دانلود رایگان نرمافزار افزایش بازدید سایت

افزونه WP Review Pro فارسی ستاره دار کردن مطالب در گوگل افزونه وردپرس است که با استفاده از آن می توانید مطالب وبسایت وردپرسی خود را در گوگل ستاره دار کنید.

افزونه ساخت نقشه سایت وردپرس

یه توضیح مختصر : Addtype به ما میگوید که میخواهیم یک فرمت جدید بشناسانیم بعد نوع آن فایل های خاص با فرمت دلخواه خود میگوییم مثلا image/png یا text/css بعد میگوییم که چه فرمتی رو از این به بعد به عنوان نوعی که گفتهایم بشناس.

رنکینگ گوگل برای سایت

همچنین شما با این افزونه به راحتی می توانید کاربران را از مطالب و خبرهای جدید در سایت خودتان مطلع کنید و همچنین می توانید اشتراک خود را در هر دسته و مطلب و یا مطالب نویسنده خاص مدیریت کنید.

دانلود نرم افزار ساخت سایت مپ

را زیر نظر پوشش خود قرار داده است.آری این نسخه با همیاری دوست خوبم مصطفی صوفی (تشکر ویژه) و تلاش تیم سامانه پیام کوتاه ایران آماده شده است.

افزونه خبرنامه تلگرام برای وردپرس، راهی مطمئن به جهت ارتباط میان شما و مخاطبین سایت است. حال میرویم به سراغ این که این خبرنامه چگونه کار می کند باید گفت که این افزونه به شما امکان میدهد که میان ربات تلگرام و سایت وردپرسی خود ارتباط برقرار کنید.

افزونه به صورت اتوماتیک برای پست ها و برگه های سایت شما به دنبال تصاویر خارجی (غیر موجود در سایت) می گردد و آن دسته از تصاویر را که از یک لینک خارجی فراخوانی می شوند، بر روی سایت شما آپلود می کند تا دیگر نیازی به فراخوانی آن ها از آدرس مربوطه نباشد.

تفکر اصلی حاکم بر راه اندازی عصرایران چنین بود: در شرایطی که اکثر جناح ها و گروه ها و بسیاری از چهره های سیاسی ، تریبونی برای رساندن صدای خود به مردم دارند، باید رسانه ای هم صدای مردم را منعکس کند.

از عوامل بسیار مهم برای افزایش سرعت ایندکس مطالب سایت در گوگل این است که مطالب سایت خود را به صورت منظم و زمان بندی شده یعنی در روز و ساعت مشخص منتشر کنید، اگر مدتی این کار را انجام دهید ربات های گوگل به طور خودکار در راس همان زمان به سایت شما سر میزنند و مطالب شما را به محض انتشار ایندکس خواهند کرد.

این افزونه نسخه حرفه ای ارسال و دریافت می باشد که با داشتن ساختار هوشمند برای ایجاد یک دپارتمان خبری ویژه برای سایت شما بسیار مناسب می باشد.

اگر بخواهیم از قابلیت های این افزونه بگوییم باید بگوییم که این افزونه در نام نویسی افراد می باشد که در نوع خودش سایت شما را بسمت یک پایگاه حرفه ای میکشاند.قابلیت دیگر “پیشنهاد نوشته” میباشد که بسیار عالی می باشد در نوع خودش, تصویر زیر گویای عملکرد فعال کردن این بخش است.در این افزونه اگر شما منتظر نامه مهمی هستید زمانی که از طریق فرم تماس نامه ای برای شما ارسال شود, مشاور سئو بلافاصله برای شما پیامکی ارسال میشود که نامه جدیدی دریافت کردید.در بخش ارسال پیامک شما این قابلیت را دارید تا به یک لیست شماره از قبل آماده شده یا اعضا خبرنامه پیامکی خود اطلاعات لازم را بدهید و دیگر قابلیت این افزونه نمایش لیست مشترکها می باشد که آخرین تاریخ عضویت و اطلاعات آنها را دراختیار شما می گذارد.

اگر بخواهیم درباره ی ویژگی ها و قابلیت های این خبرنامه صحبت کنیم باید بگوییم که خیلی سریع و آسان راه اندازی می شود و این افزونه از زبان فارسی پشتیبانی میکندهمچنین اطلاعات اعضای خبرنامه را ذخیره سازی میکند.تعیین پیام خوش آمدگویی برای اعضای جدیدرا دارا می باشد دارای قابلیت ارسال خبرنامه هنگام انتشار یا بروزرسانی در وردپرس را است .

Site Explorer که از نوامبر ۲۰۱۱ سرویس خود را غیرفعال کرد، آشنا شوید. از طریق این سرویس ها میتونید لینک هایی دریافت کنید و ترافیک سایت رو افزایش بدید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *