دانلود رایگان افزونه ساخت بک لینک – SEO Super Comments

در این مطلب الکسا و روش های کاهش رتبه الکسا در سال 2019 را بررسی کنیم. در هرجایی از یک دفتر کار خصوصی گرفته تا شرکت محل فعالیت یا حتی منزلتان نوار ابزار الکسا را روی همه مرورگرها نصب کنید و سایت خود را به عنوان صفحه خانگی قرار بدهید.

بهترین کتاب سئو

با نصب این افزونه میتوانید فرهنگ لغات را در دستان خود حس کنید و با سرعتی بیش از هر دیکشنری آنلاین دیگری معنی و توضیح کلمهٔ مورد نظر خود را مشاهده کنید.

البته این کار نیازمند دانش تخصصی و آشنایی با اصول طراحی و گرافیک است. روش ۱: متاتگ نوایندکس، یکی از روشهای بسیار عالی و خوب استفاده از متاتگ noindex در اون صفحه خاص هست، یک روش مطمئن است برای اینکه اجازه ندید یک صفحه از سایت شما در جستجوهای گوگل و سایر موتورهای جستجو استاندارد نمایش داده بشه.

حتماً در هر پست خود بین ۱ تا ۳ تصویر مرتبط استفاده کنین. روش ۲: خطای 410 و خطای 404، در روش متاتگ نوایندکس ممکن هست شما قصد داشته باشید صفحه رو نگه دارید ولی اگر تمایل دارید محتوا و همینطور صفحه رو کلا حذف کنید و دیگه اون صفحه هیچ نوع ارزشی برای شما نداره، راهحل خطای ۴۱۰ و خطای ۴۰۴ بد نیست، البته پیشنهاد میشه از خطای ۴۱۰ برای از بین بردن همیشگی یک صفحه از نتایج استفاده کنید تا خطای ۴۰۴، به این دلیل که خطای ۴۱۰ مخصوص همین کار است و سریعتر صفحه شما رو از نتایج حدف میکنه.

دلیل این امر نیز روشن و واضح است، این تگ اهمیت زیادی برای اینگونه سایتها دارد چرا که این سایتها قادر هستند با استفاده از قرار دادن یک کلیدواژه ساده و مربوط به کالایی که در آن صفحه وجود دارد ارتقا رتبه داشته باشند.

تاثیر متاتگ در سئو

گاهی وقت ها وبمسترها و یا مدیران سایتها قصد دارن برخی صفحات از سایتشون که قبلا در نتایج گوگل وجود داره رو به دلایلی حذف کنن، روشهای مختلفی برای این راه وجود داره که در ادامه بهش اشاره خواهیم کرد ولی یک روش برای حل موقت این موضوع، استفاده از ابزار Removals در سرچ کنسول هست.

خرید رتبه الکسا

روش ۴: خطای 403، گاهی وقتها تو برخی سایتها مخصوصا سایتهای که اختصاصی هستند، برخی صفحاتی که نباید در نتایج بیاد رو خطای ۴۰۳ بهش میدن.

خارج کردن سایت از پنالتی گوگل

بعد از این میتوانید وارد بخش pages شوید تا ببینید چه صفحاتی دقیقا برای این کلمه کلیدی رتبه گرفتهاند و اگر صفحهای به اشتباه از کلمه کلیدی رتبه گرفته شناسایی کنید و آن را بهسازی کنید.

ساخت بک لینک

پس از آنکه وارد بخش Discover new Keywords شدید، کلمه مدنظر خود را وارد کنید. بیشتر زمان کاربران اینترنت مشاهده ی ویدیو از آموزشی تا تفریحی و سرگرمی است.

نحوه ثبت سایت در الکسا

تا اونجایی که من میدونم ژلوفن برای بهبود درد نیست، بلکه برای کاهش موقت درد در جاهای مختلف بدن است. حالا این ابزار removals هم همین طور هست و موقت به شما کمک میکنه تا برخی صفحات پاک کنید و گزارش removals توی سرچ کنسول هم به شما نتیجه رو میگه.

به کمک این ابزار شما میتوانید به مدت ۶ ماه ادرس یکی از صفحات سایت خود را پاک کنید، درواقع مالک سایت و یا کسی که به سرچ کنسول وبسایت شما دسترس کامل دارد میتواند یک صفحه یا بخشی از سایت و یا کل سایت را به صورت موقت از نتایج جستجوی گوگل حذف کند.

اصلا نام برند و عنوانی برای صفحه اول سایت انتخاب نشده و اینکه هیچ نام برندی در مابقی صفحات تکرار نشده است. یا اینکه بالا بردن دامین اتوریتی از چه راه هایی ممکن است؟

متا تگ Robots

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از مشاور سئو دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *