید از نظر کمیت نگاه کنیم.

بهبود رتبه ی الکسا

به طور ساده میتوان گفت، ریدایرکت 301 بازدیدکنندگان و موتورهای جستجو را به صورت دائمی به صفحهی جدید منتقل میکند. زمانی که یک سایت به لیست وب سایت های یک موتور جستجو اضافه می شود به اصطلاح به آن ایندکس مطالب در موتورهای جستجو گفته می شود.

بهترین افزونه نقشه سایت وردپرس

زمانی که موتورهای جستجو،عنوان صفحات سایت شما رابه عنوان نتیجه جستجو نمایش می دهند،عنوان های بلند و طولانی را از لیست حذف مینمایند. این محبوبیت اغلب از نظر محتوا، بازدید کاربران و تعداد انتشار صفحات جدید در سایت مشخص میگردد.

ثبت لینک سایت رایگان

میتوانید ایمیلهایی که ارسال میکنید یا پست اگر میذارید و میخواهید افراد زیر آن نظر بدهند، راجع به مسائل دیگر مربوط به بازار هدفتان باشد و آنها را ترغیب کنند که در این نظرسنجی شرکت کنند.

گفت و گو بپردازید و یا با هر شخص به طور خصوصی ارتباط برقرار کنید.

بک لینک Edu رایگان

پس شما هم اگر اطلاعاتی از کاربرانتان یا هر حوزهای دارید میتوانید آنها را تبدیل به یک اینفوگرافیک بکنید و اختمالا بکلینکهای خوبی دریافت خواهد کرد.

آموزش تغییر پیوندهای یکتا در وردپرس

منظورم از زوایای جذاب این است که ببینید در بازار هدفتان و برای کاربرانتان کدام نوع اطلاعات، کاربردی یا هیجان برانگیز است و چه نوع اطلاعاتی میتوانید از این داده به کاربرانتان بدهید که برایشان جالب باشد.

برای اینکه آنها را ترغیب کنید که به سوالات پاسخ بدهند یا در نظرسنجی شرکت کنند میتوانیم تخفیفهایی در نظر بگیریم یا یک پیشنهادات ویژهای به آنها بدهیم که در این نظرسنجی شرکت بکنند.

همچنین میتوانید اطمینان حاصل کنید که رباتهای گوگل سایت شمارا ازنظر بصری به همان صورتی ارائه میدهند که مرورگرهای انسانی این کار را مشاور سئو انجام میدهند. در این بخش قصد داریم تا شاخصه هایی که گوگل (High-Quality Characteristics of a Web Page) آن ها را برای شناسایی صفحات باکیفیت به کار می برد معرفی کنیم.

البته میدانید که پاسخ گرفتن و جواب دادن افراد به سوالات ما به این راحتی نیست.

اما این عدد دیگر توسط گوگل آپدیت نمیشود. پس می توان گفت هنگامی که از کاهش رتبه الکسا ایران صحبت می شود منظور این است که نسبت به سایت های دیگر از محبوبیت بیشتری برخوردار باشد .

بکلینکها، همان لینکهایی هستند که از طرف دیگر وبسایتها برای وبسایت شما تهیه ایجاد میشود. اعضا میتوانند زیر پستهای نظرسنجی، نظرات و سوالات و پاسخهایی قرار بدهند و همان جوابها میتواند برای شما قابلیتهای دادهمحوری داشته باشد.

منظور همان انکر تکست می باشد. با استفاده از این بخش می توانید ایده های جدیدی برای کلیدواژه اصلی خود داشته باشید. No: ‘noindex’ detected in ‘X-Robots-Tag’ http header” باشید.

تقویت سئو سایت

البته آمار و ارقامی که میدهید حتما باید دقیق باشد به دنبال زوایای جذاب باشید. به دادههایی که داریم باید از نظر کیفی نگاه کنیم و ببینیم چقدر از نظر کیفی این داده خوب است.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *