دانلود کتاب افزایش سرعت ایندکس صفحات سایت با 17 راهکار موثر

کاربردی ترین نکات نویسندگی سئو در فضای مجازی چه بوده ؟ گوگل آنالیتیکس محبوب ترین ابزار رایگان است که شما می توانید تمامی تلاشهایی که برای بازاریابی انجام می دهید را اندازه گیری نمایید.

آموزش کار با افزونه Autolinks Manager

اهداف یکی از ساده ترین قابلیت ها در استفاده از گوگل آنالیتیکس است. گوگل آنالیتیکس سرویس اندازه گیری سرعت صفحات را در اختیار شما قرار می دهد. داشبوردها در گوگل آنالیتیکس این قابلیت را در اختیار شما قرار می دهند که بتوانید هر گونه داده آماری را در قالب نمودارهای آماری مشاده نمایید.

گوگل آنالیتیکس مقایسه کاملی از این موارد را در اختیار شما قرار می دهد. توسط گوگل آنالیتیکس می توانید ترافیک وب سایت، پیگیری کاربران از وب سایت هایی که به سمت وب سایت شما هدایت شده اند را پیگیری نمایید.

به عنوان مثال شما می توانید با ایجاد آلارم سفارشی برای ترافیک وب سایت خود در صورتی که کمتر از مقدار معینی شد، از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی شود.

میزان سرچ گوگل

اگر شما بدقت مراقب وب سایت خود هستید و محتوای وب سایت خود را همیشه بروز نگه می دارید، گاهی اوقات ممکن است بخواهید برخی از نتایج بازدید را از ترافیک وب سایت خود حذف نمایید و یا بعبارتی دیگر برخی از پیگیری ها را متوقف سازید برای انجام این کار کافی است بعنوان مثال اگر بازدید ها وب سایت شما از طریق IP ثابتی انجام می شود، آن IP را فیلتر نمایید تا نتایج آن از ترافیک وب سایت شما در نظر گرفته نشود.

بک لینک در وردپرس

همچنین توسط این ابزار می توانید بازدید هایی که از صفحات وب سایت شما در بازه های مختلف زمانی شده است را مشاهده نمایید.

در صورت تنظیم هدف در گوگل آنالیتیکس شما می توانید پیشرفت خود را در بازه های زمانی به دقت اندازه گیری نمایید.

در گوگل آنالیتیکس می توانید با سفارشی کردن سگمنت ها گروه های مختلف از بینندگان تعریف نمایید. نام و متن جایگزین برای یک فایل تصویر، می تواند یکسان باشد.

گوگل برای انجام این کار قالب های مختلفی آماده نموده است. با استفاده از جریان رفتار کاربران در گوگل آنالیتیکس می توانید تشخیص دهید چرا کاربران وب سایت شما را جهت بازدید انتخاب نموده اند و چگونه از صفحات آن استفاده می نمایند.

یکی از قابلیت های گوگل آنالیتیکس ارائه تصویر بلادرنگ از وب سایت بر اساس برخی معیارها است.

گوگل آنالیتیکس درحال حاضر بزرگترین سرویس برای تحلیل وب سایت ها روی اینترنت می باشد. با ایجاد آلارم های سفارشی می توانید از فعالیت ها و رفتارهای مختلف مطلع شوید.

آموزش استفاده از تگ Canonical

با ایجاد داشبوردهای سفارشی می توانید داده های واقعی را بر اساس معیارهای مورد نظرتان مشاهده و اندازه گیری نمایید.

نسخه کرک شده Telegram Seener Pro

اگر قصد دارید کمی دقیقتر لینک های دریافتی را بررسی کنید می توانید از سامانه بررسی بک لینک های ahrefs به آدرس چک دقیق بک لینک سایت مراجعه نمایید. میتونید لینک این خبرگزاری رو با هر عنوان که دوست دارید در سایت خودتون قرار بدید.

اگر میتونید و براتون مقدوره از سایت خبرگزاری فرهنگیان که نوپاست و متعلق به معلمین و فرهنگیان عزیز و زحمتکشه و نیاز به حمایت شما داره حمایت کنید.

بهبود رتبه الکسا

جریان رفتار کاربران در واقع نشان دهنده نقشه ای از رفتار کاربران در مواجه شدن با وب سایت شما است.

سرعت وب سایت یکی از معیارهای مهم در بهینه سازی موتور جستجو یا سئو است.

با استفاده از این قابلیت می توانید تعداد کاربران آنلاین وب سایت و نحوه دسترسی به وب سایت شما را مشاهده نمایید.

نمایش ستاره در نتایج گوگل

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت مشاور سئو.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *