خدمات سئو ارزان به صورت کاملاً تضمینی و حرفهای

در گذشته هرچقدر تعداد بک لینک های شما بیشتر بود تاثیر بالایی در سئو سایت شما می داشت. شاید در آن زمان این روش راه حل خوبی بود اما با روی کار آمدن الگوریتم پنگوئن در سال 2015 میلادی عملاً به یک روش سئو کلاه سیاه تبدیل شد.

Sitemap Can Be Read But Has Errors

برای رسیدن به این مهم آن ها به دنبال راهکارها می گردند. پیوندهای پشتیبان از وب سایتهای اسپم یا مشکوک می توانند به طور جدی برای سایت شما مضر باشند.

برای انجام هرگونه تحلیل جدی در رابطه با بک لینک ، می توانید نسخه Pro را که ۲۹ دلار در ماه یا ۲۹۰ دلار در سال هزینه دارد ، پرداخت کنید.

افزایش سرعت ایندکس

در واقع زمانی که بدانید لینک فالو چیست یا لینک نوفالو چه کاربردی دارد و در نهایت به خوبی به تفاوت میان لینک فالو و نوفالو واقف باشید، می توانید به شکل بهتری لینک های خود را مدیریت نمایید.

در کد های این مطلب باید نام، توضیحات و uکس زمینه پیش فرض را به همراه عنوان برای افزونه خود وارد کنید. این می تواند یک روش عالی برای تهیه لیست کوتاه از بک لینک های رقبا برای هدف قرار دادن باشد.

کلمات کلیدی نیز در اینجا قرار دارند. این سایت ها سایت های عالی برای هدف قرار دادن لینک ها هستند.

خرید بک لینک اتوماتیک

LinkMiner به طور خاص برای بررسی بک لینک ها طراحی مشاوره سئوشده است. OpenLinkProfiler ابزاری رایگان است که به شما امکان می دهد لینک های مربوط به هر دامنه را تجزیه و تحلیل کنید.

برای دیدن این اطلاعات می توانید از نسخه رایگان استفاده کنید ، اما جزئیات مربوط به تعداد کمی لینک برای هر دامنه را دریافت خواهید کرد. شما به کمک این سایت می توانید علاوه بر مشاهده بک لینک هر سایتی، اطلاعات دیگری در مورد بک لینک از جمله پیج رنک (رتبه صفحه)، عنوان بک لینک، نوفالو بودن لینک (لینک های nofollow (نوفالو) به لینک هایی گفته می شود که توسط موتور های جستجوگر دنبال نمی شود و تاثیری بر روی رتبه سایت ندارند.

در واقع به موتورهای جستجوگر توصیه میشود سایتی که به آن اشاره شده است مراجعه کند و سایت مقصد دارای کیفیت خوبی است. حقیقت ماجرا این است که خود گوگل هم با فروش بک لینک موافق است و از آن استقبال می کند.

تعداد صفحات ایندکس شده در گوگل

دارکوب اصول سئو را در پروژه های پایه و ارزان قیمت خود نیز رعایت می نماید تا مشتریان خود بالاترین بهره را از وب سایت خود ببرند.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *