جهت ورود به سایت الکسا اینجا کلیک کنید

در این بخش لینک های ورودی و خروجی یک وبسایت (link profile) و معیار های Moz (مجموعه MOZ نرم افزارهای سنجش و آنالیز سئو سایت را ارائه می دهد.) انتخاب شده برای هر URL ای در نظر گرفته میشود.

اشتباهات رایج سئو

به عبارتی به میزان سرعت سایت شما و آنالیز سرعت آن در هنگام نمایش به بازدید کننده گفته میشود.

افزایش رنکینگ سایت رایگان

البته همین کار را همیشه در قسمت فوتر سایت انجام میدهند و استفاده از این تگ دوباره کاری محسوب میشود.

شاید به مرور زمان اهمیتشان در سئو تغییر کند ولی همچنان استفاده از آنها در وبسایت اجباری میباشد، زیرا اطلاعات مهمی را به موتورهای جستجو ارائه میدهند. همانطور که در بالا نیز اشاره کردیم بهتر است از این متا تگ استفاده نکنید، چون موتورهای جستجو آن را نمیخوانند.

درست همانند تگ Author استفاده از آن سودی ندارد. استفاده از این تگ کار بیهودهای است.

به این معنی که اگر صفحهای باز باشد (یعنی برای ورود به آن پسورد نیاز نباشد) برای همه قابل استفاده است. اگر شما هم ارورهای زیادی مربوط به متاتگها دریافت کردهاید یا حتی علاقهمندید که راجع به آنها اطلاعاتی کسب کنید، مطالعهی این مطلب را ادامه دهید.

افزایش رتبه گوگل

سعی کنید از ذهن خلاق خود کمک بگیرید و درنهایت محتوای مختلف را باهم ترکیب کرده و یک محتوای جذاب تحویل کاربر دهید.

کاهش رتبه الکسا

یعنی به رباتها اعلام میکند که محتوای صفحه فقط مناسب بزرگسالان است و باید برای کودکان فیلتر شود. Revisit after: این متا تگ دستوری به رباتها میباشد که بعد از دورهی زمانی خاصی به صفحه بازگردند.

امیررضا خانلاری

بعد از کلیک روی این دکمه به صفحه ورود به اکانت جیمیل هدایت میشید که باید اکانت جیمیلی که قصد دارید با اون در بینگ ثبت نام کنید را انتخاب کنید.

کتاب آموزش سئو سایت های وردپرسی

بعد از تایید هویت این فایل را از روی سایت خود پاک نکنید فایل باید همواره در روت سایت شما باقی بماند تا هویت شما تایید شود .

بهینه سازی تصویر

در کنسول گوگل پس از رویت فرمی همانند عکس بالا ، روی ستون Impressions کلیک کنید تا به ترتیب نمایش داده شود .

پس از پرداخت لطفا آدرس و رسید پرداختی را به شماره پشتیبانی سایت ارسال نمایید. یکی از این روش ها وارد سازی آدرس RSS سایت خود است.

چون کاربرانی که از موتورهای جستجو به سایت شما وارد شوند، کاربرانی هستند که به دنبال مطلب این سایت بوده اند و بهترین هدف برای تبدیل به کاربرانی هستند که در آینده نیز به دفعات به سایت شما مراجعه کنند.

افزایش کلیک خور سایت

این تگها برای بازدیدکنندگان وبسایت شما قابل مشاهده نیستند، اما رباتهای موتورهای جستجو از محتوای آنها استفاده میکنند.

Abstract: برای نشان دادن خلاصهای از محتوای صفحه است. در این بخش میخواهیم خطاهای رایجی که کنسول سرچ گوگل به شما نشان میدهد را بررسی کنیم و علت بروز هر کدام را به همراه رفع آن خطا آموزش دهیم.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد مشاور سئو بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *