خطر افزایش ورودی گوگل⚠️ پنالتی در کمین سایت شما!

مهمترین این ابزارها را در صفحه ابزارهای سئو معرفی کرده ایم. تنظیمات عمومی: در اینجا دو گزینه موجود هست که هر دو را فعال میکنیم، در قسمت توضیحات، موارد مربوطه گفته شده و نیاز به توضیح بیشتر نمیباشد.

خدمات سئو سایت وردپرس

کسب رتبه یک در گوگل مساوی با کلیک بیشتر و کلیک بیشتر مساوی با کاربر بیشتر و کاربر بیشتر مساوی با فروش هر چه بیشتر وب سایت می شود.

فعالیت در این شبکهها به معنی افزایش بیسابقه بازدیدکنندگان از سایت و در نتیجه بالا رفتن رتبه، رنک سایت و محبوبیت بیشتر نزد گوگل میباشد. هر کسی که کسب وکاری را راه اندازی می کند، به دنبال افزایش اعتبار، فروش و سود است و می داند که باید برای مساله تلاش و هزینه های زیادی از جمله مالی کند.

فایل Robots.txt چیست

شما می توانید از ابزار کیورد پلنر گوگل برای بررسی کلیدواژه های خود استفاده کنید.

هاست ایران سئو

شاید باور نکنید ولی گوگل قادر به خواندن لینک های داخل pdf می­باشد. گونههای فرسته: در این قسمت نیز میتوانید موضوعات خاصی را وارد نقشه سایت نکنید!

یک اشتباه بزرگ که حتما باید رسیدگی کنید، و آن اینکه استفاده از افزونههای نقشه ساز را کنار بگذارید. پس قبل از تمام شدن دامنه آن را برای حدود چهارسال تمدید کنید، البته مسلما برای این کار باید هزینه بیشتری را پرداخت کنید و اما در بلندمدت مزایای این کار را درک خواهیدکرد.

صفحهٔ انتشار در گوگل: در این قسمت لینک گوگل پلاس خود را وارد کنید، توجه داشته باشید که برای فعال سازی این قسمت باید در قسمت “درباره من” در گوگل پلاس حتما لینک وبسایت خود را وارد کرده باشید.

پیشنهاد ما این است که یک صفحه جداگانه برای وبسایت خود بسازید، و آن صفحه را معرفی کنید.

ثبت رایگان سایت

نویسنده گوگل پلاس: این فرد در گوگل یک حساب کاربری دارد، و همچنین در وبلاگ و یا سایت نیز یک اکانت برای نویسندگی دارد. افزودن Open Graph meta data: انتخاب این گزینه بستگی به سلیقه شما دارد، با انتخاب این گزینه نمودار دادههای متا به سر صفحه شما اضافه خواهد شد.

هاست داخل ایران

در تب “دیگر” نیز یکسری گزینه وجود دارد که با هم آنها را آموزش میبینیم. در ادامه نحوه انجام این تنظیمات را مشاهده میکنید. تنظیمهای دلخواه خود را در این بخش وارد کنید و در قسمت نام کاربری، اکانت خود را در توییتر بنویسید.

در این قسمت میتوانیم تنظیمات مربوط به کارت توییتر را وارد نماییم. شبکههای اجتماعی فیسبوک، توییتر و گوگل پلاس از پر مخاطبترین شبکههای اجتماعی میباشند. در این تب میتوانید با اضافه کردن حسابهای کاربری شبکههای اجتماعی سایت خود، آنها را به موتورهای جستجو معرفی نمایید.

نمایش ستاره در نتایج گوگل

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از مشاوره سئو ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *