جامع ترین چک لیست سئو (SEO) فارسی 2021 – راست چین

آیا تصاویر یا ویدئو بر روی سئو تأثیر دارد؟ در این مقاله در خصوص بهینهسازی سایت برای موتورهای جستجو صحبت کردیم که سرتیتر های آن عبارت بودند از سئو و بهینهسازی سایت ، اعتبار سنجی کد ها سایت چگونه است ، متا تگ ها چیست و کاربرد آن کدام است ، تایتل و تاثیر آن بر بهبود رتبه سایت ، دسکریپشن چست و چه تاثیری بر روی سئو دارد ، محتوا خوب برای یک مقاله بایستی چگونه باشد ، متا کیورد ها چه تاثیری بر روی سئوی سایت دارند ، تگ های اپن گراف کدامند ، آیا شبکه های اجتمایی بر روی بهبود رتبه سایت تاثیر دارند ، بک لینک ها چگونه می توانند ما را برای بهبود رتبه یاری دهند، چگالی مناسب کلمات در یک مقاله چند است ، تصاویر چگونه بر روی سئو تاثیر دارند ، amp چیست، امیدوارم توانسته باشم با این مقاله مقداری بر علم شما اضافه کنم .

بررسی پیج اتوریتی

از آنجایی که دوست ما برای یک سایت تجاری کار می کرد، تصمیم گرفت شرکت هایی که اخیرا ورشکست شده بودند را پیدا کند. می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با همکاران خبره و با تجربه ما تماس حاصل فرمایید و در این زمینه مشاوره رایگان از آن ها بگیرید.

البته این 2 درصدی که بیانشده است بر اساس تجربه و آزمونوخطا بوده است و تقریبی، گاها مشاهده گردیده که کلماتی با چگالی بالا تا ۱۰ درصد هم مقاله جایگاه خوبی کسب کردهاند و گاها هم دیدهشده که با چگالی کمتر از 2 درصد هم مقاله در صدر نتایج جستجو قرارگرفته است.

البته به نظر من این امکان وجود دارد این پروژه گوگل هم مانند بسیاری دیگر از پروژههایش بیسرانجام بماند و شکست بخورد. امکان فعال کردن تبلیغاتی که حاوی بالفعل و بالقوه هر چیز دیگری که باعث تخلف جنائی شود و مسئولیتهای مدنی برانگیزد یا قوانین اجرایی را مخدوش کند، نیست.

دلیل آنهم کم بودن امکان استفاده از قابلیتهای وب تو این استاندارد است. موارد ذیل برخی از دلایل این موضوع می باشند: برتر بودن در نتایج جستجو مشتری های زیادی را به دیدار از وب سایت شما دعوت می کند.

بک لینکها و چگونگی تأثیر آنها بر روی بهبود رتبه سایت بسیار پیچیدهتر از آن است که بتوان با یک پاراگراف در این مقاله در خصوص روش صحیح آن توضیح داد برای مطالعه بیشتر در خصوص بک لینکها میتوانید به مقاله بک لینک و تأثیر آن بر سئو مراجعه کنید.

بر اساس گزارش های گوگل می توانید نقاط قوت تبلیغ را تقویت مشاوره سئو کنید. ارزش کلمات و عبارات کلیدی بر اساس رقابتی که بر روی آن کلمه کلیدی وجود دارد مشخص می شود.

این متاتگ تاریخ انقضای صفحه وب را مشخص می نماید. برای استفاده از این استانداردهای گوگل میبایستی وقتی کاربر با موبایل وارد سایت شما میشود بهصورت خودکار به صفحات موبایلی منتقل شود که با amp مشخص خواهند شد گوگل به این موضوع اهمیت بسیاری داده است و تا جایی که بهاحتمالزیاد در سال آینده تمامی وبسایتها به علت افت رتبه در موتورهای جستجو مجبور به استفاده از این استاندارد شوند.

سایت پیدا کردن کلمات کلیدی

فرض کنید شما برای سایت آپارات ، دیجی کالا، بامیلو و … از وبسایتهای قدیمی و باسابقه بالا بک لینک دریافت کنید.

بک لینکهای غیرطبیعی ایجاد نکنید گوگل بهسادگی بک لینکهای ساختگی را شناسایی میکند. این نکته را نیز باید در نظر گرفت که تعداد زیادی لینک “dofollow” از یک منبع واحد ممکن است توسط گوگل به عنوان اسپم شناسایی شود و اثر معکوس در رتبه بندی داشته باشد.

چگالی کلمات در مقاله چگونه باید باشد؟ چگالی کلمات کلیدی در مقاله میبایستی حدود 2 درصد باشد یعنی در ۱۰۰ کلمه ۲ بار کلمات تکرار شده باشد تکرار بیش از این مقدار میتواند موجبات رتبه نگرفتن صفحه شما در گوگل را فراهم کند.

ارسال پست مهمان رایگان

از وبسایتهای اسپم بک لینک دریافت نکنید، صفحاتی که از آنها بک لینک دریافت میکنید میبایستی با محتوای مقاله و وبسایت شما مرتبط باشند.

از ویدئو و تصاویر و نقشههای گوگل در مقالات خود استفاده کنید زیرا این موارد در سئوی مستقیم وبسایت شما تأثیر خواهند داشت و همچنین میتوانند از طریق جستجوی تصاویر گوگل و جستجوی ویدئوهای گوگل برای شما بازدیدکننده با ارمغان بیاورند.

در پاسخ به این سؤال که آیا تصاویر یا ویدئو بر روی سئو تأثیر دارد بایستی عرض کنم که استفاده از تصاویر و ویدئوها تأثیر بسیار زیادی بر روی سئوی وبسایت و بهینهسازی وبسایت برای موتورهای جستجو دارد تا آنجایی این مورد قابلتوجه است که حتی مطالبی که یک کلمه هم در محتوای خود ندارند میتوانند در صدر نتایج جستجو قرار بگیرند.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *