جامع ترین آموزش Yoast Seo افزونه وردپرس

اگرچه در بسیاری از نشریات بزرگ سئو در مورد خرید بک لینک صحبت نشده است، اما می توانید مطمئن باشید که خرید بک لینک معتبر به اندازه هر چیز دیگری در اصول سئو معمول است.

استراتژی لینک سازی خارجی

ضمنا من مورد هندلینگ اصلا نفهمیدم چرا همکارتون اون صحبت رو کرد شاید بهتر بود به ویدئوهای اروپایی مختلف یک نگاهی می انداخت.

پیج اتوریتی برسی

اگر شما در وبسایتتان صفحهای دارید که از هیچ صفحهی دیگری لینک نداشته باشد، دقیقا مانند این خواهد بود که یا صفحهای وجود ندارد یا نامرئی است! برخی از افراد معتقدند اگر یک باکس جستجو در سایت خود قرار دهند، در این صورت موتورهای جستجو قادر خواهند بود تا هرچیز را که کاربران جستجو میکنند در وبسایت آنها پیدا کنند.

برخی از مرورگر ها در هنگامی که نشانگر موس را بر روی تصویر قرار می دهید، متن جایگزین تصویر را به صورت تولتیپ نمایش می دهند.

تگ H1 وردپرس

دادههایی مثل فایلهای دانلود شده یا کلیک روی یک دکمه خاص بدون تگ منیجر قبال ردیابی نیست. از آهستهترین URL ها شروع کرده و روی آن کلیک کنید.

به این معنی است که یا URL درخواست شده سینتکس (شیوه و علائم نوشتاری یک زیان برنامهنوسی) ناقص و اشتباهی دارد یا درخواست کاربر قابل برآورده کردن نیست. اگر از کلمات کلیدی قدیمی یا کلی استفاده میکنید، مسیر اشتباهی را برگزیده اید و باید استراتژی خود را به روز کنید.

هر گونه المانی از مسیر پیمایش که با زبانی غیر از زبان HTML برنامهنویسی شده باشد، مانند منوهایی که با JavaScript برنامهنویسی شده باشند. بهترین روش برای اطمینان از پیدا شدن، بررسی و ایندکس شدن یک محتوا توسط گوگل این است که توسط HTML برنامهنویسی شده باشد.

کد تگ H1

همیشه بهترین راه برای اطمینان از قابل دسترسی بودن محتوای متنی، قرار دادن آن در داخل تگهای HTML و در محل مناسب خود است. بهترین هاست برای ربات مشاوره سئو تلگرام کدام است؟

از خود این سوال را بپرسید: آیا ربات می تواند بین صفحات شما بخزد و همه ی آنها را مشاهده کند؟ یکی از روشهایی که میتوان مطمئن شد گوگل به صفحات مهم وبسایت شما دسترسی پیدا خوهد کرد، ساخت یک فایل نقشه سایت بر اساس استانداردهای گوگل و ارسال آن به Google Search Console است.

هیچ شکی نیست که بک لینک برای سایت یکی از فاکتورهای مهم سئو گوگل است. یکی از شایعتری خطاهای 4xx خطای “404 – not found” است. خطاهای 4xx خطاهای سمت کاربر هستند.

پیدا کردن صفحات 404

این خطاها شامل خطاهای سرور و خطاهای عدم وجود (not found) میشوند. قبل از اینکه بتوانید از گزارش خطاهای سرچ کنسول استفاده کنید، نیاز است که با انواع خطاهای موجود در آن آشنا باشید.

سایت های اسپم

منظورم این است که فقط بعد از فشرده سازی تصاویر، شما میتوانید سرعت قابل ملاحظه ای در سایت خود داشته باشید. توجه داشته باشید که لینکها مسیری هستند که رباتها را به صفحات جدید هدایت میکنند و رباتها نیز از صفحه اصلی وبسایت شما شروع به کرال کردن میکنند.

این بخش مربوط به صفحاتی است که معتبر شناخته شده اند اما دارای خطاهایی جزئی یا کلی نیز هستند که در بخش valid with warning ارور های مربوط به صفحات معتبر را مشاهده خواهید کرد.

علی حسینی سئو

با این دستور می توان لیست خاصی از فایلها یا دایرکتوری هایی که نمی خواهید ربات ها به آن دسترسی داشته باشند را تعیین کرد.

حتی اگر شما یک تجارت کوچک و ساده باشید، احتمالاً با هزار و یک کلمه کلیدی سر و کار خواهید داشت. اگر میخواهید به راحتی و به طور رایگان، رتبه بندیهای سایت ها، با کلمات کلیدی مختلف و در کشورهای مختلف را بررسی کنید؛ از افزونه Fatrank استفاده کنید.

رتبه یک گوگل

آشنایی به مباحث سئو و نوشتن یک مطلب عالی و جذاب، دو عامل کلیدی هستند که دریافت ترافیک بالا، بهبود رتبه سئو و همچنین درآمد تبلیغاتی بالا را برای شما به ارمغان می آورند.

به طور کلی لینک های داخلی و خارجی به موتورهای جستجو کمک می کند محتوای شما را درک کنند و ارزشمند بودن آن برای بازدیدکنندگان را تعیین نمایند.

رباتها نمیتوانند از فرمهای جستجو استفاده کنند. 40 درصد از کاربران اگر 3 ثانیه یا بیشتر طول بکشد سایت را ترک خواهند کرد.

لینک داخلی هم در جابجایی کاربر و هم در انتقال خزنده بین صفحات سایت مهم است و در بخش های بعدی توضیح خواهیم داد.

سایت بازدید یار

هرچند این فایل جای یک مسیر پیمایش خوب برای سایت را نخواهد گرفت، اما قطعا به رباتهای جستجو کنند کمک خواهد کرد تا به تمام صفحات مهم وبسایت شما دسترسی پیدا کنند.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *