خدمات تضمینی سئو و بهینه سازی وب سایت

لینک ها یکی از مهم ترین فاکتور های سئو و رتبه بندی سایت برای گوگل به شمار میره و از گذشته تاکنون همیشه گوگل به لینک بیلدینگ و ساخت و گرفتن بک لینک از سایت های دیگه اهمیت داده.

افزایش رایگان رنک سایت

در این قسمت افزونه یواست تمامی نکات تاثیرگذار در سئو مطلبتان را لیست میکند. به همین دلیل پیشنهاد می شود، هر هفته بک لینک های سایت خود را در کنسول جستجوی گوگل چک کنید و در صورتی که با موارد مشکوک یا لینک های بی کیفیت برخورد کردید ، حتما با استفاده از ابزار disavow اقدام به حذف آنها کنید.

بهینه سازی عکس های سایت

درواقع به سایتهای تازهکار این فرصت را میدهد تا بتوانند جایگاه خود را در گوگل بهبود بخشند.

تولبار الکسا الزامی

از جمله این روشها میتوان سایت های تبلیغ کلیکی را مثال زد که با فرستادن آی پی به بهبود رتبه الکسای سایت کمک می کنند. حال بگذارید از به اشتراک گذاری مطلب شما در شبکههای اجتماعی مطمئن شویم؛ با تنظیم این بخش به گوگل میفهمانید که این پست مطلق به شماست.

افزونه لینک سازی

انتخاب کلمات کلیدی مناسب باعث میشود ما دقیقا بدانیم در مورد چه چیزی مطلب مینویسیم و میخواهیم برای چه جستجوهایی در گوگل بالا بیایم.

پیج اتوریتی برسی

هنگامی که شما برای نوشته خود یک کلمه کلیدی تعیین میکنید، باید میزان تکرار این کلمه نسبت به متن دارای درصد خاصی باشید تا از نظر گوگل مورد پسند قرار بگیرد.

فیلم های آموزشی سئو

افزونه Yoast SEO با در نظر گرفتن یکسری پارامترهای از قبل تعیین شده، خوانایی مطلبی که نوشتهاید را از نظر کاربران مورد بررسی قرار میدهد. این ابهام برای برخی از کاربران به وجود می آید که کدام شرکت را برای طراحی ، بهینه سازی یا سئوسایت کسب و کار اینترنتی خود انتخاب کنند.

بهدلیل تحریمها و خطر بلوکهشدن حساب کاربران ایرانی در صرافی، بهتر است که از روش دوم یعنی نرمافزار تأیید گوگل استفاده شود تا نیاز به واردکردن شماره ایران نباشد.

بهترین افزونه سئو جوملا 3

ممکن است به هر دلیلی از موتورهای جستجو بخواهید که این صفحه و یا پستتان را شناسایی نکنند.

بهترین افزونه سایت مپ

البته ممکن است این تصویر خیلی ایدهآل نباشد، بنابراین بهتر است خودتان شخصا این قسمت را درست کنید. هزینه خدمات هاست دی ال شاید برای کسانی که میخواهند تازه شروع کنند و یک سایت معمولی راه بیاندازند کمی بالا باشد اما اگر سایت پرترافیکی دارید و خدمات با کیفیت می خواین هاست دی ال میتونه گزینه خیلی خوبی باشه.

۳- فاکتور سوم که همه شما با آن آشنایی دارید ، تبادل لینک با سایت های دیگر است . با این حساب واضح است که ساخت بک لینک طبیعی ساده نیست نیاز به دانش و تجربه دارد.

بهترین افزونه Sitemap وردپرس

راهنمای ساخت لینک (لینک بیلدینگ صحیح) را نیز بخوانید. معمولا چگالی کلمات کلیدی خود را بین ۱ تا ۳ درصد نگهدارید. طول متاتگ توضیحات (Description) صفحات خود را بین 100 تا 150 کلمه نگهدارید.

سعی کنید به اندازه کافی از کلمه کلیدی در مطالب استفاده کنید. 4. جابه جایی فاحش در رتبهی الکسا در سایت هایی که از این کد استفاده کرده اند منجر به ضرر و زیان سایت هایی بسیاری در جذب تبلیغات شده استد.

در خاصیت alt تصاویر کلمه کلیدی را بگنجانید. سعی کنید ۲۵% جملات پستتان کمتر از ۲۰ کلمه داشته باشند. این دو شاخص در فرمولهای محاسباتی آماری قرار میگیرد و وبسایتی که عدد به دست آمده از ترکیب دو شاخص آن بالاتر باشد رتبهاش هم بالاتر میرود.

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت مشاور سئو.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *