خرید بک لینک و تاثیر آن بر سئو – چرا گوگل جریمه میکند؟

گرفتن بک لینک های مخرب و اسپم شدیدا بر سئو سایت تاثیر منفی می گذارد. در این شرایط یک کارشناس خبره سایت مورد نظر را بررسی کرده و در صورتی که از خرید و فروش بک لینک در آن مطمئن شود به صورت دستی آن را جریمه خواهد کرد.

تعداد لینک های یک سایت

شاید خیلی ها دنبال این موضوع باشند که نام آن ها نیز در این لیست قرار بگیرد. 4-همواره رقیبان خود را زیر نظر بگیرید و دنبال کنید.

سئو سایت فیلم

در صورتیکه با صفحه ای مانند تصویر زیر مواجه شدید وب دایرکتوری مورد نظر شما اسپم شناخته شده است. این بک لینک ها با اهمیت هستند زیرا کسب آنها کار ساده ای نیست و سایت لینک دهنده به شما بازدیدکننده و اعتبار زیادی دارد.

قبل از این گفتیم که بالا بودن امتیاز Quality Score باعث میشود تا شما هزینه ای که به ازای هر کلیک میپردازید کاهش پیدا کند، افزایش Quality Score کار ساده ای نست و شما باید وقت زیادی برا آن کار بگذارید.

افزایش کلیک خور سایت

اگر امکان ثبت لینک خود در یک سایت پربازدید ولی با لینک نوفالو را دارید حتما از آن استفاده کنید. اگر امکان ثبت سریع سایت و بدون نظارت در اختیار شما قرار دارد به احتمال زیاد محل مناسبی را برای ثبت لینک خود انتخاب نکرده اید.

کتاب آموزش سئو

برای مثال چک لیست سئو ۲۰۲۰ که در پارسال طراحی و در اختیار متخصصان سئو قرار گرفت، مطمئنا تفاوت هایی با چک لیست سئو ۲۰۲۱ مشاور سئوخواهد داشت.

سایت های پست مهمان

همه متخصصان سئو در هر سال برای خود چک لیست سئو متناسب با اپدیت های سال جدید میسازند و برای کار خود برنامه ریزی های لازم را انجام میدهند. بطور حتم ثبت لینک فالو ارزش بیشتری برای شما خواهد داشت.

وب دایرکتوری های با ارزش بطور مستمر بروزرسانی میشوند. بعضی از وب دایرکتوری ها در زمینه مشخصی فعالیت میکنند و از این نظر تاثیر بیشتری بر ارزش بک لینک شما خواهند داشت.

کاهش رتبه الکسا سایت

ثبت در وب دایرکتوری تنها به قصد کسب بک لینک و پیج رنک انجام نمیگیرد. قبل از ثبت لینک خود در این سایت ها از کیفیت آن مطمئن شوید.

نرم افزار ساخت بک لینک

از زمانی که سایت راه اندازی و شروع به کار می کند تک تک صفحات و کلماتی که در آن استفاده کرده اید قابل رصد است و توسط ربات خزنده گوگل که اصطلاخا عنکبوت گوگل نامیده می شود، پیمایش و بررسی شده و با بروزسانی الگوریتم های گوگل، هیچ خطایی از چشم های تیزبین این موتور جستجوی قدرمند پوشیده نیست.

Richard Baxter یک پست بسیار عالی در رابطه با استفاده از ابزار سئو برای Excel با API گوگل ارائه کرده است.

Mobile Friendly یا سئو موبایل دارای اهمیت بسیار بالایی است. وبلاگ یا بخش دیگری از وب سایت شما که میتوانید مرتباً با محتوای تازه به روزش کنید. چرا باید ترافیک وب سایت بخرم؟

چرا با این پیغام رو به … سعی کنید برای تولید محتوا از سایتی کپی برداری نکنید و ۱۰۰ % محتوا رو خودتون تولید کنید . اما متأسفانه اگر محتوا و سئوی سایتی خوب نباشد یا به دلایلی گوگل پنالتی برای آن در نظر بگیرد، صفحات ایندکس شده، از ایندکس خارج میشوند.

آموزش استفاده از سایت الکسا

همچنین در صورت جستجوی عنوان صفحه اصلی سایت در گوگل و عدم نمایش آن در صفحه اول میتوانید از جریمه شدن سایت مورد نظر مطمئن شوید.

Seo Friendly Images

تبلیغات خوب باعث میشود تعداد بازدید کنندگان افزایش پیدا کند و این عمل به طور خودکار باعث بهینه سازی سایت میشود . با اینکار به احتمال زیاد در سایت های بی کیفیت ثبت شده و در نهایت لینک سازی نامناسبی خواهید داشت.

ثبت لینک در آنها میتواند بصورت دستی یا اتوماتیک انجام گیرد و در حالت اتوماتیک احتمال قرار گرفتن در دسته بندی نامناسب زیاد بوده و ممکن است در وب دایرکتوری نامناسبی سایت خود را ثبت کنید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *