ثبت وب سایت در موتورهای جستجو

پس رعایت نکات کلیدی یک متن ایده آل حال باید نکات مهم سئو محتوا را به شما ارائه کنیم.

خرید بک لینک باکیفیت

در صورتی که سایت شما یک فروشگاه اینترنتی است می توانید از افزونه ابزار کلمات کلیدی گوگل برای وردپرس WordPress Keyword Tool استفاده کنید و با این ابزار به راحتی بهترین کلمات کلیدی رو برای محصولات خود پیدا کنید.

همچنین در جدول زیرِ نمودار نیز این کلیکها به تفکیک متناسب با دسته بندی انتخاب شده توسط شما (که در ادامه به آنها نیز میپردازیم) نمایش داده میشود. ایمپرشن (impression): این بدین معنی است که سایت شما چندبار در لیست نتایج جستجو به کاربران نشان داده شده است.

در این مقاله قصد داریم تا قسمتهای مهم و کاربردی این ابزار را به شما آموزش دهیم تا به راحتی بتوانید از آن استفاده کنید.

لینکهای خارجی که در سایت خود استفاده میکنید، را باید از سایتهای معتبری بگیرید. اگر به صفحه خود ویژگی structured data markup را اضافه کرده اید.

تعداد صفحات ایندکس شده گوگل

موتورهای جستجو مانند گوگل دارای نرم افزارها و رباتهایی با نام کرالر (crawlers) هستند که بطور خودکار در سراسر وب به جست و جو میپردازند و سایتها و صفحات را به بانک اطلاعاتی خود اضافه میکنند.

بدون نیاز به هیچ ترفند یا فعالیت خاصی، سرعت ایندکس شدن مطالب جدید سایت خود را ارتقا بخشید. این بخش خود به ۳ دسته بندی دیگر تقسیم میشود.

Remove URLs: در صورتی که تمایل داشته باشد لینکی، به هر دلیلی در گوگل ایندکس نشود، درخواست حذف لینک از گوگل را میتوانید در این بخش ثبت کنید. راهکار پیشنهادی برای افزایش CTR نوشتن متا دیسکریپشنی (meta description) مناسب است که کاربر با خواندن آن علاقهمند به باز کردن لینک شما شود.

بکلینک رایگان قوی

CTR میانگین (Average CTR): به شما بیان میکند که چند درصد از کاربرانی که وب سایت شما را دیدهاند، بر روی آن کلیک هم کردهاند.

تعداد کل کلیکها (Total Clicks): در قسمت بالای نمودار قابلیت انتخاب بازه زمانی را دارید، با انتخاب بازه زمانی دلخواه میتوانید آمار کل کلیکهایی که انجام شده است را بر روی نمودار ببینید.

کسب درآمد از سئو

با کلیک بر روی Performance صفحهای مانند تصویر زیر میشوید که شامل ۴ نمودار است.

توجه داشته باشید در هر کدام از فیلتر های بالا با کلیک بر روی زیر دستههای آن میتوانید نمودار را متناسب با آیتم مورد نظرتان فیلتر کنید.

اگر به عنوان مثال اگر سایتی در رابطه با فروش ماهی دارید و در حال ایجاد پیوندهایی از سایت های دیگر درباره میگوها هستید، این پیوندها فایده ای نخواهد داشت.

آموزش تصویری ثبت سایت در گوگل وبمستر

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد مشاوره سئو لطفا از صفحه ما بخواهید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *