حذف آنها رفتهرفته باعث افزایش دامین اتوریتی شما میشود

اما یکی از موارد بسیار مهم و تأثیرگذار بر اتوریتی یک دامنه، سئو آن است.

سئو وب سایت Itroz

به همین دلیل بالاتر اشاره کردم برخی از فعالیت های مربوط به سئو خارجی حساس هستند و باید خیلی حواستان به آنها باشد، تا دچار اشتباه نشوید. در نتیجه ما قادر به ثبت سایت خود بهوسیله این گزینه را نداریم.

متاسفانه در این لیست گوگل وبمستر تولز، نام ارائه دهندههای داخلی ایران موجود نمیباشند. هدف گوگل از ارائه این نسخه جدید، بهینه کردن عملکرد ظاهری و فنی وبمستر تولز به منظور افزایش تمرکز شما برروی انجام کارهای خاص مثل نظارت بر ترافیک و بررسی رفتارهای خزندهها با سایت شماست.

اجتناب استفاده از نام فایل های پیش فرض مانند “DSC0019.jpg” زیرا نام گذاری به این روش اطلاعات زیادی در مورد تصویر ارائه نمی دهد. به گوگل وبمستر تولز خوش آمدید!

تست اسپم سایت

6. اکنون بعد از کلیک بر روی دکمه DONE که در تک تک گزینههای ثبت سایت وجود دارد، وارد صفحه موفقیت آمیز بودن ثبت سایت در گوگل وبمستر تولز میشویم.

پیدا کردن رتبه کلمه کلیدی

همه و همه از امکانات نسخه جدید هستند که به شما اجازه میدهند در صورتی که در هر قسمت از سایت خود با خطایی مواجه شدید، آنها را رفع کنید و تنها با یک کلیک به گوگل درخواست خزش مجدد صفحه را ارسال کنید.

پلاگین لینک سازی داخلی

با انتخاب این قسمت میتوانید سایت خود را توسط ابزار مدیریت تگ گوگل در وبمستر ثبت کنید. در این بخش تنظیمات کلی کنسول شما قرار دارد.

گذاشتن پست مهمان

لیستی از لینکهای داخلی و بیرونی به سایت شما. به صورت معمول بسیاری از دارندگان سایت ها برای ایجاد بک لینک های dofollow اقدام به ایجاد وبلاگ می­کنند.

برای استفاده از این روش باید دسترسیهای View, Edit, and Manage برای اکانت google tag manager فعال شده باشد. 1. جستجو های پرطرفدار در گوگل ترندز (Trending Searches): در این بخش شما میتوانید جستجو های پرطرفدار در گوگل را مشاهده کنید.

این موضوع باعث می شود رتبه بالاتری در موتورهای جستجو نیز داشته باشید. با مطالعه این مطلب میتوانید عملکرد وبسایتتان را بهتر کنید و کاربران بیشتری را به سمت سایت خودتان هدایت کنید.

موتورهای جستجو از طریق لینکها تا حدودی میتوانند محبوییت، قابلیت اطمینان، وضعیت اسپم بودن و اعتبار سایتها را بر مبنای تعداد و محبوبیت صفحاتی که به آنها لینک شده تحلیل کنند؛ سایتهای معتبر، معمولاً با سایتهای بزرگ دیگر تبادل لینک دارند، در حالی که سایتهای نامعتبر و اسپم چنین ویژگیای ندارند.

دیدن رنک سایت در الکسا

موتورهای جستجو با این روش تمام صفحات سایت را ایندکس کرده و استفاده خواهند کرد. این ابزار کل وب را جستجو میکند تا ببیند متنی مشابه با متن سایت شما وجود دارد یا خیر.

سایت شما با موفقیت به ثبت رسیده است، اکنون میتوانید از خدمات بیهمتای گوگل در این ابزار، نهایت استفاده را ببرید. اکثر وبمسترهای ایرانی با پشتیبان آشنا هستند و معمولا از بک آپ های سنگین خود روی این سرویس ذخیره سازی اطلاعات قدرتمند نگهداری می کنند.

برای توضیح موارد مختلف من وارد سایت ثبت شده در گوگل وبمستر تولز میشوم تا قسمت های مختلف این ابزار را معرفی کنم.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از مشاور سئو دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *