خرید بک لینک چه تاثیری روی وبسایت شما دارد؟

در باکس شماره 2 تمامی گزینه هایی که در بالا فقط به شکل رنک به شما نشان داده بود نشان میدهد و با زدن هر کدام از آن ها آنالیز مفصلی را دریافت میکنید از جمله این گزینه ها آنالیز سئو ، محبوبیت ، امنیت و تگ ها میباشد.

No: ‘noindex’ Detected In ‘robots’ Meta Tag

این گزارش براساس بررسی تمامی صفحات سایت شما ارائه میشود همانطور که در سمت راست باکس قرمز رنگ مشاهده میکنید دو گزینه بطور مجزا نوشته شده است این دو گزینه سئو داخلی و خارجی سایت شما را رنک بندی میکند شما با قرار دادن آدرس سایت های موفق حوزه فعالیتتان و آدرس سایت خودتان به راحتی متوجه تفاوت هایی که وجود دارد خواهید شد.

جواب کوتاه: سئو ارزان سایت تنها یک شعار تبلیغاتی است که برخی سئو کاران به مشتریان خود وعده می دهند در صورتی که همچنین چیزی وجود خارجی ندارد. اما در این مورد برخی از سئوکاران و وب مستران عقیده دارند که زمان پیاده سازی اقدامات لازم برای سئو سایت به رتبه الکسای مشاوره سئوسایت توجه نکنید.

فایل Robots.txt چیست

با توجه به جایگاه ویژه موتورهای جستجو در دنیای اینترنت امروزی ؛ شما باید برای کسب درآمد از کسب و کار اینترنتی خود در رتبه های برتر موتور های جستجو دیده شوید، حال اگر می خواهید بدون بهینه سازی و سئوی سایت در گوگل دیده شوید، گزینه های مختلفی پیش رو دارید که یکی از این گزینه ها تبلیغات اینترنتی است که در ادامه می خواهیم مقایسه ای بین سئو و تبلیغات اینترنتی داشته باشیم : تبلیغات اینترنتی شامل: انواع بنرهای تبلیغاتی در سایت های پربازدید، انواع پاپ ها و تبلیغات های کلیکی در سایت های گوناگون است.

در این بخش شما میتوانید کلمات کلیدی سایت خودتان و رقبایتان را بررسی کنید نکته مهم و قابل توجه این است که این بخش برای مقایسه استفاده میشود و اگر فقط یک سایت را وارد کنید نتایج خیلی معنا داری بدست نمی آورید.

در ادامه با گزینه SEO Tools مواجه میشویم که در این بخش میتوانید منابع بسیار مهمی از مقایسه سایت خودتان و سایت رقبای خودتان بدست آورید .

پستهای فروم ها و کامنت ها از نمونههای این نوع محتوا هستند. در این مورد باید توجه داشته باشید که ربات های الکسا بعد از چند ساعت از وارد کردن آدرس سایت تان بررسی های مورد نظر را برای شما نشان میدهند این بررسی ها تشکیل شده اند از سئو ، امینت ، تگ های Html و میزان مرجع بودن و محبوبیت سایت شماست.

سایت مپ برای وبلاگ

توجه داشته باشید عنوان صفحه با عنوان مطلب می تواند متفاوت باشد. در این گزینه شما میتوانید کارهایی که به شکل سریع میخواهید انجام دهید را اضافه کنید و با یک کلیک به راحتی به آن ها دسترسی داشته باشید.

هانطور که در تصویر این آموزش الکسا مشاهده میکنید در باکس شماره یک دو چراغ سبز و قرمز رنگ وجود دارد که سبز تعداد کارهایی است که به درستی انجام شده و قرمز تعداد کارهایی است که به نادرستی انجام شده و نیاز به اصلاح دارد شما با کلیک بر روی هر کدام از گزینه های باکس شماره دو این اعداد را به نسبت آن گزینه مشاهده خواهید کرد.

آموزش بهینه سازی تصاویر وردپرس

حذف بک لینک روشی متداول برای اصلاح افت رتبهی سایت است. در باکس شماره 3 ما بازهم گزینه سبز رنگ و قرمز رنگ داریم که سبز به معنای تعداد صفحاتی است که مشکلی ندارند و قرمز نشان دهنده تعداد صفحاتی است که آن مشکل را دارند و باید اصلاح شوند.

خرید بک لین

هر چند ادعایی در زمینه سئو ندارم اما همیشه آنچه که بر حسب تجربه بدست آورده ام را به صورت رایگان به مشتریان و کاربران سایت ارائه دادم.

به خاطر داشته باشید که در میان انواع شبکههای اجتماعی برای کسب و کارهایی که به صورت B2B فعالیت میکنند، داشتن یک حساب کاربری فعال در لینکدین، نقش مهمی در برندینگ ایفا میکند.

ارسال پست مهمان

بک لینک یکی از معیارهای مهم در رتبه سایت در نتایج جستجو است از این رو ایجاد بک لینک های مناسب یکی از مهمترین کارهایی است که یک وبمستر باید انجام دهد.

استفاده شود. این کامنت تنها برای استفاده شخص شما است چون فرآیندی که از سوی گوگل انجام می شود تماما ماشینی است و هیچ شخصی فایل شما را بررسی نخواهد کرد.

دسته بندی مطالب

چرا یک وب سایت این کار را انجام می دهد؟ و همینطور اگر اسکرول کردن را ادامه دهید به آخر صفحه نزدیک میشود و تعداد بک لینک ها و سایتهایی که تاپ ترین بک لینک ها را به این سایت داده اند مشاهده خواهید کرد.

همانطور که در تصویر مشاهده میکنید جاهایی که برای وارد کردن سایت خودتان و سایت رقبایتان مشخص شده است در داخل باکس سبز رنگ نوار بنفش نشان دهنده ورودی ارگانیک برای هر کلمه کلیدی است و نوار نارنجی رنگ ورودی غیر ارگانیک و پولی را نشان میدهد.

چگونه تصاویر را سئو کنیم

حالتی تحت عتوان Lazy Load وجود دارد که با فعال کردن آن میتوانید جلوی لود شدن تصاویری که هنوز کاربر به آنها نرسیده است را بگیرید. از طریق راههای ارتباطی موجود در وب سایت می توانید با بنده و همکارانم در ارتباط باشید و هر گونه نقطه نظر، انتقاد و پیشنهادی را با گوش جان خواهیم شنید.

از طرف دیگر ، مقاله سامانتا محبوبیت یافت و بسیاری از وب سایت های دیگر به مقاله وی لینک دارند.

محاسبه دامین اتوریتی

بک لینک . آی آر یک وب سایت خدماتی مکمل کار سئو است که کار ما در این سایت ارائه راهکار برای صعود شما در نتایج گوگل است. حالا اگر این موضوع برای گوگل در این حد جدی است، پس چرا هنوز هم کسانی هستند که بک لینک میخرند؟

من رضا رستم زاد مدیریت وب سایت بک لینک . امروزه گوگل را میتوان محبوبترین موتور جستجو نزد کاربران محسوب کرد لذا وب سایتها برای بیشتر دیده شدن و جذب بازدیدکننده بیشتر باید در این موتور جستجو جایگاه خود را ارتقا دهند و سهم ترافیک خود را از طریق موتور جستجو گوگل افزایش دهند.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *